Wiz Khalifa popiera, že by utŕžil koncept „čiernej a žltej“

Wiz Khalifa údajne popiera, že by ukradol myšlienku svojho hitparády & apos Black and Yellow & apos pennsylvánskemu skladateľovi. Rapper dostal facku žaloba o porušenie autorských práv od miestneho umelca menom Maxmillion, ktorý tvrdí, že Wizzy vyzdvihol koncept & aposBlack and Yellow & apos zo svojej piesne & aposPink N Yellow. & apos

Maxmillion (vlastným menom Max Gregory Warren) podal 30. decembra 2011 súdne dokumenty, v ktorých tvrdil, že v roku 2008 spoločnosť Pink N Yellow & apos chránila autorské práva v rámci predaja piesne. Tvrdí, že Wiz spolu s producentmi Stargate a Rostrum Records ukradli jeho nápad a vytvorili & aposBlack a Yellow, & apos & aposBlack a Purple & apos a ďalšie remixované verzie piesne. Obviňuje ich z účasti na „schéme podvádzania žalobcu z plodov jeho autorských práv na pieseň Subject.

Wiz povedal priateľom, že & aposs nikdy nepočul o Maxmillionovi alebo jeho piesni a nikdy by neukradol iného umelca & aposs kreatívne nápady, správy TMZ . „Je to iba zápletka, ktorá sa rapperom deje neustále, aby získali peniaze,“ uviedol zdroj pre web. 'Toto je iba nejaký rapper bez mena, ktorý chce dostať zaplatené.'TMZ sa dokázala spojiť s právnym zástupcom spoločnosti Warren & aposs a uvádza, že Wiz vie presne, kto je jeho klientom, pretože diskutovali o možnom riešení. Zástupcovia pre Wiz tvrdia, že nikdy nedošlo k dohode.

christina aguilera donald kačica disney

V žalobe je tiež uvedená vydavateľská spoločnosť Wiz Khalifa PGH Sound, EMI Music Publishing, Warner Music Group a Atlantic Recording Corporation. Warren požaduje náhradu škody vo výške 2,3 milióna dolárov.

je nia opúšťa tanečné mamy

Advokáti pre Wiz a Stargate nemali k veci nijaké komentáre.

Co si myslis? Ukradol Wiz Khalifa koncept & aposBlack and Yellow & apos od Maxa Gregoryho Warrena? Vypočujte si a povedzte nám to v komentároch nižšie.

Vypočujte si Maxamillion, & apos Pink N Yellow & apos (oficiálna pieseň)

Vypočujte si Wiz Khalifa, & aposBlack And Yellow & apos