Stane sa niekedy „High School Musical 4“? Účinkujúci sa stretávajú pri ďalšom filme

Will

Disney/Kobal/Shutterstock

Disney Channel sa zapísal do histórie pred 15 rokmi, keď bol prvý Stredoškolský muzikál film mal premiéru v januári 2006. Fanúšikom obľúbený hudobný film priniesol dve pokračovania, televízny seriál s názvom spinoff- High School Musical: The Musical: Séria - a navždy fandom!

Hrajú Vanessa Hudgens , Ashley Tisdale , Zac Efron , Corbin Bleu , Lucas Gabriel a Monique Coleman Film okrem iného nie je zodpovedný len za niekoľko ikonických piesní (Bop to the top alebo Fabulous someone?), ale aj za milostný príbeh medzi Troyom a Gabriellou, na ktorý fanúšikovia nikdy nezabudnú. Po tom, ako sa v roku 2008 dostal do kín tretí a nakoniec posledný diel, sa hovorilo o štvrtom filme. Aj keď sa to nikdy nerobilo, fanúšikovia stále majú nádej, že sa hviezdy opäť stretnú.šterlingový rytier v starobe

Žiaľ, vyzerá to ako režisér Kenny Ortega nemá a Stredná škola muzikálu 4 v prevádzke v dohľadnej dobe. [Nie] to nie je v mojom myslení, povedal Rozmanitosť v januári 2021 pri oslave HSM 15-ročné výročie.

Nepáčilo by sa mi nič iné ako stretnutie, na ktorom by všetci, vrátane Zaca Efrona, mohli spolu večerať a povedať: „Páni, to nebolo niečo?“ Nepotrebujeme tam ani kamery, povedal Kenny o tom, že celé tie roky spojil celé obsadenie. neskôr.

V skutočnosti s ňou Ashley dokonca hovorila Zábava dnes večer v auguste 2021 o filmoch o návrate a povedala: Nie, už by nikdy nechcela hrať Sharpay Evansovú.

Mám pocit, že by som to už nedokázal znova urobiť a dať tomu spravodlivosť Suita Life Zacka a Codyho vysvetlil kamenec. Vieš o čom hovorím? Myslím, že v tej chvíli som veľmi nevedel o sebe a svojom okolí a mám pocit, že je to veľká časť Sharpay. Jednoducho si nie je vedomá, a preto keď som vyrástol a začal som si byť viac vedomý, myslím si, že je to len niečo, čo by nebolo rovnaké.

Ashley dodala: Je to také dobré a je to pre mňa, ako by som nerád pokazil niečo, čo je pre daný okamih dokonalé, a áno, nemyslím si, že by som sa k tomu mohol vrátiť.

Nie je to jediný čas, Ashley alebo iné HSM herci, hovorili o stretnutí alebo prinavrátení dedičských rolí. Odkedy sa rozsiahla filmová franšíza skončila, herecké obsadenie sa často pýtalo na možnosť štvrtého filmu. Prejdite si našu galériu a zistite, čo Stredoškolský muzikál hviezdy povedali za tie roky.

1 zo 7

Will

Fred Hayes/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Ashley Tisdale

Keď sa jej prvýkrát pýtali na možnosť návratu k jej ikonickej úlohe Sharpay Evansovej, herečka túto možnosť úplne využila. Bolo by zaujímavé urobiť 25-ročné stretnutie [filmu]. To by bolo trochu šialené a tiež veselé, povedala Ashley MTV v apríli 2015.

Ako starla, herečka začala objavovať myšlienku hrať v inom HSM film.

2 zo 7

Will

Disney/Kobal/Shutterstock

Keď sa na to pozerám spätne, na svoju dobu to bola taká perfektná vec a bola taká čistá, že neviem, ako odtiaľ idete, povedala. Nové Ty v júni 2016, keď sa pýtali na štvrtý film. Stredoškolský muzikál neurobilo nás, urobili sme Stredoškolský muzikál kvôli nášmu priateľstvu, tomu, ako sme si boli blízki, a vtedajšej mágii.

O niekoľko rokov neskôr, v novembri 2018, keď E! Správy spýtala sa, či sa ešte niekedy vráti pre inú HSM , povedala, úprimne si nemyslím, že by som.

Neviem, či by som jej opäť dokázal naplniť topánky, vysvetlila Ashley. Toľko som dozrel, len neviem, či by som jej mohol dať spravodlivosť - Sharpay - a byť opäť tou postavou. A bol by som nerád, keby to nebolo skvelé.

3 zo 7

Will

Adam Larkey/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Keď sa blížilo 15. výročie, Ashley položila otázky o stretnutí znova.

Nevidím, že by sme sa znova dali dokopy, povedala E! Správy v decembri 2020. Je to samozrejme úžasné a je to také milé, že každý rád ráta každý rok za všetky tri [filmy]. Pre nás je vždy výročie.

4 zo 7

Will

Fred Hayes/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Vanessa Hudgens

Pri diskusii o možnom štvrtom filme v marci 2017 ju zaujímalo, ako by mohla vyzerať jej účasť.

Mohol by som byť učiteľ, ale odmietam byť učiteľom! V srdci som stále teenager, povedala Vanessa E! Správy v tom čase.

5 zo 7

Will

Disney/Kobal/Shutterstock

robia 5. sezónu laboratórnych potkanov
Po High School Musical: The Musical: Séria Vanessa mala premiéru na Disney+ v novembri 2019 a ďalšiemu povedala nie HSM film. Už pripravujú [nové] Stredoškolský muzikál a myslím si, že ich rotácia je taká múdra, povedala Vegánsky zážitok výlučne v tom čase. Milujem to, čo robia.

Herečka pokračovala: To bol okamih v čase, ktorý bol skutočne zvláštny. Budem za to vždy vďačný, ale nechajme to chvíľu.

6 zo 7

Will

Fred Hayes/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Lucas Grabeel

V septembri 2017, Vegánsky zážitok sa rozprával s bývalou hviezdou Disney, ktorá odhalila, či bude alebo nebude dole pri inom filme.

Samozrejme. Ak Disney zavolá, moje dvere sú vždy otvorené, povedal vtedy. Dobre sa nám spolupracuje.

7 zo 7

Britt Stewart DWTS

ABC/Kelsey McNeal

Britt Stewart

Kedy Vegánsky zážitok výhradne dohnal Tanec s hviezdami pro v novembri 2020 sa vo všetkých troch obzrela za svojimi tanečnými dňami HSM filmy. Keď hovorila o možnom reštarte, Britt povedala, že bude stopercentne dole, aby sa vrátila ako tanečnica.

Ani sa nespýtam, rozčúlila sa. Hneď by som povedal, že áno.