Odchod Zayna Malika údajne stál jednu cestu takmer 15 miliónov dolárov

Vyzerá to ako Zayn Malik & aposs odchod náklady Jeden smer viac ako len nádeje a sny režisérov. Kapela údajne prepadla v obrovský výplatný deň, pretože sa odhaduje na štyroch členov.

The Provincie uvádza, že zvyšní členovia 1D prídu o deň výplaty 10 miliónov libier (14,78 milióna dolárov), čo si vyžadovalo splnenie rekordnej zmluvy všetkých piatich členov.

„Pre každého člena existuje obrovský vernostný bonus, ak splní svoju rekordnú dohodu,“ uviedol zasvätený pre provinciu. „Ale Zayn nechcel & apost dokonca peniaze chcieť. Všetko, čo kedy chcel, bolo kúpiť svojej mame dom - a urobil to -, takže pre neho neexistoval žiadny stimul na dokončenie turné, natož aby vydal piate album, len aby strávil ďalších šesť mesiacov na cestách. “je ed sheeran vo vzťahu

Zatiaľ čo 14,78 milióna dolárov (čo by v priemere predstavovalo 2 956 000 dolárov pre každého z piatich spevákov) pre nás znie ako šialená suma peňazí, je dosť pravdepodobné, že to bude len poklesk za vedro pre One Direction. Napokon v roku 2014 Forbes odhadol čisté imanie kapely a aposs na skvelých 75 miliónov dolárov. Z piatich členov skupiny the Zrkadlo uvádza, že Liam Payne a Louis Tomlinson zarobiť najviac peňazí, kvôli tomu, že oni mať ruku pri písaní mnohých 1D & aposs piesní .

ako získate lístky na oscarov

Okrem finančného trestu si predstavujeme, že je to pre zvyšných členov One Direction ťažké. Liam Payne uznal ťažkosti v otvorený list fanúšikom , v ktorom napísal: „Je smutné myslieť si, že zatiaľ nebudeme mať pôžitok z pódia ako piati bratia, alebo sa budeme baviť rovnako v zájazdovom autobuse alebo sa spolu smejeme v hoteli, ktorý máme už roky, sme si istí, že my a zayn vždy zostaneme najbližšími priateľmi. '

Myslíte si, že viete jeden smer?

Pozrite sa, ako členovia skupiny najsmutnejších časov skupinu opustili