Čo vieme o debutovom albume TikTok Star Chase Hudsona: „Naozaj som chcel prísť s úderom“

Čo vieme o debutovom albume Lil Huddy

Chelsea Lauren/Shutterstock

Rezidentný e-chlapec TikTok Chase Hudson , inak známy ako Lil Huddy, sa chystá vydať svoj debutový album, Teenage Heartbreak . Internetová hviezda odštartovala svoju hudobnú kariéru singlom Upír 21. storočia v januári 2021 a pre začínajúceho hudobníka to nebolo nič iné ako úspech.

Naozaj som chcel prísť s ranou, a to bolo, ako keby to bol hlavný cieľ od začiatku. Rovnako ako posypať malými kúskami rôznych druhov piesní, len im ukážte rozsah a rozmanitosť, ktorú budem prinášať, povedal NME počas rozhovoru v máji 2021. Potom ich zasiahnite plnou parou, ako buchot, ktorý bude albumom v lete.Po vydaní svojho vôbec prvého singlu Chase nadviazal na ďalšie tri piesne The Eulogy of You and Me, America's Sweetheart a Don’t Freak Out. Prvý z týchto dvoch inšpiroval zvyšok jeho blížiaceho sa rekordu.

Chase som chcel napísať jednu pieseň o všetkej bolesti, ktorou som vo vzťahu prešiel, ktorá bola „Eulogy of You and Me“, povedal Chase. NYLON v máji 2021. A potom som si povedal: „No, napísal som o tom jednu pieseň. Prečo nepoviem zvyšok príbehu? '

Pomáhať pri rozprávaní príbehu bola America's Sweetheart, ktorá bola inšpirovaná tým, čo Chase nazval najhoršou nocou v mojom živote, TikTok titulok . Balada emo sprevádzala emotívne hudobné video, v ktorom kalifornský rodák obsadil svoju bývalú priateľku zo skutočného života, Charli D'Amelio , o kom je trať.

Jediná pieseň, ktorej som sa [vydať] skutočne bál, bola „America's Sweetheart“ a tá už vyšla, takže teraz to nedám, povedal Chase NYLON . Ak by som nemal Charliho , nemalo by to zmysel. Nevidel som nikoho iného, ​​kto by hral rolu v hudobnom videu.

Čo bude ďalej, pokiaľ ide o jeho hudobnú kariéru? Teší sa na pódium na turné a samozrejme na vydanie albumu.

Jednoducho som nikdy nemal príležitosť rozprávať svoje príbehy, pokiaľ ide o lásku alebo niečo podobné. Vždy som si to nechal pre seba a to bola len jedna vec, o ktorej som nechcel nikomu hovoriť. Chase povedal o zázname, keď s ním hovoril NME . Ale vedieť to všetko napísať slovami a hudbou je pre mňa veľmi terapeutické.

V našej galérii nájdete všetko, čo zatiaľ vieme o debutovom albume Lila Huddyho.

1 z 5

debby ryan a spencer boldman
Chase Hudson

Instagram

Písanie na mesiace

Na albume pracujem zhruba od septembra/októbra a pracujeme na ňom tri, štyri mesiace, povedal Chase. NME . Prišlo to úplne prirodzene. Jednoducho sme mali rovnaký písací tím, každý deň sme chodili do štúdia. Práve sme to rozbiehali a stále to fungovalo, a ja to milujem.

2 z 5

Charli d

Chelsea Lauren/Shutterstock

Príbeh albumu

Celý tvorivý proces [albumu] bol niečo, čo mi prišlo v okamihu. Bol som v poriadku, tieto piesne začínajú dávať trochu väčší zmysel. Znejú trochu ako príbeh. Bol som taký, ako keby som len rozprával príbeh o všetkých vzťahoch, v ktorých som bol, ako keby som to celé skombinoval do jedného príbehu a nedal by som nič podobné, zviazal by som akúkoľvek skladbu s nejakou konkrétnou osobou, nech je to celé rozložené. To bol koncept, s ktorým som do toho prišiel, povedal NME . Odchádzal som s tým, že každá pieseň je podrobnou súčasťou každej časti príbehu.

3 z 5

Charlie naháňa

Instagram

Spolupráca s Travisom Barkerom

Pokiaľ ide o jeho album, Chase s ním úzko spolupracoval Travis Barker . Je taký múdry. Hovorím, že vždy, keď sa ma na to niekto pýta, povedala mi internetová hviezda NYLON . Všetky tieto znalosti má v sebe vybudované. Chcem vedieť, čo hovorí na veľa s -t. Každý vždy počúva čokoľvek, čo hovorí.

4 z 5

Chase Hudson

Instagram

Vydanie záznamu

Chase oznámil, že jeho debutový rekord má vyjsť 13. septembra.

5 z 5

Hik TikTok Star Chase Hudson sa otvára o šikane:

Instagram

Prechod z TikToku na hudbu

Niektorí ľudia ma vnímajú ako hviezdu sociálnych médií, povedal Billboard v apríli 2021. To je niečo, čo budú ľudia hovoriť len dovtedy, kým sa poriadne neosvedčíte v hudobnom priemysle. Ale práve začínam a začínam s tým. Nemôžem nechať každého, aby si myslel, že som tento hudobník, ale ľudia sa toho pomaly chytia.