Prečo sa „Liv a Maddie“ spoločnosti Disney Channel v roku 2017 skončili? Tu je skutočný dôvod

Tu

Disney Channel/Nicole Wilder

Po Dove Cameron sa rozlúčila so svojimi ikonickými úlohami ako Rooney Twins v Liv a Maddie , herečka pokračovala vo svojej kariére rôznymi televíznymi a filmovými úlohami. Prečo sa však fanúšikmi obľúbená séria Disney Channel musela v roku 2017 skončiť?

V roku 2016 Týždenník zábavy oznámil, že táto šou bude vo štvrtej a poslednej sezóne úplne prepracovaná. V tom čase fanúšikovia nevedeli, čo môžu očakávať, ale spoznali a milovali Liv a Maddie: Štýl Cali rovnako ako pôvodná séria. Spolu s Doveom hrala aj šou Joey Bragg, Tenzing Norgay Trainor a Lauren Lindsey Donzis , medzi inými. Séria, ktorá mala premiéru v sieti v júli 2013, sledovala príbeh titulných postáv, ktoré boli identickými dvojčatami s dvoma úplne odlišnými životmi.Posledná sezóna priviedla Liv a Maddie do Kalifornie z rôznych dôvodov. Liv zase tvrdo pracovala, aby uspela ako úspešná hudobníčka, zatiaľ čo jej sestra si plnila sny a stala sa basketbalovou hviezdou. Keď sa blížil koniec série, pre Doveho, ktorý to povedal, boli veci dosť emocionálne Teen Vogue v marci 2017, že bolo nereálne, sa šou skončila.

Liv a Maddie Nezačalo to ako dvojčatá, ale na začiatku som v skutočnosti hral inú postavu a nebolo to ani jedno z dvojčiat. Spočiatku to bola úplne iná show a dlho trvalo, kým sa dostala tam, kde je Potomkovia Kamenec priznal. V skutočnosti na tom pracujem päť rokov, aj keď je to vo vysielaní iba štyri - to je dlhý čas, keď ste mladí. Nie ste nikdy pripravení na to, že to bude mať tendenciu, a dostať sa tam je neskutočné. Neviem ako to spracovat. Je to skutočne smutné, lepšie herecké obsadenie som si nemohol priať a budeme v kontakte, je to jeden z tých celoživotných priateľov ... skutočne rodina.

Dove vtedy tiež škádlil, že finále odhalí sériu dlhé tajomstvo a povedal, že to bude pre divákov veľmi emocionálny moment. Ale je to skvelé, herečka sa rozplakala. Nemohol som byť na to viac hrdý.

Teraz všetky štyri sezóny Liv a Maddie sú k dispozícii na streamovanie na Netflixe, takže fanúšikovia môžu navodiť nostalgiu, kedykoľvek chcú! Po všetkých tých rokoch a niektorí fanúšikovia si stále kladú otázku, prečo sa šou musela rozlúčiť s Disney Channel. V našej galérii nájdete všetky podrobnosti o tom, prečo Liv a Maddie prišiel do konca.

je Nick Robinson gay v skutočnom živote

1 zo 4

pes s blogovou ryšavou
LAUREN LINDSEY DONZIS, DOVE CAMERON

Disney Channel/Eric McCandless

Kedy sa „Liv a Maddie“ začali a kedy sa skončili?

Predstavenie malo premiéru 19. júla 2013 a skončilo sa 24. marca 2017 po štyroch sezónach a 80 epizódach.

2 zo 4

Tu

(Disney Channel/Tony Rivetti

Ako sa skončili „Liv a Maddie“?

Liv a Maddie Finále série malo názov End-A-Rooney, a skončilo veľkým dejovým zvratom. Diváci sa dozvedeli, že celá rodina Rooneyových hrala v reality šou, a preto vždy hovorili priamo do kamery!

Pokiaľ ide o každú postavu, Liv išla hrať do broadwayského muzikálu, Maddie išla stavať domy do New Orleans, Joey sa stal stand-up komikom a Parker sa presťahoval do Bolívie. Všetko dobré, to pre tieto fiktívne tváre končí dobre.

3 zo 4

Tu

Disney Channel/Tony Rivetti

Prečo sa to skončilo?

Aj keď nie je jasné, prečo sa šou skončila, Liv a Maddie tvorca Ron Hart bol prvý, kto priniesol novinku fanúšikom. V deň prvého natáčania filmu #LivAndMaddie #SeasonFinale napísal prostredníctvom Twitteru v júni 2016 spolu s plnou obsadenou fotografiou .

4 zo 4

LUCAS ADAMS, JOEY BRAGG, DOVE CAMERON

Disney Channel/Eric McCandless

Čo povedala Dove o konci?

Pri chatovaní s Teen Vogue , prezradila herečka, čo chcela, aby si fanúšikovia zo šou odniesli.

nadchádzajúce kpop koncerty v Amerike 2017

Len by som povedal, že ľudia sú spolu silnejší. Spoliehanie sa na niekoho iného nie je znakom slabosti; ukazuje to silu, že si schopný prijať, že potrebuješ pomoc. Vaša rodina a blízki, ktorých si vyberiete za svoju rodinu, sú najdôležitejšou vecou, ​​ktorou životnú energiu, ktorú okolo seba vytvárate, je váš život, povedala Dove. Liv a Maddie je taká pozitívna, pozitívna show, plná lásky a smiechu. Je zrejmé, že pretože dvojčatá sú tak odlišní ľudia, znamená to, že vás prijmú takých, akí ste, ako prídete, a nesúťažia s okolím. Je to všetko o sledovaní vašej cesty a vašej blaženosti.