Prečo Kat Von D zakrývala svoje tetovania

Kat Von D zakrývala svoju minulosť extrémnym spôsobom.

V nedeľu (14. decembra) zdieľala 38-ročná tetovačka a podnikateľka fotografiu svojho masívneho nového zatemňovacieho rukávu na Instagram .

Cítim sa tak dobre, že som konečne zakryl toľko tetovaní, ktoré som dostal späť, keď som zvykol piť. Tieto tetovania pre mňa neznamenali nič iné ako orientačné body v temných časoch, napísala Von D príspevok.ako staré je obsadenie kopin to

Teraz moje rameno vyzerá tak pekne a čisto a ešte viac vyniká portrét môjho Otca, dodala.

Zatemňovacie tetovania sú jednofarebné čierne tetovania určené na zakrytie veľkých častí tela, ktoré sa často používajú na zakrytie starých, nechcených starých tetovaní ako alternatíva k postupom odstránenia laserom.

Minulý rok získal mejkap mejkapu veľkú váhu vôľa za svoje prvé zatemňovacie tetovanie, ktoré tiež urobila tetovačka Hoode v tetovacom obchode Black Vulture Gallery a umeleckej galérii vo Philadelphii, PA.

Keďže vedela, že tentoraz dostane rovnaké rukávy k rukávu zatemňovacieho ramena, v dolnej časti svojho popisu na Instagrame zverejnila vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti.

PS. Predtým, ako sa niekto bude inšpirovať, aby negatívne kritizoval moje tetovanie, nezabudnite, že nie každý spája rovnaké veci. Tetujem už viac ako 2 desaťročia a za svoj život som videla toľko tetovaní, ktoré by som ja osobne nikdy nedostala, napriek tomu sa cítim šťastná pre nositeľa, pretože to pre nich niečo znamená, vysvetlila.

najlepší priatelia vždy, keď mená postáv

Nemyslím si, že by mal existovať priestor na kritiku, pokiaľ ide o sebavyjadrenie, a tetovanie je osobné pre osobu, ktorá ho nosí. Takže vopred ďakujem za úctu. Veľa lásky!

Nižšie môžete vidieť atrament, ktorý si obliekla pred vykonaním výpadkov tetovania.

Jack Taylor

prečo to otriaslo kentonskou povinnosťou

V roku 2019 do adresovaný komentáre, obavy a negatíva okolo jej prvého rozhodnutia o zatemňovacom rukáve.

Áno, rozhodol som sa, že na svojej ruke začiernim veľkú časť starých mizerných tetovaní, ktoré som zverejnil včera, a bez ohľadu na to, čo si o tom ľudia môžu myslieť, úplne MILUJEM, aké jednoduché a čisté to teraz vyzerá, povedala.

Nie, to nie je škodlivé pre moje zdravie [ale ďakujem vám za starostlivosť!] Po správnom vykonaní tetovania neprenikne druhá vrstva kože. Počas procesu hojenia naša pokožka prirodzene filtruje akýkoľvek prebytočný pigment cez naše póry. A nie, v profesionálnych pigmentoch na tetovanie, ktoré používame, nie je žiadne olovo, plasty a toxíny. V dnešnej dobe nájdete dokonca aj vegánske pigmenty, ktoré rovnako dobre fungujú. Nie, nejde o lenivý pokus o maskovanie. Trvalo to skutočne potrebného mimoriadne zručného umelca, ktorý sa špecializuje na zatemnenie tetovania, objasnila.

Predtým, ako niečo označíte & aposugly & apos alebo & aposhorrible & apos, nezabudnite, že krása je subjektívna. Vaša predstava tetovania snov môže byť predstavou nočnej mory niekoho iného.