S kým chodili dolanské dvojčatá? Kompletný sprievodca ich životom lásky

Osobné dôležité video Dolan Twins

David Fisher/Shutterstock

Odkedy Dolanské dvojčatá začali nahrávať videá z YouTube a vyleteli do slávy, fanúšikovia boli vážne posadnutí Ethan a Grayson Milostný život. Napriek tomu, že si vzťah počas svojej kariéry udržiavali v tajnosti, chlapci sa začali otvárať o svojich nedávnych románikoch.

Po krátkodobom vzťahu 20-ročný Ethan oznámil, že sa jeho brat rozišiel s priateľkou v nahranom vlogu 15. septembra Osobnosť internetu, tiež 20, prvá vzal na Twitter a odhalil, že život práve prišiel f – k OKOLO 9. septembra, Graysonovo dvojča reagovalo rýchlo a odhalilo, že išiel na jedno rande!Správy o Graysonovom milostnom živote prišli tesne potom, čo Ethan potvrdil, že je vzatý muž! Počas služby YouTube video nahrané 20. júla , sa hviezda sociálnych médií rozhodla zodpovedať niektoré otázky fanúšikov. A keď jeden človek tvrdil, že má záväzný vzťah, odpovedal: Áno.

aký starý je odliatok mravčej farmy

Kto je teda jeho nová žena? No, nedávno ho odfotili, ako sa k nemu útulne chová Kristina Alice , takže veľa ľudí si myslí, že je to jeho priateľka! Jasné, fanúšikovia si ich všimli, ako sa bozkávajú na pláži, a internet sa šíri po povestnom novom vzťahu.

Chlapci, sú oficiálni! Ethan len zafixoval pery s Kristínou pred kamerou vo vlogu odovzdané 2. októbra.

Ethan

YouTube

Predtým fanúšikovia nejaký čas špekulovali, že on bolo nenáročné randenie kolega YouTuber Emma Chamberlain Potom, čo boli dosť koketní na sociálnych médiách. Bol tiež spojený s Meredith Mickelson , a povedzme si, že to neskončilo dobre. Pokiaľ ide o Graysona, v júni 2019 sa na internete šírili zvesti že chodil Model Elizabeth Sewardová .

Ale počkajte, kto je vlastne Ethanova nová priateľka, Kristina? Čo ešte vieme o ich vzťahu? Čo presne sa stalo medzi ním a Emmou? A čo Gray a Elizabeth? Sú ešte stále spolu alebo je momentálne nezadaný? S kým ešte chalani chodili? Neboj sa, Vegánsky zážitok Mám vás, chlapci, pokrytých.

Pokračovali sme a urobili sme kompletného sprievodcu milostným životom vloggerov vrátane ich súčasného stavu vzťahov a minulých románkov. Ukazuje sa, že influenceri boli za tie roky prepojení s tonou dievčat. A hoci sa všemožne snažia udržať svoje vzťahy v súkromí, medzi podvodnými obvineniami a tajnými románikmi, rozhodne majú svoj spravodlivý podiel na dráme. Pripútajte sa, chlapče, bola to divoká jazda!

Prejdite sa našou galériou a odhalte všetkých, s ktorými kedy dolanské dvojčatá chodili, a to, čo medzi nimi bolo.

1 z 3

priateľka Graysona Dolana Elizabeth Sewardová

Getty Images, Instagram

Má Grayson Dolan priateľku?

V júni 2019 sa začali šíriť klebety o tom, že Grayson randí s Elizabeth, potom, čo sa blond kráske údajne páčil - a potom nepáčil - komentár fanúšika k jednej z nej. Príspevky na Instagrame .

Dobre, máme to, Graysonova priateľka, prečítaná správa.

To nie je všetko. Získajte to - Elizabeth bola tiež zdanlivo v Paríži v rovnakom čase ako Grayson a rozhodne to vyzeralo, že tam cestovali spolu. Prečo? Nielenže obaja zdieľali zábery spod Eiffelovej veže zhruba v rovnakom čase, ale na fotografii modelky predviedla niekoľko ruží, o ktorých tvrdila, že ich dostala od svojho bae. Fanúšikovia rýchlo začali predpokladať, že má na mysli Graysona!

