Čo sa stalo s hrami na Disney Channel?

Čo sa stalo s hrami Disney Channel? V skutočnosti to robí vôbec niekto pamätaj hry Disney Channel?

Ak ste vyrastali pri sledovaní Disney Channel v polovici až neskorých 2000-tych rokoch, je pravdepodobné, že ste narazili na televízne podujatie, ktorým bola atletická súťaž medzi hviezdami Disney Channel, raz alebo dvakrát. Táto šou, ktorá sa konala v komplexe Disney World & Wide World of Sports, sa vysielala v rokoch 2006 až 2008 a moderovala ju Sladký život Zacka a Codyho & aposs, vlastný Brian Štěpánek, ktorý hral milovaného správcu Arwina. (Phil Lewis, ktorý v šou stvárnil hotelového manažéra pána Mosebyho, bol spolu hostiteľom hier z rokov 2006 a 2007.)

dylan o brien a jeho priateľka

Gerardo Mora, Getty ImagesSúťažiaci boli rozdelení do štyroch tímov: modrý, zelený, červený a žltý. Časť obsahu sa vysielala ako samostatný špeciál na Disney Channel, zatiaľ čo iné minihry sa vysielali ako reklamy medzi Disney Channel a pravidelným programovaním.

Kto sa teda zúčastnil hier Disney Channel?

nick merico na každý spôsob čarodejnice

Súťažili tak hudobníci z rádia Disney, ako aj herci z Disney Channel. Umelci ako napr Miley Cyrus , bratia Jonasovci, dievčatá gepardov, Selena Gomez a Demi lovato boli všetci účastníci v jednom okamihu. Medzi ďalších súťažiacich patrilo obsadenie úspešných šou a filmov vrátane Sladký život Zacka a Codyho , High School Musical, Camp Rock a Hannah Montana, medzi inými. Na zoznam sa tiež dostalo niekoľko známych celebrít z Disney Channel.

Gerardo Mora, Getty Images

Niektoré z najpamätnejších momentov sa odohrali, keď boli súťažiaci príliš konkurencieschopní. V jednom bode, Vanessa Hudgens a Cyrus zatiaľ hral intenzívne okolo kameňa, papiera, nožníc Zac Efron úplne dobyl dunk tank.

Tretí špeciál Disney Channel Games, ktorý sa vysielal v roku 2008, bude bohužiaľ posledný.

Vo februári 2009 to uviedol hovorca siete že Disney Channel sa zameria na novú iniciatívu pre budúci rok. V tom istom roku, Disney urobil uvedie podobné podujatie Disney & aposs Friends for Change Games, ktoré sa zameriava na filantropiu - prvú a poslednú svojho druhu.

Gerardo Mora, Getty Images

je niall horan vo vzťahu

Hry Disney Channel budú, našťastie, navždy žiť v nostalgických videozáznamoch, ako sú napríklad nedávno objavené zábery z mobilných telefónov, ako sa Lovato, Brenda Song, Kiely Williams a ďalšie ikony Y2K Disney Channel pripravujú na akciu v dievčenskej kúpeľni.