Zac Efron a Vanessa Hudgens: Časová os kompletného vzťahu a rozchodu

Kompletný sprievodca Zac Efron a Vanessa Hudgens

Chris Pizzello/AP/Shutterstock

Kde bolo, tam bolo, Zac Efron a Vanessa Hudgens - tiež známa ako #Zanessa - boli konečným mocenským párom Disney Channel. Stretli sa a padli jeden na druhého Stredoškolský muzikál pri hre Troy Bolton a Gabriella Montez. Nakoniec herci preniesli svoju lásku z obrazovky do skutočného života.

Zac a Vanessa boli spolu päť rokov, než šokovali svet a v roku 2010 ho ukončili.Nebolo to nič dramatické, povedal zdroj E! Správy v čase ich rozchodu. Nebola zapojená žiadna tretia strana.

Ďalší zasvätený dodal: Boli spolu tak dlho. Práve to bežalo.

Po ich dlhoročnej láske sa obe strany odvtedy posunuli ďalej a nadviazali ďalšie vzťahy. Ale kde teraz stoja? Vegánsky zážitok sa rozhodol preskúmať a zistiť! S prezrite si našu galériu, urobte si prechádzku pamäťovým pruhom a prežite znova od začiatku do konca milostný príbeh Zaca a Vanessy.

1 zo 7

Kompletný sprievodca Zac Efron a Vanessa Hudgens

Stewart Cook/Shutterstock

čarodejník z vlnobitia miesto obsadenie

Ako sa Zac a Vanessa zoznámili?

Fanúšikovia môžu spoločnosti Disney Channel poďakovať za to, že tieto dve veci spojili. Zac povedal The Hollywood Reporter v roku 2014, v ten moment, keď ho spárovali s Vanessou HSM konkurz, všetko to zmenilo.

Moja mama ma vyhodila z minivanu niekde v severnom Hollywoode. Netušil som, čo mám čakať. Bolo tam asi 40 chlapcov, vošli sme dnu a [riaditeľ] Kenny Ortega bol tam s klavírom a dali všetkých do miestnosti, spomínal si vtedy Zac. Prešli sme rôznymi fázami toho, čo budeme musieť urobiť - najskôr tancovaním, potom spievaním - a pár z nás dostalo poklepaním na rameno [aby odišli], a ja nie. A nasledovali sekcie čítania scén a ja som sa spojil s Vanessou Hudgens.

Podľa samotného herca iskry okamžite leteli.

2 zo 7

Kompletný sprievodca Zac Efron a Vanessa Hudgens

Chris Pizzello/AP/Shutterstock

Zac a Vanessa sa niekedy zasnúbili?

Hoci tam bol a povesť, ktorá sa šírila online v roku 2009 že Baywatch hviezda skutočne položila otázku brunetovej kráske, keď boli spolu na výlete v Japonsku, ukázalo sa, že to nie je pravda. Vanessa pri rozhovore stíchla Ľudia v tom čase.

Myslím si, že [manželstvo a založenie rodiny] je skvelé, ale ja sa teraz tak sústredím na svoju kariéru, že mi to naozaj nejde do hlavy, “povedala.

3 zo 7

Kompletný sprievodca Zac Efron a Vanessa Hudgens

Eric Charbonneau/Shutterstock

Ako dlho chodili Zac a Vanessa?

Nie je jasné, kedy Zac a Vanessa urobili veci oficiálnymi, ale určite to bolo niekedy počas natáčania filmu HSM filmy, pričom prvý bol natočený v roku 2005 . Dvojica sa rozdelila o päť rokov neskôr v roku 2010.

4 zo 7

Kompletný sprievodca Zac Efron a Vanessa Hudgens

Matt Baron/BEI/Shutterstock

Prečo sa Zac a Vanessa rozišli?

Napriek tomu, že Zac a Vanessa vyzerali, že majú pred očami verejnosti perfektný vzťah, mali svoj poriadny podiel na skalných chvíľach.

Pamätám si, ako sme sa raz pohádali a bolo to počas skúšok, a pamätám si, ako Kenny Ortega prichádzal za roh s tým najobávanejším výrazom v tvári, ako: „Ach nie, rozpadne sa náš film, nie? ' Vanessa spomína na Ocenenia Chatter podcast.

Našťastie ich argument nespôsobil HSM franšíza, aby sa dostala do plameňov, a namiesto toho Vanessa vysvetlila, ako sa dokázala preniesť cez tento boj a pokračovať ako profesionál.

kto je obsadenie mravčej farmy

Som hrdá na to, že som profesionálka, pokračovala herečka. Bol som taký, že okrem toho sa pohneme dopredu a urobíme, čo musíme ... a všetko sme vyriešili. Myslím si, že pretože som bol taký mladý, myslím si, že ma tento vzťah stabilizoval.