To však bolo posledné, čo fanúšikovia o páre počuli, takže sú buď rozídení, alebo si udržujú nízky vzťah. Grayova história s dievčatami je veľmi tichá, takže by nebolo prekvapujúce, keby svoju lásku tajili. Aj keď v skutočnosti nikdy nezverejnil žiadny zo svojich vzťahov, zdá sa, že na strednej škole mal niekoho výnimočného. Aj keď jej meno nie je známe, existuje niekoľko starých záberov, ktoré sú zdanlivo spolu stále na webe.

bella thorne charlie kladie pozornosť

V video z YouTube uverejnené 5. marca 2019, sa dvojčatá rozhodli pre psychické čítanie a počas cesty odhalili niekoľko šťavnatých tajomstiev o svojich minulých priateľkách a vzťahoch. Napríklad - keď im bolo povedané, že sa ešte nestretli so svojimi budúcimi manželkami, Ethan povedal, že Grayson si myslí, že každý je jeho spriaznená duša!

Myslel som si, že poznám svoju ženu, ale asi nie, priznal Grayson. Život je zaujímavý.

Grayson si myslí, že teraz našiel svoju spriaznenú dušu asi sedemkrát, zažartoval Ethan.

Tiež odhalili, že kedykoľvek mali v minulosti priateľky (čo dokazuje, že mali viac!), Druhé dvojča sa cítilo trochu vynechané. Aww!

Keď sme v minulosti mali priateľky, ak má Grayson priateľku, budem mať pocit, že ho odo mňa akosi berie, vysypal Ethan. Sme tak zvyknutí tráviť spolu toľko času, že keď odchádza, hovorím si: „To je divné.“

Grayson tiež priznal, že by úplne randil s fanúšikom!

Myslím, že si nemyslím, že môžeš ovládať, do koho sa zamiluješ, takže ak sa to stane ... áno, je to možnosť, on rozliaty na TRL .

Ethan súhlasil a dodal: Úprimne, áno, chcel by som. Chcel by som, aby moja priateľka bola mojou fanúšičkou, pretože budem fanúšikom všetkého, čo robí. To nás privádza k jeho zoznamovacej dráme ...

fazuľa od Even Stevens teraz

2 z 3

ethan dolan emma Chamberlain datovanie etma proof

YouTube

Má Ethan Dolan priateľku?

Počas video uverejneného 31. júla 2020, sa Grayson rozhodol odhaliť Ethanov nový vzťah ako spôsob, ako sa k nemu dostať späť kvôli nedávnemu žartu, ktorý vytiahol. Pracoval s paparazzmi, ktorí Ethana prekvapili, keď bol vonku v Los Angeles. Fotograf mu začal klásť otázky o svojej priateľke (čo mu Grayson povedal, aby sa opýtal), a v dôsledku toho sme sa toho o jeho dáme dozvedeli toľko!

Randím s niekým, bolo to celkom vážne, povedal vo videu.

Ethan vo videu tiež potvrdil, že išlo o vzťah na diaľku a ich ročné výročie sa chystá 12. októbra! Tiež odhalil, že sa prvýkrát stretli pred štyrmi rokmi a v tom čase bol do nej zamilovaný, ale bol príliš nervózny na to, aby s tým niečo urobil. Ale na otázku, ako sa volá, youtuber vysvetlil, že vo svojom živote musím mať nejaké súkromie. Veľmi si vážim svoje súkromie, takže je tu niekoľko vecí, ktoré musím zachovať v súkromí.

Začiatkom tohto roka sa začalo šíriť klebety, že spolu chodia po tom, ako ich na pláži v Austrálii spozorovali balenie na PDA. V tom čase si niekoľko kolegov na pláži urobilo pár fotiek z páru počas výletu, a tak to pochopili - diváci tvrdili, že sa obaja navzájom objali a dokonca sa v jednom bode pobozkali! Ethan dokonca použil Kristinino meno vo videu z 28. septembra, keď bol pripravuje sa na to, že sa nasťahuje ich LA dom!

