Reštart „Zoey 101“: Všetko, čo si herci povedali o vrátení šou Nickelodeon

Zoey 101 Reštartujte počítač

Nickelodeon

V blízkej budúcnosti môže existovať výlet späť do Pacific Coast Academy!

Od vtedy Zoey 101 sa skončil v roku 2008, fanúšikovia dúfali v reštart a teraz sa to môže stať realitou. Hrajú Jamie Lynn Spears , Victoria Justice , Matthew Underwood , Paul Butcher , Sean Flynn , Erin Sandersová a Christopher Massey , séria Nickelodeon mala premiéru v roku 2005 a sledovala každodenné skúšky a trápenia skupiny študentov fiktívnej internátnej školy Pacific Coast Academy.Za posledných niekoľko rokov sa šírili chýry o vrátení šou, najmä potom, čo sa herci opäť spojili v epizóde seriálu Všetko v júli 2020. Teraz ste pripravení? Pretože celé obsadenie (plus niekoľko dosť veľkých influencerov) sa spojilo a špeciálna živá streamovaná udalosť na premiéru hudobného videa v prepracovanej verzii Zoey 101 ústredná pieseň Nasleduj ma. Jamie a Chantel Jeffries pustil ich remixovaná verzia ikonickej piesne v októbri 2020.

Napriek tomu, že podrobnosti o návrate študentov späť do PCA boli utajené, niektorí členovia obsadenia sa podelili o hlavné reštarty ohľadom možného reštartu.

Zoey bola riešiteľkou problémov a dievčaťom dobrého všetkého. Ale musíme jej dodať trochu hĺbky, povedal Jamie The Hollywood Reporter v máji 2020 o tom, kde by teraz bola jej postava. Ona a Chase by určite mali nejaký typ zamotaného milostného príbehu. Nemyslím si, že by práve opustili PCA a vzali sa. Možno by Zoey nejakým spôsobom pracovala v móde.

Potom, v marci 2021, Victoria počas rozhovoru s adresovala reči o reštarte Zábava dnes večer . Aby som bol k vám úprimný. V skutočnosti o tom veľa neviem. Počul som veci o reštarte, ale nikto sa so mnou o tom konkrétne nehovoril, povedala. Takže neviem presne, čo sa deje. Ale myslím, milujem to obsadenie, milujem tú show ... ale momentálne nie je nič oficiálne.

Nie je jediná, ktorá za tie roky prehovorila. Prejdite si našu galériu a prečítajte si všetko Zoey 101 cast niekedy hovoril o reštarte.

1 z 9

čo sa stalo Alexovi a Sierre
Reštart „Zoey 101“: Všetko, čo si herci povedali o vrátení šou Nickelodeon

Instagram

November 2020

Pri chatovaní s iHeartRadio , Jamie odhalil, že prepracovaná verzia Follow Me je ochutnávka z novinky Zoey 101 bol.

Myslím, že [reštart] bude veľmi verný tomu, čo fanúšikovia chcú, ale je tu tiež veľa zvratov, dodala.

2 z 9

Zoey 101 sa reštartuje

Instagram

November 2020

Myslím si, že reštart sa teraz, keď sme urobili túto pieseň, ešte rýchlejšie, pretože nielenže tu bola chémia, ale videli sme, ako bude svet vyzerať v dnešnom svete, povedal Jamie. Zábava dnes večer po vydaní remixu Follow Me. Preto si myslím, že toto všetko spôsobilo, že sa to stalo skôr.

nia sioux opustí tanec mamy

3 z 9

Reštart „Zoey 101“: Všetko, čo si herci povedali o vrátení šou Nickelodeon

TIK tak

Október 2020

Herecké obsadenie možno len potvrdilo, že budúci rok niečo príde. Uvidíme sa budúci rok, Paul s titulkom a Video TikTok o ňom a obsadení.

4 z 9

Zoey 101 All That Reunion

Nickelodeon/Bonnie Osborne

Júl 2020

Viedol som rozhovory a chceme byť schopní vyrozprávať príbeh každého najlepšie, ako vieme, a nájsť pre neho ten pravý domov, myslím si, že to je teraz najdôležitejšia časť, povedal Jamie. E! Správy . Tieto rozhovory sa viedli pred karanténou ... Stále ich vedieme, ale všetko ide pomalšie.

denník slabého chlapca v reálnom živote

Dotkla sa tiež milostného príbehu Zoey a Chaseho.

Je toho ešte veľa, čo treba povedať, a my prídeme na to, kde sú a ako to všetko súvisí, ale rozhodne si myslím, že je v tom ešte niečo, povedala herečka. Títo dvaja mali silné puto a nemyslím si, že je to ešte dokončené.

