S kým sa stretáva Noah Centineo? Tu je konečný sprievodca hercovým milostným životom

Sprievodca priateľkami Noah Centineo pre priateľky

Shutterstock

Od vtedy Noah Centineo najskôr vystúpil do centra pozornosti, keď v ňom prišiel Peter Kavinsky Všetkým chlapcom, ktorých som predtým miloval , ukradol srdcia fanúšikov. Teraz si všetci myslia, že je tento hodný singel hodný omdletia?

Pokiaľ ide o jeho zoznamovací život, herec má jedno hlavné pravidlo. Myslím si, že úprimnosť je najväčšia vec, povedal Zábava dnes večer v januári 2020. Buďte otvorení tomu, kde sa nachádzate. Ak nie ste v monogamii, porozprávajte sa s danou osobou a povedzte: „Hej, len aby si vedel, že túto atmosféru skutočne prekopávam, ale nesnažím sa byť priateľom a priateľkou alebo byť viazaný. Nie je to tam, kde som. Ak vám to ide skvele. Ak nie si, buďme priateľmi. ‘Potom sa nikto nezraní.Pokračoval: Alebo ak vás baví monogamia rovnako ako rande, pozrite sa, ako to chodí, a potom povedzte: „Áno, bolo to skutočné. Mali by sme to úplne posunúť na ďalšiu úroveň. “

Najprv bolo oznámené, že Noah a Kylie Jenner „S BFF, Stassie Karanikolaou , môže byť viac ako priateľov v júni 2020 potom, čo zanechali niekoľko koketných komentárov k svojim fotografiám na Instagrame. Podľa fotografií, ktoré získal, od tej doby boli rumorské kliešte objavené spoločne v októbri 2020 Len Jared . Ešte viac podporili romantické zvesti o Halloweene, keď dvojicu videli, ako sa po večierku držia za ruky. Noah mal na sebe biele roztrhané tričko, zatiaľ čo Stassi bol oblečený ako Chucky bábika. Obaja si počas vychádzky obliekli masky na tvár.

Kylie Jenner, Halsey a ďalšie hviezdy sa obliekajú na Halloween: najlepšie kostýmy od roku 2020

MEGA

S kým bol Noah spojený pred Stassiem? Čo sa stalo medzi ním a Alexis Ren ? A stalo sa vôbec niečo medzi ním a jeho kostarom Lana Condor ? Prekvapivo nie. Hovoríme rovnakým jazykom a rovnako premýšľame, povedala Lana počas rozhovoru s Priateľka od februára 2021 s tým, že ona a jej costar boli ako manželský pár.

Pokračovala: Vždy sme sa jeden druhému cítili príjemnejšie. A myslím si, že v treťom filme to ukazuje, že to vyzerá, že sme boli súčasťou života toho druhého už tri roky, je úplne jasné, že my - a Lara Jean a Peter - sme veľmi pohodlní.

Zaujíma vás Noemov milostný život? Rozhodli sme sa to vyšetriť a všetko sme zlomili. Od jeho bývalých priateľiek po súčasný vzťah, s prezrite si našu galériu a odhalte všetkých, s ktorými Noah kedy chodil, a to, čo medzi nimi prebiehalo.

1 z 8

Stassie Karanikolaou Noah Centineo

Broadimage/Shutterstock

Stassie Karanikolaou

Stassie a Noah vyvolali v júni 2020 zvesti o zoznamovaní, potom, čo na svojich sociálnych sieťach zanechali niekoľko koketných komentárov.

Vráťte mi moju ženskú sako, “komentoval herec fotografiu Stassieho, ktorý mal na sebe červeno-čiernu bundu v štýle letterman. PROSÍM

Čo to hovoríš, je to moja bunda, mazane odpovedala, na čo Noah pridal plačúce emodži.

Myslíme si, že si budeme musieť počkať, kým sa tento vzťah vyvinie!

2 z 8

Noah Centineo Alexis Ren

Instagram

Alexis Ren

Začali sa šíriť zvesti o tom, že spolu chodia, a potom, čo fanúšikovia zbadali tieto dve hviezdy spoločne v kanadskom Vancouveri, kde Noah natáčal pokračovanie TATBILB v apríli 2019. Potom divák videl Noaha, ako v máji 2019 vyzdvihuje hviezdu Instagramu na letisku v Palm Beach na Floride - a oni od seba nemohli držať ruky (ani pery!).

