„Zoey 101 ′ hviezda plače po vynechaní z Cast Reunion, hovorí incident„ Triggered Childhood Trauma “

Minulý týždeň sa objavila správa, že a Zoey 101 reštart môže byť v prevádzke , po ktorých nasledujú fotografie takmer celého zhromaždenia účinkujúcich, a zatiaľ čo fanúšikovia série Nickelodeon boli cez mesiac, je tu jeden človek, ktorý tieto správy neprijíma veľmi dobre.

Alexa Nikolas, ktorá stvárnila Nicole Bristow v šou & prvé dve sezóny, vyjadrila zranenie, ktoré pociťovala z toho, že nebola pozvaná na stretnutie, v sérii emotívnych videí na Instagrame. V klipoch odhalila, že potenciálny reštart „spúšťa traumu z detstva“.

má debby ryan priateľa

Herečka bola po druhej sezóne prepustená kvôli „neustálym bojom mimo obrazovku“ so šou a hviezdou Jamie Lynn Spears. V roku 2005 bolo oznámené, že Jamie Lynn a staršia sestra Britney Spears Britney Spears zaútočili na skupinu, ktorá mala konfrontovať Nikolasa za spor s jej sestrou. Samotný Nikolas neskôr klebety potvrdil.tetovanie vtáka justina biebera na boku

Podľa TMZ , potenciálny reštart bude nasledovať po živote Zoey Brooks 10 rokov potom, čo sme ju naposledy videli na obrazovke. Jamie Lynn by zopakovala svoju titulárnu rolu, ale s „niektorými zásadnými zmenami“, ktoré by pravdepodobne zahŕňali jej postavu mať deti.

The Zoey 101 program reboot hasn & apost zatiaľ oficiálne nedostal zelenú a my si nie sme istí, či by bol súčasťou niektorý z ďalších pôvodných členov obsadenia.