Aký je skutočný dôvod „Laboratórne potkany: Elite Force“ sa skončilo?

Laboratórne potkany: Koniec elitnej sily

Disney XD

Je ťažké tomu uveriť, ale už je to päť rokov Laboratórne potkany: Elite Force premiéra 2. marca 2016. Séria Disney XD spojila obe Laboratórne potkany a Mighty Med za skutočne epický crossover, ktorý zahviezdil William Brent , Bradley Steven Perry , Jake Short, Paris Berelc a Kelli Berglund . Nasledovalo to skupinu bionických superhrdinov, ktorí sa spojili a bojovali proti spoločnej hrozbe vo svojom rodnom meste. Už po jednej sezóne Laboratórne potkany: Elite Force sa skončila 22. októbra 2016, mesiace po odvysielaní jej prvej epizódy.

Laboratórne potkany navždy zmenil môj život, Spencer Boldman , ktorý hral v origináli Laboratórne potkany séria, napísal na Twitteri, keď sa franšíza konečne skončila. [Nikdy] nebudem môcť dostatočne poďakovať fanúšikom za moje štyri roky v šou a chcem zablahoželať novému obsadeniu k tejto minulej sezóne. Po viac ako 100 epizódach som kvôli vám všetkým dostal príležitosti vo svojom živote ... Táto show a celé naše obsadenie a štáb budú mať vždy kus môjho srdca. Neskutočne nadšený, keď vidím, čo si budúcnosť pripraví všetci, ktorí boli súčasťou show, noví aj starí. Som tak hrdý na to, čo sme urobili.Bol to vážne koniec éry, keď sa táto franšíza oficiálne skončila-medzi epickými dobrodružstvami, smiechom a hviezdnymi hosťami to bolo obdobie, na ktoré nikdy nezabudneme! Pýtate sa prečo Laboratórna krysa: Elite Force naozaj si sa rozlúčil s DisneyXD? Všetky podrobnosti nájdete v našej galérii.

1 z 3

Laboratórne potkany: Koniec elitnej sily

YouTube

Kedy sa „Lab Rats: Elite Force“ začalo a kedy sa skončilo?

Prvá epizóda mala premiéru 2. marca 2016 a záverečná epizóda bola odvysielaná o niekoľko mesiacov neskôr 22. októbra 2016, a to už po jednej sezóne vo vysielaní.

2 z 3

Laboratórne potkany: Koniec elitnej sily

YouTube

Ako sa séria skončila?

Prvá a posledná sezóna sa skončila veľkým obrovským útesom. Ukázalo sa, že Chase má priateľku, čo bolo úžasné, kým diváci nezistili, že je skutočne zlá. Potom, ku koncu epizódy, sa Bree na Rodysseusa nahnevala, pretože klamal Chase a ublížil mu pomocou jej novoobjavených veľmocí.

Fanúšikovia si často priali reštart série, aby sa postavy mohli poriadne vysmiať!

3 z 3

Laboratórne potkany: Koniec elitnej sily

YouTube

obsadenie z tajného života amerického tínedžera

Prečo sa „Lab Rats: Elite Force“ skončil?

Spoločnosť Disney bohužiaľ nikdy neuviedla dôvod zrušenia show. Po skončení prvej sezóny jedna z hviezd show - Kelli - odišla na Twitter a oznámila, že show sa neobnoví na ďalšiu sezónu. Za tie roky fanúšikovia vytvorili petície a dúfali v jeho konečný návrat do televízie.