Zdvihol ju, keď bola pri mojom lete. Čakal na ňu pri preberaní batožiny. Bozkával ju na hlavu a držali sa za ruky a objímali, povedal zasvätený Nás týždenne , a dodal, že je úplne jasné, že sú spolu.

A v septembri 2019 očitý svedok exkluzívne povedal predajni, že videli, ako pár opustil reštauráciu spoločne v západnom Hollywoode - a že rozhodne vyzerali ako pár.

liza koshy mama a otec

Keď [Noah] odchádzal, ovinul svoju ruku [Alexis] a pobozkal ju na čelo a držal ju v tesnom bočnom objatí, keď kráčali k komorníkovi. Zdalo sa mi to dosť milé, zdroj sklamal.

Potom, v októbri 2019, dvojica potvrdila, že spolu chodia, keď spolu kráčali po červenom koberci na Maškarnom plese UNICEF. A keď sa 10. novembra 2019 Noah zúčastnil na udeľovaní cien Peoples Choice Awards 2019, nemohol sa prestať hrnúť do svojej priateľky! A dokonca použil to štvorpísmenové slovo L. Áno, hovoríme o láske. Na otázku, ako zostáva pri zemi, odpovedal E! Správy , Držím svoju rodinu blízko. Je to skutočne malý kruh - moji blízki priatelia, moje dievča, my všetci. Držíme to navzájom, vieš?

[Ja a Alexis] sa milujeme, pokračoval. Ostatné druh jednoducho zmizne v pozadí.

Počas účasti na konferencii otvoril aj ich vzťah Charlieho anjeli premiéra na červenom koberci 11. novembra 2019.

Povedal, že je to anjel môjho života Zábava dnes večer .

Alexis hovorila o tom, čo pre ňu Noah znamenal, počas návštevy cien Revolve 2019, 15. novembra 2019.

Je úžasný, povedala E! Správy . Jeho srdce je skutočne také pravé. Má srdce zo zlata a v skutočnom živote je taký veľký brloh.

Modelka tiež odhalila, že vo svojom vzťahu už urobili veľký krok!

Stretol sa s mojou rodinou ... bolo to skvelé, povedala. Môj malý brat povedal: „Kto je táto osoba?“ A ja som mu odpovedal: „Prosím, miluj ho pre mňa. Mám ho naozaj rád. ''

Tmavovláska kráska dokonca povedala Zábava dnes večer že sú spolu už osem alebo deväť mesiacov a zoznámili sa prostredníctvom spoločných priateľov.

Milujem toho muža, rozčúlila sa. Milujem toho muža z celého srdca, takže som naozaj vďačný za to, že som jeho partnerom. Je nadšený všetkým, čo robí. Do všetkého dáva 100 percent seba a jeho srdce je zlaté.

Tieto dve hviezdy urobili svoju lásku na Instagrame 14. januára 2020 a všetci boli touto dvojicou vážne posadnutí. Ale v apríli 2020, Nás týždenne potvrdil, že dvojica ukončila vzťah po roku spolu.

Rozišli sa pred niekoľkými týždňami, uviedol vtedy zdroj. Navzájom sa prestali sledovať aj na sociálnych sieťach.

Mesiace po ich rozchode sa Alexis otvorila o tom, čo sa dozvedela z randenia s Noahom.

Potom som chcela lepší vzťah so sebou, povedala modelka Zábava dnes večer v októbri 2020. To bol určite rozhovor, ktorý som mal. Hovoril som si: „Ako sa môžem teraz správať lepšie? Myslím si, že veľa ľudí, keď dôjde k rozchodu, si myslia, že je to naša chyba. Myslíme si, že sme mohli urobiť veci lepšie. Mohli sme to urobiť. A pre mňa to bolo také: „Dobre, vesmír chce, aby som sa sústredil na seba“, a ja to úplne môžem.

3 z 8

noah-centineo-lana-condor

Netflix

Lana Condor

Pretože ich postavy boli skoro pár gólov TATBILB , fanúšikovia rýchlo začali odosielať Noah a Lana IRL. Ale ukazuje sa, že herečka v skutočnosti chodí s niekým iným! Je to herecký kolega Anthony de la Torre , a on a Lana sú spolu vážne tak rozkošní. Ale hoci Noah a Lana nechodia s IRL, brunetová kráska priznala, že ho zdrvila.

Dodnes si myslím, že je to najlepší chlap všetkých čias. Nebolo vôbec ťažké byť jeho costarom. Mám do neho obrovskú lásku! Rád si myslím, že je do mňa zamilovaný - ale viete, čokoľvek. Ale je to úžasný chlap a je taký talentovaný, Lana povedal MTV News .

