Čo sa pokazilo? Vnútri srdcervúceho rozdelenia Ariela Wintera od Leviho Meadena

Ariel Winter Levi Meaden Split

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

celebrity, ktoré chodili na vysokú školu

Keď sa na internete objavili správy, fanúšikom poriadne zlomilo srdce Ariel Winter a jej priateľ, Levi Meaden , sa rozdelil. Áno, podľa Nás týždenne , manželia sa rozhodli to ukončiť po takmer troch spoločných rokoch.

Ako fanúšikovia vedia, tieto dve hviezdy sa začali stretávať v novembri 2016 a potom už dali veľa gólov. Neustále zdieľali tie najroztomilejšie zábery, balili sa na PDA a tryskali na seba v rozhovoroch! Dokonca dostal zodpovedajúce tetovanie ešte v roku 2017. Oni obaja dostali na srdce polovicu srdca , a všetci boli posadnutí.ariel-levi-tetovanie

Snapchat

Bývalého páru však nikto nevidel spolu od augusta. A 8. októbra bola Ariel prasklo na intímnom rande s iným chlapom. Čo sa teda stalo medzi 21-ročným a Vlámať sa herec? Niektorí fanúšikovia o tom špekulovali ich 10-ročný vekový rozdiel mohol byť problém. Ale v roku 2017, potom, čo pár oznámil, že sa k sebe presťahovali, Ariel trvala na tom, že jej vekový rozdiel rozhodne nezáleží.

Som šťastný a čokoľvek chcú ľudia povedať, môžu povedať. Nerozumiem, prečo sa vôbec niekto k našej situácii vyjadruje. Nemyslím si, že je to taká veľká dohoda, povedala Rafinéria29 o ľuďoch, ktorí nenávidia svoj vekový rozdiel. Existuje mnoho ľudí všetkých vekových skupín, ktorí žijú so svojim priateľom.

kroniky Narnie odliate teraz

V júli otvorila rozhovor o ich vzťahu k Nás týždenne , a dvojica vyzerala tak šťastne, ako len mohla byť.

Je to úžasný človek. Vždy je tu pre mňa ... celý čas, brunetová kráska žiarila. Vždy sa snaží, aby som mal zo seba dobrý pocit, ale tiež len preto, aby tu bol pre mňa ako človek, vieš? Rovnako ako ja, ako Ariel. To je ťažké nájsť, sú ľudia, ktorí vás jednoducho berú za vás. Dobré, zlé, škaredé - všetko.

Zdá sa, že títo dvaja jednoducho nemali byť.