Zayn Malik mal pred Gigi Hadid niekoľko priateľiek! Pozrite si históriu zoznamiek kamenca One Direction

Zayn Malik bol pred Gigi Hadid spojený s niektorými významnými menami

Shutterstock (3)

Nie je tajomstvom Zayn Malik a Gigi Hadid sú vzťahové ciele! Pár mal a niekoľko vzostupov a pádov v ich vzťahu pred zmierením v januári 2020 a odvtedy sú stále silné. Predtým však vítame dievčatko s menom Khai so svojou vzorovou priateľkou bol bývalý spevák One Direction romanticky spojený s niekoľkými známymi tvárami.

Počas jeho X faktor dní boli niektorí diváci presvedčení, že britský kronikár si pohrával s inými súťažiacimi Cher Lloyd , ale zvesti boli rýchlo vypnuté, keď s ním začal pekný verejný vzťah Perrie Edwards v decembri 2011. Napriek tomu, že dvojica držala ich vzťah pod pokrievkou niekoľko mesiacov, v máji 2012 ich spozorovali pri balení na PDA. O niečo viac ako rok neskôr dvojica oznámila, že sa pripravuje na zviazanie uzla. V auguste 2015 pár odvolal zasnúbenie.Keď ex Malý mix speváčka tvrdila, že Zayn ukončil ich vzťah textovou správou. Neskôr povedal v rozhovore s Fader v novembri 2015, že mal voči Perrie viac rešpektu, než čokoľvek ukončiť prostredníctvom textových správ.

Zayn dodal, že ju veľmi milujem a vždy budem a nikdy by som náš vzťah cez štyri roky takto neukončil. Ona to vie, ja to viem a mala by to vedieť aj verejnosť. Nechcem vysvetľovať, prečo alebo čo som urobil, chcem len, aby verejnosť vedela, že som to neurobil.

Krátko po rozchode s Perrie sa spevák Pillowtalk stretol s Gigi a okamžite lietali iskry. Pred krátkym rozchodom v marci 2018 boli spolu dva roky. Po krátkom zmierení sa druhýkrát rozišli v januári 2019. O rok neskôr boli opäť spolu.

Je super inteligentná, myslím si, že práve preto to funguje tak dobre, “povedal Zayn Ona Veľká Británia v roku 2016. A robíme rovnaký typ práce, takže to navzájom dostávame.

Teraz pár začal svoje vlastná malá rodina . Obaja sme dosť mladí, aj keď sme mali dieťa a podobne, vysvetlil Zayn na serveri iHeartRadio. Valentín ráno v marci 2021. Stále premýšľame o práci a veciach, ktoré by sme chceli robiť kariérne.

Okrem Zaynových medializovaných vzťahov s Perrie a Gigi mal za tie roky aj niekoľko ďalších úletov. V našej galérii nájdete úplný rozpis spevákovho zoznamovacieho života.

1 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

Ken McKay/ITV/Shutterstock

Cher Lloyd

Keď boli Cher a Zayn v rovnakej sezóne X faktor v roku 2010 sa začali šíriť zvesti, že sú viac ako priateľmi. Počas rozhovoru s nimi rýchlo zavrel fámy Heat Magazine v tom čase vysvetľoval, že sú len dobrí priatelia.

Jeho spoluhráč z kapely Harry Styles prihlásil sa a dodal, myslím si, že išlo o to, že Cher bola rovnakého veku ako my, takže sme prirodzene pokračovali ... Ak niekto s niekým hovorí X Factor , okamžite chodia.

je gaten matarazzo príbuzný vresu matarazzo

2 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

Ken McKay/Shutterstock

Ženevská ulica

Ženeva súťažila aj v speváckej súťažnej šou a dvojica mala údajne krátky úlet. Aj keď nie je jasné, čo sa stalo, po rozchode Zayna a Perrie sa speváčka dostala na Twitter v sérii odvtedy odstránených príspevkov a označila ju za povestného lámača sŕdc.

3 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

Facundo Arrizabalaga / EPA / Shutterstock

Rebecca Fergusonová

V máji 2011 Zayn potvrdil svoj vzťah s speváčkou a kolegom X faktor kamenec. Ich dvojitá romantika sa po dvojici skončila sa rozpadlo . Zayn vtedy tiež potvrdil, že ich rozchod bol vzájomným rozhodnutím.

O niekoľko rokov neskôr informovala o tom, kde je ich vzťah. Nehovorím s ním, ale jeho priateľka je krásna a prajem mu, aby sa mu darilo, povedala Rebecca v rozhovore pre Slnko . Dúfam, že je šťastný. Nie som ten, kto by sa na minulosť pozeral negatívne. V jednom momente bolo skutočne krásne byť s ním, tak mu želám všetko najlepšie.

4 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

HAYOUNG JEON / EPA-EFE / Shutterstock

Stephanie Davis

Zayn randil s Celebrity Veľký brat hviezda päť mesiacov v roku 2011. Krátko si pohovorila o ich vzťahu a rozchode v reality šou v roku 2016.

Zayn je skutočne dobrý chlapec, nemám k nemu čo zlé povedať, povedala počas toho aj Rebecca rozhovor z roku 2016 , roky po ich rozchode.

odveďte ma domov v hlbokej noci texty

5 z 9

Vzťahy Little Mix

Keith Mayhew/SOPA Images/Shutterstock

Perrie Edwards

Povesti o zoznamovaní medzi párom sa začali šíriť v decembri 2011, ale pár svoj románik potvrdil až v máji 2012. V tom čase Denná pošta získali fotografie, na ktorých sú zabalené v zariadení PDA.

Počas celého ich vzťahu dostal Zayn a tetovanie Perrie na paži, mesiace predtým, ako to spevákovi navrhli v roku 2013. Nakoniec to v roku 2015 ukončili.

6 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

Anthony Harvey/Shutterstock

Neelam Gill

V auguste 2015 začali fanúšikovia špekulovať, že speváčka s modelom pokračovala. V priebehu rokov pár zostal matkou o svojej rumorskej romantike. Neelam sa v rôznych rozhovoroch často vyhýbal otázkam na Zayna.

7 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

Instagram

Carlyn Bryan

Krátko na to sa Zayn objal Carlyn na Instagramovej selfie. Nikdy nebolo potvrdené, či sú veci medzi nimi romantické.

8 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

Anthony Harvey/Shutterstock

Deň Wallis

Fanúšikovia speváka tiež špekulovali, že sa niečo stalo medzi ním a Wallisom, keď Denná pošta zdieľali fotografie, na ktorých spoločne odchádzajú z toho, čo sa zdalo byť dátumom večere, v októbri 2015.

9 z 9

Vzťahy Zayna Malika s bývalými priateľkami

Beretta/Sims/Shutterstock

Gigi Hadid

Zayn a Gigi potvrdili svoj vzťah v januári 2016 zdieľaním bozku vo videoklipe k piesni Pillowtalk . V priebehu rokov zdieľali na sociálnych sieťach niekoľko skutočne milých fotografií, ale zažili aj niekoľko vzostupov a pádov.

Po dvoch spoločných rokoch sa objavili správy, že dvojica to v marci 2018 ukončila. Neskôr v tom istom roku sa zmierili, aby sa opäť rozišli v januári 2019. O rok neskôr sa pár dal opäť dohromady a oznámil, že čakajú spolu dieťa. v apríli 2020.

Dvojica v septembri 2020 privítala dievčatko s názvom Khai a od tej doby začali viac zdieľať svoj vzťah online.