Dokonca odhalila, že keď film vyšiel, rozhodne podporili špekulácie [zoznamovania].

Je to však preto, že veríme príbehu a postavám a skutočne sa milujeme. Povedala, že niekoho môžete skutočne milovať veľmi platonickým spôsobom Cosmo .

V rozhovore s Zábava dnes večer v auguste 2018 sa Noaha pýtali, či by s Lanou v budúcnosti zvažovali stretnutie, ale Noah rýchlo túto myšlienku zavrel.

Nie s Lanou. Je naštvaná, povedal.

4 z 8

šterlingový rytier pred a po
Noah Centineo Lily Collins

Instagram

Lily Collins

Noah a Lily sa zblížili po tom, čo sa stali spolu v hudobnom videu k Arty’s Save Me Tonight v januári 2019. Vo februári sa šuškanej dvojici podarilo zachytiť super koketnú výmenu na Instagrame a internet o ňu rýchlo prišiel.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pri pohľade späť a pri pohľade na 1/25…

Príspevok zdieľaný používateľom Lily Collins (@lilyjcollins) 22. januára 2019 o 11:29 hod. PST

Navyše, tieto dve hviezdy boli spozorované visieť na ulici a Márnosť Fai r Oskarova after party o niekoľko dní neskôr. Bohužiaľ, stále nie je jasné, či sú len blízkymi priateľmi alebo sa medzi nimi niekedy stalo niečo romantické, ale určite by urobili roztomilý pár!

5 z 8

noahangeline

Instagram

Angeline Appel

Noah vlastne chodil Merač Peyton Súčasná priateľka Angeline na chvíľu v roku 2016 a nie je pochýb o tom, že títo dvaja boli spolu rozkošní. Aj keď spolu stiahli veľa svojich príspevkov (vrátane zapareného obrázku), Angeline má na Instagrame stále toto super roztomilé video.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

„Urob to pre vínnu révu“, „Nerobím to“ ': @ncentineo

Príspevok zdieľaný používateľom Angeline Appel (@broadwaybarbie) 27. novembra 2016 o 22:29 PST

Je trochu nejasné, ako dlho títo dvaja chodili, aj keď herečka Stránka IMDb hovorí, že sa objavila v epizóde The Fosters v roku 2016. Ako fanúšikovia vedia, Noah hral v sérii, takže sa tak možno stretli!

6 z 8

Noah Centineo LAUREN KOLODIN

Instagram

Lauren Kolodin

Noah chodil s Lauren v roku 2015 a boli to vážne ciele. Dvojica sa rozhodne nebála predviesť svoju lásku a dokonca mala najsladšiu interakciu na Twitteri!

Keď Noah tweetoval, že mu chýba, ctižiadostivá speváčka odpovedala: 10 dní dieťa - 14 400 minút, kým ťa pobozkám.

Začína sa odpočítavanie, napísal jej. Aké milé to je ?!

7 z 8

Noah Centineo Kelli Berglund

Instagram

Kelli Berglund

Noah údajne chodil s herečkou Disney už v roku 2014. O ich vzťahu nie je veľa podrobností, najmä preto, že to bolo ešte predtým, ako bol jeden z nich slávny, ale na sociálnych sieťach Kelliho zostalo niekoľko fotografií páru plných PDA. dokázať to.

8 z 8

camila-cabello-noah-centineo

YouTube, CamilaCabelloVEVO

Camila Cabello

Nebuďte príliš nadšení ľudia! Títo dvaja spolu nikdy nechodili, ale oni urobil Zahrajte si ako milostné záujmy v klipe Camily pre Havanu.

Vysvetlil Noah v rozhovore „Jedného dňa mi volá môj manažér, napríklad:„ Hej, človeče, máme pre teba túto príležitosť byť v hudobnom videu. Neviem, či to budeš chcieť urobiť ... “Hovorím si:„ Kto je umelec? “Povedal Camila Cabello,„ Havana. “Hovoril som si:„ Ty vole, ty nie dokonca vedieť. Moja sestra mi práve ukázala túto pieseň ako pred týždňom, milujem túto pieseň, som na 100 percent.

Tak sladký! Dodal: Dostanem sa tam a oblečú ma do tohto neuveriteľného obleku. Dajú mi zlaté prstene a náhrdelníky, vlasy mám sčesané dozadu a vyzerám ako Cubano. A potom ma vezmú na scénu a Camila je tam a je to najláskavejšie, najmenšie a najláskavejšie stvorenie vôbec. Mala toľko energie.