Obsadenie „Čarodejníci z Waverly“: Kde sú teraz?

Čarodejníci hrajú, kde sú teraz

Getty Images

Nie je žiadnym tajomstvom, že keď Čarodejníci z Waverly prvá premiéra 12. októbra 2007, séria sa okamžite stala obľúbeným fanúšikom. Teraz je to presne 13 rokov od premiéry tejto šou na Disney Channel a ľudia na Disney+stále sledujú celú vec od začiatku do konca!

Séria hrala Selena Gomez , David Henrie , Jake T. Austin , Jennifer Stone , Maria Canals-Barrera , David klam , Gregg Sulkin, Bridgit Mendler a Bailee Madison . Trvalo to štyri epické sezóny, než sa skončilo 6. januára 2012, a neprešiel deň, kedy by si to fanúšikovia nenechali ujsť, TBH. Nasledovala čarovná rodina, ktorá všetky súťažila o to, aby sa stala Čarodejníčkou rodiny, a zároveň vyvažovala školu, domáce úlohy, chlapcov a všetky ostatné veci, ktoré s tínedžerským životom súvisia! Nehovoriac o tom, že pretože žijú v smrteľnom svete, sú nútení držať mocnosti v tajnosti. Áno, bola to skutočne epická show a každý môže súhlasiť s tým, že sa nestal menej legendárnym, ako plynul čas.Ale čo má obsadenie Čarodejníci z Waverly bolo to až do konca? Medzi herectvom, spevom, štúdiom na vysokej škole a založením vlastných rodín - za tie roky určite urobili veľa. Prejdite si našu galériu a zistíte všetko Čarodejníci z Waverly hviezdy urobili, pretože show skončila.

1 z 9

nat wolff nahí bratia kapela
Wizards of Waverly Place Cast teraz

Gregory Pace/Shutterstock

Selena Gomez si zahrala Alexa Russa

Čarodejníci z Waverly miesto bolo skutočne len začiatkom Seleninej kariéry. Po prehliadke herečka hrala vo viacerých filmoch vrátane Ramona a Beezus , Monte Carlo , Jarné prázdniny , Bez kormidla , Uniknúť a Mŕtvi neumierajú . Tiež prepožičala svoj hlas trom Sedmohradský hotel filmy. Selena dokonca pridala výkonného producenta do svojho dlhého zoznamu úspechov s úspešnou drámou Netflix 13 dôvodov, prečo , ktorú pomohla vytvoriť po boku svojej matky, Mandy Teefey .

To nie je všetko. Brunetková kráska za tie roky zahodila šesť albumov a sú poriadne zaplnené plechovkami. Herečka, ktorá trpí autoimunitným ochorením lupus, tiež priznala, že v roku 2017 jej bohužiaľ musela byť transplantovaná oblička - a jedna z jej najlepších kamarátok Francúzsko Raisa bol ten, kto daroval orgán. Aký bojovník! Bola k nej tiež dosť otvorená problémy s úzkosťou a depresiou , a párkrát ustúpil od svetiel reflektorov zamerať sa na jej duševné zdravie .

Pokiaľ ide o jej milostný život, Selena ním bola spojený s tonou chlapcov v priebehu rokov vrátane Niall Horan , Charlie Puth , Zedd a viac. Randila The Weeknd na 10 mesiacov pred rozdelením blízko konca roku 2017. Ona potom dali sa opäť dokopy s jej ex Justin Bieber na chvíľu, kým sa definitívne nerozišli.

V roku 2020 sa herečka vrátila do centra pozornosti s novým albumom, novou a vlastnou televíznou šou Vzácna kráska líčenie líčením!

zac efron vanessa hudgens rozdeliť

2 z 9

Wizards of Waverly Place Cast teraz

Instagram

David Henrie hral Justina Russa

Po jeho dňoch na Disney Channel sa David naďalej venoval herectvu. Hral vo filmoch ako Grown Ups 2, Paul Blart: Mall Cop 2 , Malý chlapec a Walt Before Mickey . Ale to nie je všetko - tiež napísal, režíroval a produkoval film s názvom Chytiť , ktorý bol nominovaný za najlepší živý akčný krátky film na medzinárodnom filmovom festivale v Clevelande. Choď David!

David zažil obrovský životný míľnik, keď sa oženil so svojou dlhoročnou priateľkou, Maria Cahill , ešte v apríli. A najlepšia časť? Celá Čarodejníci Posádka tam bola, aby zažila jeho špeciálny deň. Pár nedávno privítali svoje prvé spoločné dieťa - dievčatko menom Tiež ! V decembri 2020 pár privítal chlapčeka menom Tomáš Augustín .

3 z 9

Wizards of Waverly Place Cast teraz

Eric Charbonneau/Shutterstock

Jake. T. Austin hral Maxa Russa

V našich srdciach bude vždy Max Russo, ale kto by mohol zabudnúť na Jakov beh ako Jesus Adams Foster The Fosters ? Herec tiež prepožičal svoj hlas viacerým animovaným filmom, ako napr Akcia Ligy spravodlivosti a Film Emoji . Hral tiež vo filmoch ako Údolie, Vzostup a Nepriaznivé .