Počas rozhovoru s The New York Times v roku 2015 , bývalá hviezda Disney tiež priznala, že pri ich rozchode mala hlavnú úlohu žiarlivosť.

Prešiel som fázou, keď som bol naozaj zlý, pretože som bol taký unavený. Dievčatá bežali za ním a ja som na nich hľadel smrteľnými pohľadmi. Potom som si uvedomil, že o to nejde. „Šírte lásku, buďte dobrým človekom, podporujú vás, buďte milí,“ vysvetlila.

5 zo 7

Nylon Magazine Young Hollywood Party, Los Angeles, Amerika - 12. mája 2010

Jim Smeal / BEI / Shutterstock

Sú Zac a Vanessa ešte priateľmi?

Bývalé plamene už nehovoria. V roku 2014 Zac priznal, že on a jeho ex neboli v kontakte, povedal však o nej niečo krátke a milé.

Bol to skutočne zaujímavý, milý človek, povedal.

Pokiaľ ide o Vanessu, bola jej nepríjemne položená otázka počas Získajte prístup k službe Hollywood Live rozhovor v roku 2017, ak so Zacom stále spieva karaoke ako ich postavy v prvom filme na osudnej silvestrovskej párty. Ach nie, to sa nestáva. Nie, úplne som s ním stratil kontakt, povedala.

Tiež povedala Kozmopolitný v januári 2020, že už roky Zaca nevidela ani s ním nehovorila.

V januári 2021 Vanessa zdieľa meme predstavovať Zaca na Instagrame a fanúšikovia sa zbláznili!

6 zo 7

Kompletný sprievodca Zac Efron a Vanessa Hudgens

Jim Smeal / BEI / Shutterstock

Ľutujú Vanessa a Zac svoj vzťah?

Len preto, že sa ich vzťah skončil pred mnohými rokmi, to neznamená, že z času na čas na to stále nemyslia. V skutočnosti, Spínač princeznej hviezda v apríli 2019 vysvetlila, že jej románik s Najväčší šoumen herec bol v tom období svojho života dosť dôležitý.

Začalo sa to skutočne organicky, povedala. V tom čase som nemohol byť vďačnejší za ten vzťah. … Bol to tento obrovský jav a [všetky] oči boli na mne. A je to naozaj zvláštna cudzia vec, ktorou si musím prejsť, a vďaka tomu, že som vo vzťahu, ma to akosi stabilizovalo a uzemnilo a mala som sa o koho oprieť, kto tým tiež prešiel.

V roku 2015, keď Vanessa v šou účinkovala na Broadwayi Zub , pýtali sa ju počas rozhovor čo si zo svojej prvej lásky najviac pamätá. A hoci nepustila žiadne mená o tom, na koho sa odvoláva, dá sa predpokladať, že premýšľala o svojom romániku so Zacom - a nemohla na to povedať nič iné, ako pozitívne veci!

Prvá láska je taká vzrušujúca, padnete na hlavu a je to jedna z vecí, ktorá sa stáva najdôležitejšou vecou na svete, na to všetko myslíte. Je to krásna vec. Láska je nádherná, spomína.

Vanessa tiež odhalila na Show Zach Sang v roku 2017, že neľutuje svoj čas ako divoká mačka, a to zahŕňa aj jej romantiku s jej bývalým costarom.

[ HSM ] je ako domáce videá, ktoré by mohol sledovať takmer celý svet, ibaže nie, pretože je oveľa koordinovanejší a zostavený viac, ako by bolo domáce video, ale ja som v ňom ako dieťa [vysvetlila]. Všetko, čo som urobil z hľadiska kariéry, osobného života, ma prinútilo byť osobou, ktorou som dnes, a milujem osobu, ktorou som dnes, takže by som nič nemenil. Ťažké veci, šťastné veci, zábavné veci, všetko ma skutočne formovalo a som za to všetko vďačný.

7 zo 7

Kompletný sprievodca Zac Efron a Vanessa Hudgens

Matt Baron/BEI/Shutterstock

Dajú sa Zac a Vanessa niekedy znova dohromady?

Obaja sa presťahovali s inými ľuďmi! Vanessa randila Austin Butler deväť rokov kým sa nerozdelia v januári 2020.

Pokiaľ ide o Zaca, za tie roky bol v skutočnosti spojený s tonou dievčat! Bolo hlásené, že Zac bol romanticky zapletený s Lily Collins , Halston Sage , Michelle Rodriguez , Sami Miró , Alexandra Daddario , Sarah Bro a ďalšie v minulosti. Najnovšie Zac začal chodiť s modelkou Vanessa valladares potom, čo sa stretli v Austrálii v júni 2020.