Čo je zatiaľ hviezda „Veľa šťastia Charlie“ Mia Talerico?

mia-talerico-gets-braces

Getty Images

Fanúšikovia si môžu pamätať Moje Talerico ako malý Charlie Duncan z Disney Channel Veľa šťastia Charlie , ale herečka už nie je dieťa! Mladík mal vo štvrtok 17. septembra 12 rokov a cítime sa, že sme starí!

Nech sa vám splnia všetky priania k narodeninám! V ťažkých časoch ste ukázali silu a odolnosť. Ste veľmi milá a máte skvelý prístup. Neprestávajte svietiť a usmievajte sa, jej rodina zverejnené na Instagrame na počesť jej narodenín.Instagram

zac efron nespieva v stredoškolskom muzikáli

Ako fanúšikovia vedia, Miin nárok na slávu sa začal vtedy Veľa šťastia Charlie mala premiéru v roku 2010 po štyroch sezónach, šou sa skončila horko -sladkým koncom v roku 2014. Šou tiež hrala Bridgit Mendler , Bradley Steven Perry , Leigh-Allyn Baker , Eric Allan Kramer a Jason Dolley .

Na oslavu bývalej hviezdy Disney Channel, Vegánsky zážitok sa rozhodol urobiť nejaké vyšetrenie a rozobrali sme presne to, o čo sa Mia odvtedy snaží Veľa šťastia Charlie prišiel do konca. Ako sa zdá, od svojho pôsobenia v šou Disney Channel toho dokázala veľa! Mia založila svoj vlastný kanál YouTube, kde si získala viac ako 50 000 odberateľov a dokonca viac ako 1,3 milióna sledovateľov na Instagrame! Prezrite si našu galériu a zistite, o čo sa Mia za posledné roky snaží.

akej farby sú vlasy ariany grande

1 zo 4

Instagram

V akom ročníku je?

Herečka začal šiestu triedu 8. septembra

2 zo 4

ktorý hrá maddie off z liv a maddie

Instagram

Je stále herečkou?

Po nej Veľa šťastia Charlie úlohu, Mia hrala v dvoch šortkách, Teória tieňov a Fotografická pamäť. Potom hrala ako Molly v televíznej šou Conrad . V súčasnej dobe hrá Mia úlohu Paige v digitálnej show Brata, Ruky .

3 zo 4

Instagram

Čo ešte je vášnivá?

Mia si na základe svojho Instagramu taktiež užíva surfovanie, gymnastiku a tanec.

ktorý hrá parkera v živ a maddie

4 zo 4

Instagram

Kde môžeš sledovať Miu?

Miu môžete sledovať na Instagrame, tu .