Kto je teda Kristína? Zistite to - je to austrálska influencerka (áno, žije v Aussie, takže ak spolu chodia, ich vzťah by musel byť na diaľku), ktorá v skutočnosti hrala Ethanov milostný záujem o hudobné video z roku 2018 pre havajskú párty Cub Sport. Pokiaľ ide o to, prečo si fanúšikovia myslia, že je dievčaťom na plážových fotografiách, duo zverejnilo takmer identické obrázky vo svojich príbehoch Instagram o hrebeni s výhľadom na vodu, čím zdanlivo dokazovalo, že sú spolu.

Ale s kým bol Ethan spojený pred Kristínou? Všetci boli úplne presvedčení, že bol s Emmou v tajnom vzťahu roky (aj keď obaja ešte musia čokoľvek potvrdiť alebo vyvrátiť). Tieto dve hviezdy najskôr vyvolali zvesti o zoznamovaní, keď spolupracovali na niekoľkých videách ako Sestra, po boku guru krásy. James Charles a Graysona. Potom boli už takmer nerozluční. Vždy sa stretávali, robili spolu videá a tryskali na seba v rozhovoroch a na sociálnych médiách a fanúšikovia rýchlo začali predpokladať, že niečo prebiehalo medzi nimi. Keď 20-ročný mladík prešiel na Twitter, zahodil dokonca zásadnú stopu, že sú viac ako priateľmi brániť Emmu späť v januári 2019.

Jej pery určite nie sú chrumkavé, odpovedal trollovi na Twitteri, ktorý 18-ročného mladíka nenávidel.

Dobre, ako by to mohol vedieť, keby ju predtým nepobozkal, však? Áno, určite existuje tonovať indícií, ktoré naznačovali, že sú viac ako priatelia. Ale bohužiaľ, fanúšikovia sú presvedčení, že títo dvaja už nie sú spolu. Prečo? No neboli spolu videní niekoľko mesiacov, navyše, Emma bola vnímaná ako sa chová ako hviezda TikTok Aaron Hull minulý rok a Ethana odfotili, ako sa stretáva s Kristínou.

Tiež sa povráva, že Ethan chodil s Meredith slušnú dobu v roku 2015. Aj keď neexistuje celé veľa dôkazov, pretože opäť udržal romantiku na dne a v okolí je jeden obzvlášť presvedčivý obrázok, ktorý Ethan zverejnil na Snapchate. Tu budete sudcom.

Potom, čo sa vybrali každý svojou cestou, sa začali šíriť klebety, že Meredith Ethana podviedla potom, čo ona a jej priateľ zverejnili video na YouTube, ktoré svojim divákom radí ohľadom zoznamovania. Fanúšikovia prisahajú, že môžu počuť šepot blondínky, On nepodvádzal, ja áno, v jednom bode videa.

Nehovoriac o tom, že niekoľko týždňov po tom, ako sa jej video dostalo na web, dvojčatá zverejnili svoje vlastné video s názvom One Big Subtweet - a hoci video OG už na ich kanáli nie je, znovu publikovaná verzia je stále tam. V podstate chválili internetovú drámu a spôsob, ako sa jej vyhnúť, a napriek tomu, že nikoho konkrétneho nemenovali, fanúšikovia sú presvedčení, že stínajú Meredith!

Bývalý priateľ Ethana a Graysona Jack Daili neskôr tvrdil, že celá vec s Ethanom a Meredithom nebolo skutočné . Odvtedy je však úplne v rozpakoch, keď hovoril o Dolanoch a ich fandome - takže či je alebo nie je spoľahlivým zdrojom, je veľmi otázne.

3 z 3

Osobné dôležité video Dolan Twins

David Fisher/Shutterstock

Páčilo sa Ethanovi a Graysonovi to isté dievča?

Ethan síce priznal, že on a jeho brat majú rovnaký vkus na dievčatá, ale zamilovanosť do tej istej osoby pre nich nikdy nebol problém.

Spočiatku nás priťahovalo to isté dievča a potom, keď s ňou jeden chlap začal hovoriť, druhý ju vníma skôr ako sestru. Nie je to vôbec atraktívne, vysvetlil to v ich psychickom čítaní videa z YouTube. Pokiaľ ide o dievčatá, skutočne medzi nami neexistuje žiadna žiarlivosť.