Kde sú Sophia Grace a Rosie teraz? Pozrite sa, čo sa stalo s hviezdami „Ellen“

Kde sú teraz Sophia Grace a Rosie

Matt Baron/BEI/Shutterstock

Pamätáte si tie rozkošné malé dievčatá, ktoré v roku 2011 prakticky ukradli srdcia národa? Málo Sophia Grace Brownlee a jej bratranec Rosie McClelland sa stali senzáciou internetu potom, čo nahrali obálku Nicki Minaj Superbass, ktorý sa stal virálnym. A keď to upútalo pozornosť moderátora talk show Ellen DeGeneres “, dievčatá sa objavili v jej šou a diváci sa do nich prirodzene nemohli zamilovať.

Vtedajší mladíci-vo veku 8 a 5 rokov, keď sa preslávili-boli tak rozkošní, že v šou dostali dokonca aj svoj vlastný segment. Počas Tea Time With Sophia Grace & Rosie a počas neho by dynamické duo robilo rozhovory s osobnosťami ako Taylor Swif t, Miley Cyrus a Justin Bieber pri čajovom večierku! Čo môže byť zábavnejšie sledovať, ako sa malé deti oblečené v tutuse rozprávajú s našimi obľúbenými celebritami, však? Bol to taký hit, že sa z dievčat dokonca stali The Show Ellen DeGeneres korešpondenti na červenom koberci, sa objavili v dvoch epizódach Sam & Cat a dokonca spolu vydali singel!

Teraz sú obaja dospelí a Rosie je hlavnou hviezdou. Vydala niekoľko singlov - ako Girls - a stále je známym menom.

sharkboy a lavagirl ľadová princezná herečka

Stále mám iba 14 rokov a ešte sa nesústredím na chlapcov, povedala E! Správy v októbri 2020 o inšpirácii za jej piesňou. Pre mňa sú moji priatelia teraz oveľa dôležitejší! Baví ma byť teenagerom so všetkými svojimi dievčatami!

hovoriť teraz o dátume vydania albumu

Ako dospieva, blonďavá kráska sa nemôže dočkať, kedy sa bude presúvať do Los Angeles na plný úväzok. Mám sa na čo tešiť, ako je môj ples, a všetko ostatné, čo ma potom čaká, zažmurkala. Strávil som tam veľa času a vždy som si povedal, že jedného dňa tam budem žiť naplno. Neexistuje miesto ako Hollywood!

Neboj sa, so svojim bratrancom je stále blízko! V skutočnosti sme sa stretávali minulý týždeň a ona mi dala nejaké oblečenie z jej nového radu oblečenia! Rosie povedala o Sophii Grace. Navzájom sa podporujeme vo všetkom, čo robíme!

Pýtate sa však, čím iným sú bratranci doteraz? Pokračovali sme v vyšetrovaní a nebudete veriť, ako odlišne vyzerajú. Jasné, to je pravda, všetky tie rozkošné malé dievčatá sú veľké a sme otrasení, ako veľmi sa zmenili. Navyše, obaja prešli svojou kariérou vážne dlhú cestu! Presvedčte sa sami - s prezrite si našu galériu a zistite, čo všetko Sophia Grace a Rosie za tie roky dokázali.

1 zo 4

Kde sú Sophia Grace a Rosie teraz? Pozrite sa, čo sa stalo s

Matt Baron/BEI/Shutterstock

Sophia Grace Brownlee

Prejdite a zistite, ako teraz vyzerá.

jake paul podviedol alissa

2 zo 4

Kde sú Sophia Grace a Rosie teraz? Pozrite sa, čo sa stalo s

Instagram

čo sa stalo Codymu Simpsonovi
Je módna návrhárka! Sophia oficiálne uviedla na trh vlastnú značku oblečenia s názvom LoLoLondon.

3 zo 4

Kde sú Sophia Grace a Rosie teraz? Pozrite sa, čo sa stalo s

Steve Meddle/Shutterstock

Rosie McClelland

Prejdite a zistite, ako teraz vyzerá.

4 zo 4

Kde sú Sophia Grace a Rosie teraz? Pozrite sa, čo sa stalo s

Instagram

Rosie, celková speváčka, si urobila významné meno v hudobnom priemysle!