S kým je Colleen Ballinger zasnúbená? Všetky podrobnosti o jej snúbencovi Erikovi Stocklinovi

Snúbenica Colleen Ballinger Erik Stocklin

Getty

Colleen Ballingerová , AKA Miranda spieva, len privítal chlapčeka so svojim snúbencom Erikom Stocklinom a nemohli sme byť šťastnejší pre tento pár. Ale všetci sa tu čudujeme, kto je vlastne Erik? Ako sa spoznali Ako dlho su spolu? Nebojte sa, chlapci, máme všetky podrobnosti o ich super roztomilej romantike!

Pár sa skutočne stretol v roku 2016 na scéne série Netflix Nepriatelia ustupujú , kde Colleen hrala svoju postavu z YouTube, Mirandu spieva, a Erik stvárnil jej BFF Patricka, ktorý na ňu skrýval obrovskú zamilovanosť. Hviezdy oznámili, že spolu chodia v júni 2018, aj keď neskôr priznali, že vlastne nejaký čas spolu boli, kým svoj vzťah zverejnili.Naozaj to bol len príbeh priateľstva, ktorý sa zmenil na viac, Colleen vysvetlil vzťah v tom čase. A sme veľmi zamilovaní a veľmi šťastní ľudia vôbec.

A prečo im trvalo tak dlho, kým sa dostali na verejnosť? Colleen priznala, že jej krásavec nie je internetový človek. Nie je to youtuber. Nie je hviezdou sociálnych médií. A z internetu má naozaj strach. Dodala však, že je taká zamilovaná, že to už nemôže skrývať.

kc v utajení vtedy a teraz 2016
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahoj! Navždy v úcte k tejto osobe a k tomu, aká je veľká mozog, dobrosrdečná, talentovaná a tvrdo pracujúca. Dôsledná pripomienka toho, ako šialene ďaleko prevyšujú ženskú myseľ a telo. Okrem toho, že RASTÍ ČLOVEKA V TELE! najlepší človek, ktorého poznám, vyráža na viac ako mesiac na knižné turné/ turné, aby sa stretol s mnohými z vás. Na tomto svete skutočne neexistuje nič, čo by ju robilo šťastnejšou. Choďte ma pozdraviť, povzbudiť, zasmiať sa, zaspievať, hydratovať, objať, vziať si vitamíny a chrániť ju za každú cenu x

Príspevok zdieľaný používateľom Erik Stocklin (@estocklin) 7. júla 2018 o 10:11 PDT

Niekoľko týždňov potom, čo oznámili, že spolu chodia, Miranda prezradili, že čakajú dieťa a že pár bol zasnúbený!

Sme tak nadšení, povedal 32-ročný People Magazine v tom čase. Sme tak zamilovaní a nemôžeme sa dočkať, až sa s týmto dieťaťom stretneme. Jednoducho sa to všetko deje naraz, veľa vzrušujúcich vecí prichádza rýchlo, čo je úžasné. Som najšťastnejšie dievča na svete.

Kto teda vlastne je Erik? Podľa jeho biografie na Televízny sprievodca , sa narodil 24. októbra 1982 vo Freeholde v New Jersey. Navštevoval Štátnu univerzitu v južnom Connecticute a v roku 2007 získal bakalársky titul v odbore divadlo. Po ukončení vysokej školy sa rozhodol presťahovať do Los Angeles, kde sa bude venovať herectvu.

Nabalil som, čo sa dalo, do zadnej časti ručne spusteného dvojdverového červeného Saturnu ‘95 a začal som jazdiť. Sám, povedal Štátnej univerzite v južnom Connecticute . Séria nešťastí a o tri týždne neskôr som prišiel do L.A. a odvtedy som tu.

A aká bola Erikova prvá veľká rola? Bolo to v reklame Super Bowl! Vysvetlil ste, že ste niekoľkokrát urobili konkurz proti tisícom ďalších hercov, ktorí boli predložení na túto časť. Zavolá vám váš agent, že ste si rezervovali rolu ... Zavolá vám šatník a opýta sa na vaše veľkosti. Ďalšia vec, ktorú poznáte, je, že ste v lietadle do Vancouveru, aby ste natočili reklamu na Super Bowl v úplne nádherných horách Britskej Kolumbie.

Potom sa jeho kariéra rýchlo rozbehla. Erik sa objavil vo filmoch Pass Donner a Zlí chlapci a hosťuje v obľúbených televíznych reláciách ako Kosti , Myšlienky na zločin, Stalker, a Upírske denníky . Získal tiež úlohu v sérii 2013 Milenky po boku Alyssy Milano a Jennifer Esposito!

Pred stretnutím s Erikom sa Colleen v roku 2015 vydala za kolegu z hviezd YouTube Joshuu Davida Evansa, ale o rok neskôr sa rozviedli. Sme tak šťastní, že sa Colleen a Erik našli!