4 z 9

Wizards of Waverly Place Cast teraz

MediaPunch/Shutterstock

urob to alebo zlom to cast

Theresa Russo si zahrala Maria Canals-Barrera

Maria potom nespomalila Čarodejníci ! Niektoré z televíznych seriálov, v ktorých sa ďalej objavila, zahŕňajú Mladí a hladní , Rytierska skupina , Fuller House , Cristel , Posledný stojaci muž a Teória veľkého tresku . Vyslovila aj postavy v Konečný Spider-Man , Teen Titans: Judášska zmluva a Sofia Prvá . Účinkovala aj v niekoľkých filmoch vrátane Sladké inšpirácie , Iba členovia , Život v Bronxe a Svadba sa skončila , v ktorom hrá po boku ďalšieho absolventa Disney Channel - Nicole Gale Anderson. Herečka je tiež zaneprázdnená výchovou svojich dvoch dcér so svojim manželom, David Barrera .

5 z 9

Wizards of Waverly Place Cast teraz

Matt Baron/Shutterstock

David DeLuise hral Jerryho Russa

Zoznam šou a filmov, v ktorých David hral, ​​potom Čarodejníci je šialene dlhý. Niektoré z nich zahŕňajú Otec a medveď , Žena podvedená, Sladké sladké letné a Unbroken: Path to Redemption. Rovnako ako jeho televízna manželka Maria, nedávno tiež hral vo filme po boku iného bývalého miláčika Disneyho. V ňom hral Thomas Landry Svet preč , ktorá tiež zahviezdila Rowan Blanchard ! So svojou bývalou manželkou zdieľa dve dcéry, Brigitte DeLuise .

6 z 9

Wizards of Waverly Place Cast teraz

Instagram

Jennifer Stone si zahrala Harper Finkle

Jennifer to po víchrici, ktorá to bola, zobrala na ľahkú váhu Čarodejníci . Konala sem a tam, ale väčšinou sa zameriavala na školu - a viete, len vidieť, čo ju inšpiruje! Teraz sa potápa späť do hereckého sveta, pretože v súčasnosti pracuje na filme s názvom Dokonalá noc . Nedávno tiež skončila s nakrúcaním niečoho, čo sa volá Medzi tým. Navyše si zahrala vo filme o prázdninách Santa dievča , v ktorom stvárnila Santovu dcéru Cassie.

Teraz trávi čas ako zdravotná sestra a pomáha bojovať v prvej línii pandémie koronavírusu. Ideš dievča!

7 z 9

jojo siwa koľko sa klania
Wizards of Waverly Place Cast teraz

Chelsea Lauren/Shutterstock

Gregg Sulkin si zahral Masona Greybacka

Gregg pokračoval v hraní Alexovho priateľa Čarodejníci bratovi Ezru Fitzovi ďalej Roztomilé mrchy . Zahral si aj v Príbeh o Popoluške: Vianočné prianie , Biela žaba, Melissa a Joey , Ďalší Ja , Falšovať to a Pite zabitú lásku . V súčasnej dobe je Gregg zaneprázdnený hraním Chase Steina v televíznom seriáli Utečenci . Herec má tiež veľa filmov, na ktorých teraz pracuje, vrátane Deportovaný , The Adventures of Bunny Bravo , Toto je rok a Ach chlapče! Zdá sa, že je veľmi zaneprázdnený!

V centre pozornosti bol aj Greggov milostný život. Herec bolo prepojené na kamenec Disney Channel Bella Thorne na určitý čas, ale teraz sú len priatelia. Aktuálne randí Michelle Randolphová , ktorý hral v The Čarodejnický dom a nemohli byť roztomilejší.

8 z 9

Wizards of Waverly Place Cast teraz

Instagram

Bridgit Mendler si zahrala Juliet Van Heusen

Akonáhle sa jej beh ako upíra Baea Justina Russa skončil, Bridgit si zahrala v pôvodnej sérii Disney Channel Veľa šťastia Charlie - ach, aká klasika. Potom, čo sa jej Disney dni skončili, pokračovala v účinkovaní v mnohých televíznych reláciách a filmoch vrátane Nedatabilné a Nashville - aby sme vymenovali aspoň niektoré!

Teraz sa porozprávajme o hudbe. Jej štúdiový album Ahoj volám sa vyšiel v roku 2012 a nasledovali ho dve EP - Žiť v Londýne a najnovšie aj Nemesis . Vyrazila tiež na niekoľko zájazdov, pričom sa jej podarilo získať titul z antropológie na University of Southern California. Hviezda dokonca začala svoj vlastný absolventský program na MIT, ktorý bol zameraný na sociálne médiá. Zahrala si v šou Netflix 2019 Veselé Šťastný Čokoľvek a ženatý jej dlhoročná láska, Griffin Šikovne , v októbri 2019.

9 z 9

Čarodejníci z Waverly teraz

Broadimage/Shutterstock

Bailee Madison hrala Maxine Russo

Herečka nielenže vyrástla z malého dievčatka, z ktorého sme ju poznali Čarodejníci , ale aj v hereckej kariére sa jej skutočne darilo. Bailee hrala v televíznom seriáli Grace Russell Dobrá čarodejnica , ale po šiestich sezónach sa nedávno so sériou rozlúčila. Zahŕňa niektoré z ďalších show a filmov, v ktorých hrala Strašidelná hodina R.L. Stine , Peťove Vianoce , Manželka Trophy , Once Upon a Time, Cowgirl's Story a mnoho ďalších. Áno, zoznam vážne pokračuje. Ach, a aké je skvelé, že ona a Jake T. Austin obaja hrali v The Fosters spolu? Veci vždy prichádzajú v plnom kruhu! Ona je tiež zostal celkom blízko so Selenou v priebehu rokov!

Bailee zo dňa Alex Lange , a boli v podstate najroztomilejším párom všetkých čias, kým oni údajne rozdelený v januári 2019. Teraz je vo vzťahu s klubom New Hope Club Blake Richardson .