Kto vystúpil s Jennifer Lopez na polčasovej šou? Zoznámte sa s dcérou Emlou JLo

Shakira a JLo predviedli predstavenie Halftime Show na najvyššej úrovni v Super Bowl LIV v Miami na Floride v nedeľu (2. februára) spolu s hosťami z Bad Bunny, J. Balvina a mimoriadne zvláštneho vokalistu: dcéry Jennifer Lopez, Emme!

Za podpory rozmanitého detského zboru sa 11-ročná Emme Maribel Muñiz pripojila k svojej matke na pódiu a zaspievala album Let’s Get Loud z Lopezovho albumu z roku 1999. Dňa 6 , zmiešané s obálkou Bruce Springsteen’s Born in the U.S.A.

ktorý hrá Grega Heffleyho v denníku slabučkého chlapca

Začiatkom tohto týždňa Strana šesť uviedla, že Muñiz sa v určitom okamihu predstavenia objaví, s podrobným uvedením, že bude vystupovať ako symbol amerického sna. Počas predstavenia mal Lopez oblečenie vyzdobené americkou aj portorickou vlajkou.Elsa, Getty Images

Emme, začínajúca speváčka, je dcérou Lopeza a bývalého manžela Marca Anthonyho, s ktorým sa Lopez zosobášila v rokoch 2004 až 2014. Emme sa narodila 22. februára 2008 a má dvojča Maxa. Súrodenci robili rozhovor so svojou mamou prostredníctvom rozkošného videa zverejneného na YouTube ešte v apríli:

Polčasová prehliadka nebola Muñizina prvá, ktorá sa podelila o pozornosť svojej matky. V skutočnosti sa objavila ako mladšia verzia Lopezovej v klipe k filmu Limitless z filmu Druhý zákon v roku 2019.

hodiť na to slaninu význam

Pozrite si reakcie Twitteru na vystúpenie dcéry JLo v Halftime Show nižšie: