Prečo sa „Girl Meets World“ v roku 2017 skončila? Tu je to, čo vieme

Prečo

Disney Channel

Medzi fanúšikmi obľúbená séria Disney Channel Dievča sa stretáva so svetom sa skončilo 20. januára 2017 po troch rokoch v éteri.

The Chlapec sa stretáva so svetom séria spinoff hviezdila Rowan Blanchard , Sabrina Tesár , Peyton Meyer , Corey Fogelmanis a August Zrelý po boku hviezd z pôvodnej šou, Danielle Fishel a Ben Savage . Podobne ako jeho materská séria, Dievča sa stretáva Svet nasledovali skupinu najlepších priateľov zo strednej školy, ktorí sa zaoberali každodennými problémami dospievania. Predstavil aj niekoľko celkom epických portrétov z Chlapec sa stretáva so svetom Všetci fanúšikovia hviezd poznajú a milujú ich.Napriek tomu, že je to oficiálne mimo vysielania, diváci šou znova objavili vďaka Disney+ a vydávajú sa na veľkú prechádzku po pamäťovom pruhu, aby si celú vec pozreli ešte raz. Tentoraz všetky hviezdy vyrástli v skutočnom živote. Aj keď môžu byť tweens počas repríz show, väčšina hercov skutočne opustila Disney Channel a pokračovala v kariére v zábavnom priemysle.

Ale prečo vlastne Dievča sa stretáva so svetom skončiť v roku 2017? Prejdite sa v našej galérii a zistíte to!

1 z 5

Prečo

Disney Channel/Ron Tom

Kedy sa „Girl Meets World“ začalo a kedy sa skončilo?

Séria Disney Channel mala premiéru 27. júna 2014. Po troch sezónach a 72 epizódach odvysielala 20. januára 2017 finále série.

2 z 5

Prečo

Disney Channel/Ron Tom

Ako sa šou skončila?

Starí aj noví členovia obsadenia sa znova spojili, aby sa so šou rozlúčili počas jej záverečnej epizódy. Celá rodina Matthewsových sa mala sťahovať do Londýna kvôli práci Topangy, ale na poslednú chvíľu sa fiktívna mama dvoch detí rozhodla, že nechce presťahovať svoje deti. Predtým, ako sa epizóda skončila, BFF Riley a Maya sľúbili, že budú navždy priateľmi.

3 z 5

Prečo

Disney Channel/Ron Tom

Prečo sa „Girl Meets World“ musela skončiť?

V januári 2017 sa Dievča sa stretáva so svetom spisovatelia odišli na Twitter a oznámili, že šou sa na Disney Channel nevráti. S neuveriteľnou hrdosťou na našu prácu a úplným smútkom, že sa veci končia, hlásim tomuto úžasnému publiku, že naša show sa skončila, správa zo sociálnych médií čítať.

Prečo, Konečný termín v tom čase uviedli, že séria spinoff mala problémy s kontaktom s mladšími deťmi, ktoré to nepovažovali za dostatočne relevantné. Správa od Forbes poznamenal, že šou sa z 5,16 milióna divákov v prvej sezóne na 1,5 v tretej.

4 z 5

Prečo

Kelsey Mcneal/It's A Laugh Prods/Michael Jacobs/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Vylial obsadenie nejaký čaj pri možnom reštarte?

V jednom momente sa hovorilo o tom, že Netflix dúfajme vyberie sériu a pokračuje v príbehu rodiny Matthewsovcov, ale Konečný termín tiež oznámil, že služba streamovania prešla. Mesiace po skončení show, povedala Sabrina Teen Vogue že pokiaľ ide o reštart, existuje šanca na všetko.

Myslím si, že sa stali čudnejšie veci, povedala herečka v apríli 2017.

koľko rokov má lux atkin

5 z 5

Prečo sa „Girl Meets World“ v roku 2017 skončila? Tu je to, čo vieme

Disney Channel/Eric McCandless

Ale keď sa ho pýtali na návrat do šou počas rozhovoru s januárom 2021 Zábava dnes večer , Povedal Rowan, že šou sa skončila vtedy, keď sa mala skončiť.

Zdá sa, že je to už solídny čas a ja musím robiť iné veci, vysvetlila.