„X Factor“, sudkyňa Britney Spears, je skvelá v tvorbe divných tvárí - dokonalý obraz

Zamestnanci Coolshippodcast netrpezlivo očakávajú sezónnu premiéru & apos X Factor & apos dnes večer, 12. septembra, kde bude nový sudca Britney Spears (spolu s nováčikom Demi lovato ) bude debutovať ako porotkyňa v reality show. Sme nadšení, keď vidíme Britney v akcii - z toho, čo sme doteraz videli a počuli, je veľmi tvrdá a drzá kritička, ale tiež získala úžasný zmysel pre humor ... čo vedie k týmto obrázkom Britney Spears. najčudnejšie tváre.

Vďaka jej úžasnému hereckému prejavu, špičkovým piesňam a neskutočnej kráse je ľahké zabudnúť, že superstar Brit je iba váš priemerný praštěný gal ... teda až kým neuvidíte niektoré z jej výrazov tváre. Pozrite sa na niektoré z týchto obrázkov Britney Spears, ktoré zhromaždíme z jej najsmilnejších výrazov. Počas pózovania pre fotografov Brit medzi zábermi svojho žiarivého úsmevu často pracuje s akousi šialene čudnou tvárou, ktorá nám všetkým dáva veľkú LOL.

Prejdite si tieto obrázky Britney Spears - od jej & apos ... Baby One More Time & apos dní až po jej fotenia & aposX Factor & apos - a pozrite si niektoré zo zvláštnych a vtipných výrazov tváre speváčky & aposs. A nezabudnite si dnes večer naladiť & aposX Factor & apos, aby ste chytili Brita, Demi, Simon Cowell a L.A. Reid na svojej ceste za nájdením ďalšej veľkej hviezdy!