Kedy vydajú bratia Jonasovci nový album? Tu je to, čo povedali

Kedy vydajú bratia Jonasovci nový album? Tu je to, čo povedali

Rob Latour/Shutterstock

Jonas Brothers iskrili rozdelené fámy vo februári 2021, kedy Nick Jonas oznámil vydanie svojej sólovej platne Vesmírnik , ale chlapci ubezpečili fanúšikov, že nikam nejdú!

Rozhodne viac hudby! Joe jonas tryskal počas a Marec 2021 Instagram naživo so svojimi bratmi. Plánujeme uvoľniť kus práce. Nie sme si stopercentne istí, kedy očividne tento minulý rok trochu posunul časové harmonogramy pre každého, takže to je naše zdôvodnenie. Nezastavujeme nič pred fanúšikmi, ktorí chcú novú hudbu, ale máme niekoľko dobrých vecí, na ktorých pracujeme a nemôžeme sa dočkať, až sa o ne s vami podelíme.Fanúšikovia trojčlennej chlapčenskej skupiny neboli jediní, ktorí sa obávali, že sa bratia po skončení cesty vydajú každý svojou cestou Vesmírnik oznámenie, Kevin Jonas aj on sám bol. Musím sa opýtať: Sme dobrí? Pretože vidím, že robíš veľa sólových vecí. Sme stále kapela? Kevin sa spýtal Nicka, keď bol hostiteľom V sobotu večer naživo . Žiarlivý chrlič odpovedal, Kevin, kapela je stále spolu. Sľubujem!

Ďalej sa venovali fámam 23. februára 2021, keď oslavovali dvojročné výročie ich epického návratu. Všetci máme veľa vzrušujúcich vecí (spoločne aj oddelene) a nemôžeme sa dočkať, až sa o tom všetkom dozviete, napísala skupina v Titulok Instagramu .

Správy o bratoch Jonasových rozdelenie najskôr zlomilo v októbri 2013. Po takmer šiestich rokoch dali Nick, Joe a Kevin dohromady skupinu vo februári 2019. Bolo to úžasné, byť opäť spolu po tom najdlhšom čase a stráviť spolu toľko času v štúdiu, nehovoriac o tom, že oznámil tieto veci a odpoveď na hudbu, povedal Kevin Papierový časopis v máji 2019. Bolo to tak zdrvujúce a také vzrušujúce. Veľmi to pre nás znamená, že to môžeme ako bratia opäť dokázať.

V roku 2019 chlapci vydali svoju obľúbenú nahrávku Šťastie začína a vydal sa na turné. Od tej doby dosť dôsledne škádlili novú hudbu a dokonca vydali pieseň I Need You Christmas v októbri 2020. Pod prezývkou kapely nebolo nič oznámené ani vydané až do marca 2021, keď sa chlapci spojili pre pieseň Selfish na Nick's Vesmírnik album. Povedal som ti, že @Jonasbrothers nikam nechodíš, spevák napísal vtedy na Instagram , držanie jeho SNL sľub.

V našej galérii si prezrite všetko, čo o novej hudbe Jonas Brothers zatiaľ vieme.

1 z 5

Sledujte, ako 10-ročný kúzelník ohromuje bratov Jonasovcov

Michael Buckner/Variety/Shutterstock

Počiatočné fázy

Nick oznámil plány na ďalší album bratov počas vystúpenia vo februári 2020 Dnešná šou s Jimmym Fallonom . Spevák povedal, že príde ďalšia hudba.

Zistili sme, prečo spomaliť. Doslova dva alebo tri týždne [potom Začať šťastie s vyšlo] boli sme s partiou našich priateľov, ktorí skladali piesne, išli sme niekam nahrávať, aby sme napísali, a vyšli sme s dohovorom, ktorý bol skoro hotový, vysvetlil vtedy.

2 z 5

Ceny Grammy 2020 Fotografie na červenom koberci, vyzerá, najlepšie, najhoršie oblečený

Matt Baron/Shutterstock

Pauza

Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu koronavírusu JoBros uviedol, že musia chvíľu počkať a zistiť, čo sa stane.

V skutočnosti sme mali album takmer hotový, keď som ťa naposledy videl, a hneď potom sme ho dokončili, povedal Nick v apríli 2020. Dnešná šou s Jimmym Fallonom vzhľad. Potom sa svet očividne dosť zmenil.

3 z 5

Víťazi cien Coolshippodcast Icon Awards

Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Potvrdenie

Aj keď jeden brat pustil sólový rekord, neznamená to, že pre bratov existuje zlá krv. Domorodci z New Jersey povedali fanúšikom prostredníctvom služby Instagram Live v marci 2021, že kde nie je plánovaný dátum vydania ďalšej hudby, na nových veciach sa rozhodne pracuje!

Táto skupina je očividne stále spolu a stále robí svoje, povedal Kevin Prístup v apríli 2021.

4 z 5

Najdivokejšie momenty z červeného koberca od roku 2019

Jason Merritt/Radarpics/Shutterstock

Čo bude ďalej

Chlapci oznámili, že v lete 2021 vyrazia na cestu Zapamätaj si to prehliadka.

Hovorili sme veľa o nápadoch na turné, o novej hudbe a o tom, kedy to uviesť, povedal Nick Rozmanitosť v máji 2021. Veľa vecí sme už zaznamenali a boli sme pripravení ísť na to, čo sme museli dať na vedľajšiu koľaj, kým vo svete to už bolo trochu orechové. Cítime sa však veľmi inšpirovaní a nadšení, že sa vrátime a urobíme svoje.

5 z 5

Billboard Music Awards 2021: Doja Cat, H.E.R. a viac Zabite červený koberec

Todd Williamson/NBC

Major Teaser

Po ohlásení turné to Nick ukecal Zábava dnes večer v máji 2021, že by to mohlo znamenať, že bude nová hudba Jonas Brothers.

kedy to pretrepať vyšlo

Pracovali sme spolu v tomto roku a pol, kde sme boli od seba, a vždy sme sa trochu udržali na vlne, pokúšali sme sa nájsť nové piesne a novú inšpiráciu, povedal spevák. Myslím si, že s ohľadom na turné by to dávalo zmysel, ale opäť sa nechcem príliš vzdávať, len nechajte oči a uši otvorené.