Vráti sa Logan Lerman do série „Percy Jackson“? Čo vieme o šou Disney+

Vráti sa Logan Lerman do série „Percy Jackson“? Čo vieme o šou Disney+

Shutterstock

ktorá hrá charlottu v nebezpečenstve Henryho

Disney+ s blížiacim sa dňom plní všetky naše detské sny Percy jackson séria.

V máji 2020 autor klasickej knižnej série, Rick Riordan , sa prihlásil na Twitter v sérii odvtedy odstránených príspevkov a oznámil, že do streamovacej služby bude smerovať nová šou podľa fantasy románov. V tejto fáze nemôžeme povedať oveľa viac, ale sme veľmi nadšení myšlienkou živej akčnej série najvyššej kvality, ktorá nadväzuje na pôvodný príbeh. Percy jackson séria piatich kníh, začínajúc od Zlodej bleskov v sezóne 1 jeho vyhlásenie znelo, per Rozmanitosť .O niekoľko mesiacov neskôr autor odhalil, že show je oficiálne na love svojho vedúceho muža. Máme ešte dlhú cestu, kým bude čokoľvek oficiálne alebo potvrdené, ale toto je určite dôkazom toho, že veci idú správnym smerom. Za projektom máme aj naďalej veľa pozitívnych impulzov a sme nadšení, že sa môžeme pohnúť dopredu, Rick napísal na svoj blog v apríli 2021 s tým, že hľadajú herca, ktorý by mohol hrať 12 [rokov] a najlepšieho muža, ktorý dokáže stelesniť postavu, ktorú všetci z kníh poznáme a milujeme.

Ďalej vysvetlil: Najprv najskôr! Percy je evidentne titulnou postavou a o mnohých ďalších kastingových možnostiach bude informovať ktokoľvek, koho pre Percyho dostaneme. Dám vám vedieť, keď začneme premýšľať o týchto ďalších krokoch. Rolami „veľkej trojky“, ako si dokážete predstaviť, bude trojica Percy, Annabeth a Grover.

Do budúcna Rick sľúbil, že bude fanúšikov informovať čo najlepšie!

Správy z Percy jackson séria prichádza 10 rokov po tom, ako bola prvá a druhá kniha adaptovaná do hraných filmov s hlavnou postavou Logan Lerman . Percy Jackson a olympionici: Zlodej bleskov Prvýkrát sa dostal do kín v roku 2010, nasledoval príbeh mladého chlapca menom Percy Jackson a ako sa jeho život zmenil po zistení, že je v skutočnosti synom gréckeho boha Poseidona. V roku 2013 druhá splátka Percy Jackson: More príšer mala premiéru pred koncom filmovej série.

Keď sa správy o sérii reštartujú, fanúšikovia trpezlivo čakajú na zverejnenie ďalších informácií. Najdôležitejšie je, že chcú vedieť, či sa Logan vráti do franšízy! V našej galérii sa pozrite, čo vieme o Disney+ Percy jackson doterajšia séria.

1 z 5

Vráti sa Logan Lerman do série „Percy Jackson“? Čo vieme o šou Disney+

Kobal / Shutterstock

Kedy bude mať séria „Percy Jackson“ premiéru na Disney+?

Žiaľ, zatiaľ nebol oznámený žiadny plánovaný dátum vydania. V júli 2020, Rick to povedal fanúšikom neplánuje, že by šou vyšla do roku 2022.

Na svojom webe, Percy jackson autor Rick g ave fanúšikov aktualizáciu produkcie v januári 2021. Tento týždeň nás čaká niekoľko dôležitých stretnutí s najvyššou mosadzou v štúdiu pre televíznu šou Percy Jackson, takže nám držte palce, napísal. Každý je odhodlaný urobiť z toho najlepšiu show, akú môžeme. Zostávam nadšený a ostražito optimistický, že sme na pokraji skutočne prvotriedneho projektu.

2 z 5

vnímať-jackson

TIK tak

Boli vydané nejaké upútavky?

Rick dal Percy jackson fanúšikovia prvý pohľad na logo show v decembri 2020 Video TikTok . Super krátky teaser, ktorý sa dnes objaví na valnom zhromaždení akcionárov spoločnosti Disney. Je to ešte dlhá cesta, ale som nadšený! autor popisoval klip.

3 z 5

Vráti sa Logan Lerman do série „Percy Jackson“? Čo vieme o šou Disney+

Kobal / Shutterstock

O čom bude predstavenie?

Prvá sezóna show je pripravená pokryť udalosti, ktoré sa vyskytnú v prvej Percy jackson kniha. Celkovo je v pôvodnej sérii päť kníh, takže ak pôjde všetko podľa plánu, každá kniha sa bude zhodovať s jednou sezónou výstavy.

4 z 5

Vráti sa Logan Lerman do série „Percy Jackson“? Čo vieme o šou Disney+

Kobal / Shutterstock

Čo povedal Logan Lerman o reštarte?

Herec reagoval na správy o reštarte prostredníctvom Twitteru v máji 2020. S nadšením to vidieť! Dúfam, že sa dočká adaptácie, ktorú si knihy zaslúžia, napísal vtedy.

5 z 5

Vráti sa Logan Lerman do série „Percy Jackson“? Čo vieme o šou Disney+

Kobal / Shutterstock

Objaví sa Logan v novej sérii?

Zatiaľ neboli potvrdené žiadne castingové správy, ale Logan povedal, že v tejto šou má hrať.

Som otvorený všetkému! Som zvedavý, čo sa s tým stane, a som rád, že spisovateľ Rick - zdá sa, že má kontrolu alebo má slovo. Nie som si istý, koľko povedal vo [filmoch], ktoré sme urobili už pred niekoľkými rokmi. Dúfam, že spolu získajú dobré scenáre, povedal Prístup do Hollywoodu v júni 2020. To je ďalší krok. Spomínajú oznámenie, ale pravdou je, že existuje celý proces vývoja, v ktorom musíte dať dohromady dobré skripty a nechať ich zosieťovať. Bol by som zvedavý, ako to príde, ale ak som na to vhodný, samozrejme by som to zvážil.

Priaznivci knižnej série odvtedy dúfali, že Logan bude obsadený ako Poseidon.