Kto sú rodičia Liza Koshy? Zoznámte sa s Jose a Jean Carol

liza-koshy-rodicia

Twitter / Instagram

Senzácia na YouTube Liza Koshy Neustále sa odvoláva na svoje dvojaké pozadie. „Malé hnedé dievča“ je napoly indické a napoly biele. Nielenže jej etnická príslušnosť poskytuje materiál pre jej vtipy, ale Liza dodáva popkultúre trochu väčšiu rozmanitosť. (A za to môžeme byť všetci vďační.) Kto sú teda títo jej rodičia, ktorí vychovali komédiu, ktorú všetci poznáme a milujeme? Zoznámte sa s Jose Koshy a Jean Carol Koshy-Hertzler!

Kto sú rodičia Lizy Koshyovej?

Jose a Jean Carol boli ženatý viac ako 30 rokov teraz. Žijú v Houstone v Texase, kde hviezda YouTube vyrastala. Má teda Liza Koshyová súrodencov? Pár má dve staršie dcéry menom Olivia a Rahel. Majú 27, respektíve 29 rokov.Liza na svoju výchovu často spomína vo svojich videách na YouTube. Liza si spomína, že keď bola malá, jej kaukazská matka musela ľuďom vysvetliť, že Liza je v skutočnosti jej dcéra. Hovorí, že bola vychovaná v prísnej domácnosti a svoje skúsenosti často používa ako vtipy. Vo svojom videu „PREČO SOM TATTOOED CELÉ TELO,“ Liza vtipkuje, že jej otec ju zabije za všetky falošné tetovania.

Na rozdiel od Lízy sa jej rodina drží na veľmi nízkej úrovni. Príliš veľa fotografií jej rodiny nemôžete nájsť ani na vlastných stránkach sociálnych médií Lizy. To dáva zmysel, pretože pravdepodobne nečakali, že sa z Lizy stane senzácia internetu, a rozhodne sa neprihlásili. Jedna vec je však istá: mať slávnu dcéru má niekoľko výhod. Keď Liza išla na Super Bowl 2017, ona priviedol so sebou svojho otca , a keď išla na MTV Video Music Awards 2017, ona priviedol jej matku .

Aj keď ich na Instagrame nevidíme stále, je jasné, že Liza v Houstone mrazivo podporuje rodinu, zatiaľ čo si plní svoje sny v Los Angeles. V počiatkoch svojej kariéry sa jej rodina dokonca občas objavila v jej videách Vine.

Keď hviezda zasiahla na YouTube 4 milióny predplatiteľov, jej rodičia natočil sladké video , čo ukazuje, že sledujú tikanie čísel. Aj keď už nežijú na rovnakom mieste, sú to stále tí istí hrdí a podporujúci rodičia. Nemôžeme jej rodičom dostatočne poďakovať za to, že majú takú veselú dcéru.