YouTuber Dan Howell vychádza ako gay a hovorí o rokoch šikany a zneužívania

Dan Howell Gay

Getty Images

laboratórne krysy janelle skutočné meno

Populárny youtuber Dan Howell vyjsť ako gay , a sme na neho hrdí. V nové silné video nahrané 13. júna 2019, hviezda sociálnych médií diskutovala o svojej ceste - a rozhodne to pre neho nebolo jednoduché. Internetová osobnosť priznala, že ako dieťa bol veľmi šikanovaný, kvôli čomu sa ťažko vyrovnával so svojou sexualitou.

Vysvetlil, že akákoľvek skupinová situácia ma ospravedlnila, aby ma vyzdvihol, nazval ma z nejakého dôvodu „gayom“ a potom nechal ostatných vylúčiť. Neviem, čo som robil zle, ale v tomto veku som pochopil jednu vec - byť gayom, čokoľvek to znamenalo, bolo jednoznačne to najhoršie, čo ste mohli byť.A ako starol, veci sa ešte zhoršovali.

Z nízkych kľúčov sa stali údery. Ľudia na mňa zvykli čakať po škole, len aby po mne hádzali veci. Raz mi jeden chlap položil ruku okolo krku a pritlačil mi hlavu k šatám v šatni, kým sa všetci pozerali, a len mi dal päť minút facku. Ale nikdy som nereagoval, nikdy som neplakal ani sa nehneval, ani sa nebránil, pretože potom by som im dal to, čo chceli, a ja by som sa s nimi hral, ​​pokračoval. Stal som sa totálnym vyvrheľom. Nikto sa ku mne nechcel priblížiť, pretože sa bál, že budú tiež terčom útoku. Nikto sa ma nikdy nezastal.

Dan Howell Gay

Getty Images

Táto skúsenosť pochádza z detstva, kde počuť slovo „gay“ nezmyselne vrhané ako urážku doma, v škole, v hudbe a v televízii, potom si uvedomiť, že som vlastne taký gay. 28-ročný mladík dodal, že byť veľmi konkrétnym útokom za to bolo traumatické. Svet mi jasne hovoril, že ak by som chcel byť niekým prijatý alebo v mojom konkrétnom prostredí - prežiť, nemohol by som byť gay. Bála som sa toho. Cítil som sa úplne sám, zmätený a hlboko som sa nenávidel. Pýtal som sa Boha, v prípade, že tam bude, „prosím. Len ma narovnaj. “

Po strednej škole však Dan zamieril na vysokú školu, kde vysvetlil, že sa cíti oveľa prijatejší. Začal používať Twitter, ktorý ho priviedol do sveta YouTube, a zrazu mal konečne pocit, že našiel miesto, kam by zapadol.

Myslel som si, že je to beznádejné, ale v skutočnosti bolo v čo dúfať. Čas podľa neho všetko zmení. Chcem, aby si každý, kto to niekedy cítil, uvedomil, že nikdy nie si v pasci. Vždy je nádej. Musíte v seba veriť a dostať sa na druhú stranu.

ICYMI, Dan má viac ako 6 miliónov predplatiteľov a preslávil sa ako polovica britského komediálneho dua Dan & Phil spolu so svojim priateľom Phil Lester . Dvojica tiež hostila segment v rádiu BBC 1. A pripisuje Philovi, že ho nakoniec naučil opäť milovať sám seba.

Bolo to viac než len romantické. Je to niekto, kto ma má skutočne rád. Veril som mu a prvýkrát od malička som sa skutočne cítil v bezpečí, povedal o ich vzťahu. Sme skutoční najlepší priatelia. Spoločníci na celý život, ako skutoční spriaznené duše. Je to šťastie nájsť niekoho, s kým môžete byť takí kompatibilní. Zvlášť pre niekoho, kto zažil druh nenávisti voči sebe, s ktorým som sa stretol. Jedna osoba, ktorá vás prijme, môže znamenať rozdiel.

Dan Howell Gay

Instagram

Existujú krajší ľudia, uzavrel. Rozhodnutie neprijať ich nie je možnosťou. Každý, kto to sleduje, nie je mimo, je to v poriadku. Si v pohode. Takto si sa narodil. Je to správne. A každý, kto s tým má problém, sa mýli. Na základe vašich okolností sa možno ešte nebudete cítiť pripravení povedať ľuďom, alebo že je to bezpečné, a to je tiež v poriadku. Vedzte, že žiť svoju pravdu s hrdosťou je spôsob, ako byť šťastný. Si platný Zlepšuje sa to A budúcnosť je jasná. Je to dosť divné.

zoznam skladieb nového albumu demi lovato

Choď, Dan!