Kto hostí Oscary v roku 2019?

Kto a kto bude hosťom Oscarov v roku 2019?

Vyzerá to na hostiteľa Ceny Akadémie 2019 bude ... nikto.

Prvýkrát po 30 rokoch nebude mať tento rok slávnostný ceremoniál & aposs Oscars oficiálneho hostiteľa. Aj keď vždy existuje šanca, že niekoho nájdu na poslednú chvíľu, prezidentka zábavnej spoločnosti ABC Karey Burkeová potvrdila 91. ročník udeľovania Oscarov, ktoré sa bude vysielať v nedeľu 24. februára, a vzdá sa moderátora.Ale došlo už niekedy k Oscarom bez hostiteľa?

Áno, naposledy sa to stalo v roku 1989 a obrad bol opísaný ako „ najhorší Oscar vôbec . “ Medzi povinnosti hostiteľa bežne patrí otvorenie ceremoniálu vtipným monológom, ktorý sa zameriava na nominované filmy, ako aj na hviezdy v publiku a tradične sa zameriava na súčasnú politickú a kultúrnu klímu. Tento rok z toho nebude nič. Rozhodnutie akadémie a aposs sa zdá byť trochu riskantné, ale po všetkých kontroverziách a drámach okolo ocenení v tomto roku nemali & apost presne na výber.

Aká bola kontroverzia okolo Kevina Harta a Oscarov za rok 2019?

Akadémia to pôvodne oznámila Kevin Hart by nastúpil do role hostiteľa tento rok. Ale po pár dňoch komik vycúval z koncertu keď sa znova vynorili niektoré homofóbne vtipy, ktoré urobil pred niekoľkými rokmi.

V správe zverejnenej na Twitteri napísal: „Rozhodol som sa odstúpiť od hosťovania tohtoročných Oscarov,“ napísal. „Je to preto, že nechcem byť rozptýlením noci, ktorú by malo oslavovať toľko úžasných talentovaných umelcov. Úprimne sa ospravedlňujem komunite LGBTQ za moje necitlivé slová z mojej minulosti. ““

Prečo nikto iný nechce robiť Oscara?

Akadémie si mohlo zvoliť toľko ďalších A-list (ako Ellen DeGeneres alebo Jimmy Kimmel), ale ukázalo sa, že na prácu nebolo veľa ľudí. Aj keď sa údajne uvádzalo, že koncert platí kdekoľvek medzi 15 000 a 20 000 dolárov , kontroverzia už presne neurobila túto úlohu lákavou.

Kto a kto odovzdáva Oscary 2019?

Napriek tomu, že tento rok nebude hostiteľom Oscarov, bude tu veľa úžasných moderátorov, ktorí to vynahradia. To sa potvrdilo Jennifer Lopez , Chris Evans , Tina Fey , Brie Larson , Amy Poehler , Whoopi Goldberg, Maya Rudolph, Charlize Theron, Tessa Thompson a ďalší budú na slávnostnom ceremoniáli rozdávať sošky Oscara. Pravdepodobne preto môžeme očakávať, že moderátori budú mať pripravené dlhšie prejavy na čítanie na teleprompteri.