Prečo všetci hovoria o Pepe Le Pew? Najnovšia kontroverzia o Looney Tunesovi, vysvetlenie

Ikonický kreslený skunk Looney Tunes Pepe Le Pew je # zrušený.

Minulý týždeň, New York Times publicista Charles M. Blow tvrdil, že Pepe Le Pew, známy svojimi vytrvalými romantickými huncútstvami, prispel k znásilňovaniu.

Po kontroverznom tvrdení sa špekulovalo, že hybridná hraná animovaná scéna s Pepe Le Pewom bola natočená v júni 2019 pre Space Jam 2 s LeBronom Jamesom , možno boli zošrotované.Warner Bros. údajne tiež vydrhol postavu z akejkoľvek budúcnosti Looney Tunes obsah na HBO Max a ďalších platformách.

Ďalej uvádzame všetko, čo vieme o kontroverzii okolo Pepe Le Pew.

Kto je Pepe Le Pew?

Pepe Le Pew je francúzsky animovaný skunk, ktorý je súčasťou originálu spoločnosti Warner Bros. Looney Tunes kreslená séria. Le Pew je známy svojou sexuálne agresívnou povahou, ktorá núti svoje nechcené pokroky v oblasti ženských postáv - vrátane mačky menom Penelope - ak ich nikdy nepodnikne so súhlasom, pravdepodobne čiastočne pre svoj drsný zápach. (Jeho priezvisko je hrou na výkričník „P.U.“, keď niečo páchne.)

Prečo je Pepe Le Pew trendy?

Pepe Le Pew je trendy po New York Times publicista Charles M. Blow tvrdil, že sa postava pridáva k kultúre znásilnenia. Mnohí veria, že postava je problematická.

Podporuje Pepe Le Pew kultúru znásilnenia?

Mnohí veria, že neúnavné prenasledovanie ženských postáv seriálu Pepe Le Pew predstavuje a podporuje kultúru znásilnenia.

1. Chytí / pobozká dievča / cudzinca opakovane, bez súhlasu a proti jej vôli. 2. Bojuje s mocou, aby sa od neho dostala, ale on ju neuvoľní 3. Zamkne dvere, aby jej zabránil v úteku, vysvetlil Blow ďalej Twitter .

On pokračovalo „Toto pomohlo naučiť chlapcov, že & aposno & apos v skutočnosti neznamenali nie, že to bolo súčasťou & aposthe hry & apos, štartovacej čiary boja o moc. Naučilo prekonávať namáhavé, ba dokonca fyzické námietky ženy, bolo normálne, rozkošné, zábavné. Nedali ani žene schopnosť HOVORIŤ. “

Podľa TMZ Linda Jones, dcéra Looney Tunes tvorca Chuck Jones, „rozhodne nesúhlasí“ s nedávnymi TERAZ op-ed.

Jones pripúšťa, že prístup skunk & aposs grabby nevyzerá dobre ‘podľa dnešných & apossových štandardov, ale tvrdí, že postava šla skôr o to, ako veľmi sa ako nápadník parádil, napriek tomu, že si myslel, že je to žiaduce. Tiež tvrdí, že si nemyslí, že by niekto, kto kedy sledoval Le Pew, bol inšpirovaný ísť von a obťažovať ľudí.

Bude Pepe Le Pew v Space Jam Pokračovanie?

Napriek tomu, že hral v prvom filme Warner Bros. Space Jam filmu z roku 1996, Pepe Le Pew nebude zahrnutý do pripravovaného divadelného pokračovania Space Jam: Nové dedičstvo, mimo 16. júla Konečný termín potvrdzuje.

Warner Bros tiež odhalil, že neplánujú zahrnúť Le Pew do akýchkoľvek ďalších projektov.

Aký bol strih Pepe Lew Pew Space Jam 2 Scéna?

Pepe Le Pew mal hrať barmana, ktorý v bare zasiahne ženu Space Jam 2, Konečný termín správy. Na scéne, ktorá bola od tej doby odstránená, Le Pew začne bozkávať ženu a apossovu ruku, skôr ako ho udrie do kresla. Žena vyleje drink na Lewa Pewa a dá mu facku. Basketbalista a Space Jam 2 hviezda LeBron James potom vstúpi na scénu a urobí poznámku o tom, ako Lew Pew nemôže chytiť ďalšie melódie bez ich súhlasu.

Existujú nejaké ďalšie kontroverzné alebo problematické postavy z Looney Tunes?

Okrem zamerania na Pepe Le Pew, Blow písal aj o kolegoch Looney Tunes postava Speedy Gonzales v jeho TERAZ op-ed s tým, že „pomohol popularizovať korozívny stereotyp opitého a letargického Mexičana“.

chlap z chyby v našich hviezdach

V origináli Space Jam filmu si produkčný tím myslel, že postava Lola Bunny bude pôsobiť príliš mužne, a tak sa rozhodli, že ju urobí sexi, zdôrazňujúc jej ženské atribúty, ako sú veľké prsia a oči, ktoré si pochádzajú. Animátori obliekli samičku zajačika do vrchného dielu a sukne, čím odhalili jej břicho a dekolt.

Malcolm D. Lee, riaditeľ spoločnosti Space Jam: Nové dedičstvo , povedal Zábava týždenne že sa postarali o to, aby táto aktualizovaná verzia Loly Bunny bola vytvorená s primeranou dĺžkou na trenírkach a aby bola pre nadchádzajúce pokračovanie ženská bez toho, aby bola objektivizovaná.

Vlani v júni, Looney Tunes streamovaný na HBO Max zakázal postave Elmera Fudda používať zbraň v reakcii na násilie amerických zbraní.

Space Jam: Nové dedičstvo bude mať premiéru v kinách a na HBO Max 16. júla.