Zac Efron sa vracia do Disneyho nového remaku „Tri muži a dieťa“ a my sme dostali všetky deety

zac efron traja muži a dieťa.

Shutterstock/Disney

Vracia sa ku svojim koreňom! Jasné, Zac Efron údajne mieri späť do Disney za ich nastávajúce Traja muži a dieťa prerobiť , a máme všetky vzrušujúce deety!

Podľa The Hollywood Reporter , Stredoškolský muzikál star je na palube a bude hrať v novom reštarte filmu z roku 1987 s Gordon Gray vyrábať a Will Reichel písanie scenára. Hľadanie režiséra údajne stále prebieha.Ako fanúšikovia vedia, pôvodný film nasledoval spolubývajúceho Petra ( Tom Selleck ), Michael ( Steve Guttenberg ) a Jack ( Ted Danson ), ktorí boli v celoživotnom šoku, keď objavili na prahu dieťaťa. Muži zistili (prostredníctvom listu, ktorý zanechal novorodencovi), že dieťa (ktorého meno je Mary) v skutočnosti patrí Jackovi. Ale keďže bol služobne preč, Michael a Peter boli nútení starať sa o malé dievčatko, a hoci robili strašné opatrovateľky, nakoniec sa naučili milovať ju. Stále nie je jasné, ktorého z chlapcov si Zac zahrá a kto ďalší si v novom filme zahrá, ale každopádne vieme, že to bude úžasné!

Ukazuje sa, že to nie je jediná vec, na ktorej herec môže pracovať s Disney. Tí, ktorí to zmeškali, sa v októbri 2019 objavili na webe správy o tom, že sieť vytvára novú Piráti z Karibiku film v hlavnej úlohe so Zacom! Veterán Piráti spisovateľ Ted Elliott a Černobyľ tvorca Craig Mazinúdajne pracujem na tom.

jack vrabec piráti z Karibiku

Disney

Aj keď o tom ešte nie je veľa podrobností, nejaké správy povedali, že film bude v skutočnosti prequel k filmom, ktoré už vyšli, a že 32-ročný herec Lak na vlasy kamenec je nastavený hrať na piráta Jacka Sparrowa, keď bol mladší . Očividne sú to všetko špekulácie, kým Disney nezdieľa samotné detaily, ale skutočne dúfame, že je to pravda!