5 z 9

Jamie Lynn Spears chce, aby jej dcéra zahrala v prípadnom reštarte „Zoey 101“

Instagram

Júl 2020

Možno by mohla hrať Zoey, keď bola mladšia alebo čo, povedal Jamie Zábava dnes večer o tom, že sa jej dcéra možno zapojí do šou. Ale je to len [ťažké počas] karantény a všetkých týchto vecí. Myslím si, že práve bezpečnosť všetkých je na prvom mieste, o čo sa teraz pokúšame. A konverzácie, ktoré sa začali predtým, akosi pomaly prebiehali, ako všetko ostatné na svete.

Dodala, myslím si, že stále vedieme rozhovory a zisťujeme, ako príbeh vyrozprávať tak, aby bol spravodlivý, pretože chceme, aby bol dobrý. Chceme, aby sa to vzťahovalo na fanúšikov. Preto show v prvom rade fungovala, pretože sme sa spojili s našimi fanúšikmi a s tým, kde v ich živote boli. Chceme sa preto uistiť, že nájdeme domov a najlepší príbeh na rozprávanie.

6 z 9

Zoey 101

Nickelodeon

Máj 2020

Všetko a čokoľvek je na stole, či už je to film alebo seriál. Vo všetkých diskusiách, ktoré som viedol s Nickelodeonom - mimochodom, sú v detskom štádiu - hlavnou vecou je nájsť správny domov pre reštart. Nemohli sme to urobiť spravodlivo tým, že by sme to vrátili na Nickelodeon, pretože naša fanúšikovská základňa sa rozrástla na mladých dospelých ako som ja, povedala The Hollywood Reporter . Chceme rozprávať príbehy o tom, kde sa postavy teraz nachádzajú. Chceme sa spojiť s fanúšikmi a dotknúť sa tém, ktoré majú vplyv na mileniálov, takže by to muselo byť staršie a vyspelejšie.

Dodala, že dnes nemôžem hrať Zoey bez nejakého typu spojenia s tým, kým som teraz. Vyrástla a ja tiež. Potrebujete tú voľnosť, aby ste mohli preskúmať, kde bude postava.

7 z 9

zac efron stredoškolský muzikál 1
zoey-101-main

Nickelodeon

Máj 2020

Rozhodne si myslím, že by sme mali dať fanúšikom to, o čo žiadali. Viedli sme rozhovory a dúfame, že sa veci rýchlo spoja, ale chceme tiež robiť veci správnym spôsobom a nájsť im na to ten pravý domov… Chcela by som, aby [to šla na Netflix], herečka povedal Maria menounos počas epizódy jej podcastu Lepšie spolu. To je stránka podnikania. Volám Netflix? ... chcem, aby sa to stalo. Viedol som rozhovory s ľuďmi v Nickelodeone. Myslím, že je to len o tom, hej, Netflix, zavolaj svojim ľuďom! Nechám vašich ľudí, aby mi hovorili ľudia!

Čo sa týka romantiky Zoey a Chase? Jamie ich nazval najväčším škádlením na celom svete.

Ak sa šou vráti, myslím si, že ich milostný príbeh musí byť trochu zlomený. Nemyslím si, že by to mohlo byť takto: „Ach, dostali sme sa z PCA a prežili sme nádherný milostný príbeh!“ To jednoducho neboli Zoey a Chase, pokračovala. To by museli byť nejaké rozchody a nejaké líčenia ... Ale fanúšikovia Zoey ich samozrejme chcú vidieť spolu! ... Majú sa radi, ale nikdy to nevydržia!

8 z 9

Všetko, čo obsadenie „Zoey 101“ hovorilo o možnom reštarte

Alex Berliner / BEI / Shutterstock

Augusta 2019

Nemôžem nutne potvrdiť, ale iba spojím bodky je všetko, čo poviem, povedal Paul TooFab . Veci vyzerajú dobre. Určite ma to zaujíma. Viem, že veľa ľudí má záujem. Rozprávali sme sa o tom s ľuďmi. Zatiaľ nie je nič potvrdené, ale veci vyzerajú dobre.

9 z 9

Jim Smeal / BEI / Shutterstock

Júl 2019

Po mini-stretnutie hercov , Povedala Victoria Život a štýl že by si rada zopakovala svoju úlohu Loly Martinezovej.

Bolo to veľmi zábavné. Bolo skvelé dať sa znova dokopy, povedala publikácii v septembri 2019 o tom, že sa herecké obsadenie opäť dalo dohromady. Naozaj to len vrátilo staré časy a toľko skvelých spomienok. Pamätám si, ako som tam sedel a pozeral sa na tváre všetkých ľudí a cítil som, že sa nikto v skutočnosti nezmenil. Akože, veci sa očividne zmenili, ale stále sme boli v jadre tí istí ľudia a bolo mi to tak príjemné a tak známe, že to bol naozaj príjemný pocit. Bolo to naozaj zábavné.