Prečo sa „Jessie“ skončila? Debby Ryan odhaľuje skutočný dôvod zrušenia šou

Jessie Cast Kde sú teraz?

Disney Channel

Možno sa tomu ťažko verí, ale od obsadenia filmu ubehlo presne päť rokov Jessie vzali posledný poklonu! Kultová šou Disney Channel odvysielala svoju záverečnú epizódu 16. októbra 2015 a my nemôžeme uveriť, ako rýchlo čas letel.

Všetci môžeme súhlasiť s tým, že séria, ktorá hrala Debby Ryanová , Cameron Boyce , Peytonov zoznam , Karan Brar , Skai Jackson a Josie Totah , bola klasika, a preto stále máme zlomené srdce, že sa show skončila! Veselá séria mala premiéru 30. septembra 2011 a šou pokračovala štyri epické sezóny. Nasledovalo dievča menom Jessie, ktoré opustilo svoje korene v Texase a začalo pracovať ako opatrovateľka pre štyri predčasne narodené deti rodiny Ross v New Yorku. Sledovať, ako Jessie, Emma, ​​Luke, Ravi, Zuri a samozrejme Bertram spoločne prechádzajú svetom, nebolo nič magické a neexistuje deň, kedy by si to fanúšikovia nenechali ujsť, TBH.Chlapci, niektorí z hercov vysvetlili skutočný dôvod, prečo sieť prestala vyrábať sériu napriek obrovskej fanúšikovskej základni. Prejdite sa v našej galérii a odhalte pravdu o tom, prečo Jessie naozaj skončil.

1 z 5

josie-totah-jessie

Prečo sa „Jessie“ skončila?

Ukázalo sa, že práve nastal čas, aby sa šou skončila. Keď sa používateľ Twitteru spýtal Debby, prečo bola šou zrušená, herečka jej odpovedala: „Robili sme štyri sezóny, čo bola väčšina relácií od Disneyho. Odohralo sto epizód a už to išlo samo.

spolu chodia dove cameron a thomas

V prípade, že ste už nemali strach z Debby, nezačala len hviezdiť Jessie - spolupracovala aj s producentkou Pamelou Eells O’Connellovou vytvorte show, keď mala iba 17 rokov . Toto bolo prvýkrát v histórii Disney Channel, kedy sa to stalo pre novú sériu, a zdá sa, že bola pripravená na nové začiatky!

Keď sa chystala na štvrtú a poslednú sezónu, povedala Teen Vogue , Kedy Jessie zábaly, urobím zo svojho zamestnania skutočného človeka - dcéru, sestru, priateľa. Rád pracujem, ale nechám si na seba chvíľu.

2 z 5

jessie-a-potoky

Disney Channel

jacob sartorius a brandon rowland

Koľko epizód mal film „Jessie?“

Šou pokračovalo neskutočných 101 epizód. A aj keď sa to zdá byť dlho, Jessie v skutočnosti to nebola najdlhšia show na Disney Channel. Táto česť patrí Čarodejníci z Waverly so 106 epizódami.

3 z 5

Jessie

Getty

Kde môžeme sledovať „Jessie?“

Ak ste nostalgickí, môžete si pozrieť celú sériu Disney teraz .

laboratórne krysy elitná sila, čo sa stalo Adamovi

4 z 5

spencer-boldman-on-jessie

Disney Channel

Čo sa stalo v poslednej epizóde „Jessie?“

Finále bolo super emosh, TBH. Jessie zamierila do Hollywoodu po tom, čo ju mama Rossových detí, Christina, obsadila do svojej novej televíznej šou. Ale keď ju tam deti tajne nasledovali, nasledovali šialené príbehy. Emma, ​​Luke, Ravi a Zuri sa legitímne zasekli na vrchole hollywoodskeho nápisu, ale našťastie ich opatrovateľka prišla zachrániť. Na konci sa Jessie rozlúčila s rodinou a vyrazila začať svoju novú úlohu.

Rozhodne sme neboli pripravení sledovať koniec série. Ale vďaka bohu za spinoff show, BUNK’D ! Táto séria bola odvysielaná v roku 2015 a nedávno bola obnovená už štvrtá sezóna, takže sme stále schopní do určitej miery držať krok s deťmi Rossa. Fuj.

5 z 5

mat-shively-on-jessie

Disney Channel

Chýba Debby „Jessie?“

Všetky dobré veci sa musia raz skončiť, ale to neznamená, že herečke nechýba čas fiktívnej opatrovateľky. Kým Debby nie je zapnutá BUNK’D , ona je toho veľkým fanúšikom. Po udeľovaní cien Kids ‘Choice 2016 za herečku herečka na twitteri uviedla, že sedí v blízkosti svojich hereckých hviezd Jessie , ktorí sú teraz všetci dospelí a zabíjajú vlastnú show.

Adorbs! Je naozaj ako hrdý rodič. Čuchať, čušať. A na šieste výročie Jessie Premiéra Debby napísala emocionálnu sériu tweetov, ktoré hovoria o vplyve tejto show na jej život.

Musím sa postaviť, produkovať a obsadiť svoju vysnívanú prácu hneď po strednej škole so špeciálnymi ľuďmi. Deti boli také [malé] nugety a každé bolo také podmanivé. Také dobrodružstvo a jazda a teraz sú všetci dospelí a zabíjajú to. Naši spisovatelia, kostýmy, scéna, FX, kaskadérsky tím, vlasy/líčenie, rekvizity, scenáristi a všetky ostatné oddelenia vytvorili krajinu zázrakov času na hranie. Nakrútili sme viac ako 100 epizód v 4 sezónach ako prvý pick-up Disneyho priamej série. Stala som sa ich najmladšou režisérkou a producentkou, ona napísal . Musíme otvoriť náš rozhovor od adopcie po zmiešané rodiny k vojenským rodinám, opatrovateľom, divým domácim zvieratám; Láska môže vyzerať ako čokoľvek. Ak ste teda niekedy sledovali, znova pozerali, citovali, smiali sa, učili ste sa od nich, nemali ste z nich radosť, zostali ste tam alebo ste ich milovali Jessie , Ďakujem. Si prečo.

kedy vyjde film stargirl

Podajte nám vreckovky, vážne! BRB, budem sa na to teraz pozerať znova, TTYL.