Aké je zatiaľ obsadenie „Thundermanov“?

Aktualizácia: Aké je obsadenie

Shutterstock

Pred viac ako siedmimi rokmi boli fanúšikovia predstavení rodine superhrdinov Nickelodeona, Thundermania , 14. októbra 2013. V hlavnej úlohe Jack Griffo , Kira Kosarin , Diego Velazquez , Audrey Whitby, Addison Riecke , Maya le clark , Chris Tallman , Dana Snyder , Rosa Blasi a ďalšie, celá séria bola o rodine Thundermanovcov. Neboli však len tak obyčajnou rodinou, všetky mali superveľmoci! Kirina postava Phoebe snívala o tom, že nadobro využije svoje schopnosti, zatiaľ čo jej brat Max (hrá ho Jack) ho chcel využiť na to, aby sa stal darebákom, čo veci skomplikovalo.

Po piatich rokoch a štyroch sezónach sa šou rozlúčila so sieťou 25. mája 2018, teda pred viac ako dvoma rokmi, a nie je dňa, aby fanúšikovia nevynechali svoju obľúbenú rodinu.Pri chatovaní s Vegánsky zážitok výhradne v júni 2020 Kira odhalila, aké to je obliecť si opäť kostým superhrdinu pre TikTok, ktorý sa okamžite stal virálnym.

Bolo to také zvláštne, vysvetlila herečka. Zvláštne je, že som ho už dlho nemal na sebe ... a práve ma napadlo niečo, čo musím urobiť pre „Wipe It Challenge“, je to perfektné.

ako sa má dylan o'brien

Herečka samozrejme tiež vravela, že je so svojim bývalým stále veľmi blízko Thundermania costars. Keď prišla na možnosť reštartu, Kira povedala, že si nemyslí, že by malo zmysel reštartovať show, ktorá to bola. Ako už bolo povedané, ona si myslí, že by bolo v pohode urobiť nejaký druh reunion špeciálu alebo spinoff verziu show.

Myslím si, že Phoebe pravdepodobne po tom, čo niekoľko minút viedla T-Force, pravdepodobne skončila ako prezidentka Ligy hrdinov, povedala Kira. Pravdepodobne sa nakoniec vrátila do SASS a stala sa učiteľkou všetkých superhrdinov študentov piatej triedy. Videl som, ako sa chce podeliť o svoj dar ... Bolo by skvelé vidieť, o čo im ide.

Čím sa okrem samotných postáv odvtedy zaoberajú skutoční herci? Thundermania uzavretý? No, Vegánsky zážitok sa rozhodol urobiť vyšetrovanie a ukázalo sa, že nespomalili! Prejdite si našu galériu a pozrite sa na všetko obsadenie Thundermania urobili, pretože show skončila.

1 z 9

Aktualizácia: Aké je obsadenie

Instagram

Kira Kosarin si zahrala Phoebe Thunderman

Kira potom nespomalila Thundermania . Ďalej hrala v sérii Hulu Ľahké ako pierko , a tiež prepožičala svoj hlas animovanému filmu Šťastie . Nehovoriac o tom, že má nový film s názvom SuperCool na ktorých momentálne pracuje, takže áno, zoznam vážne pokračuje a pokračuje! A to nie je všetko. Brunetková kráska tiež upustila od svojho debutového albumu, Mimo značky , v apríli 2019, a je plná bops.

Zahrala si aj vo filme 2021 Supercool , ale zameriava sa na svoju hudobnú kariéru.

2 z 9

Aktualizácia: Aké je obsadenie

Broadimage/Shutterstock

liv a maddie disney plus

Jack Griffo hral Maxa Thundermana

Thundermania bol pre Jacka len začiatok. Ďalej hral v sérii Netflix Alexa a Katie a Najlepšie. Najhoršie. Víkend. Niekedy. V roku 2019 uvedie aj tri filmy - MASLO , Hark a Sid je mŕtvy !

Jack tiež založil svoj vlastný kanál YouTube, kde uverejňuje množstvo hudobných obalov a má viac ako 172 000 predplatiteľov! Čo sa týka jeho milostného života, randil so svojim Alexa a Katie Náklady Paris Berelc na chvíľu, ale oni to nazývali ukončením.

Disney Channel Suitelife na palube

3 z 9

Aktualizácia: Aké je obsadenie

Eric Charbonneau/Shutterstock

Addison Riecke si zahral Noru Thunderman

Addison pokračovala v hre Cathy Dievča menom Jo ! Zahrala si tiež vo filme 2018 Banánový split . Herečka taktiež vstúpila do sveta módy a modeluje pre tonu veľkých značiek a časopisov. Ideš dievča!

4 z 9

Nickelodeon Kids

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

Diego Velazquez si zahral Billyho Thundermana

Diego môže byť v našich srdciach vždy Billy, ale to mu nezabránilo v tom, aby po ňom získal veľa rolí Thundermania ! Pravdepodobne ho poznáte z roly Brodyho Zoe Valentine . Zahral si tiež v niekoľkých filmoch, vrátane Emmett a All Hail the Squash Blossom Queen . Herec sa nedávno zapojil aj do fotografovania - wow, hovorte o mužovi s mnohými talentmi!

5 z 9

je letný guľomet zo sommer ray kelly
Nickelodeon Kids

Instagram

Maya Le Clark si zahrala Chloe Thunderman

Maya odvtedy veľa herectva nerobila Thundermania uzavrela, ale to preto, že je zaneprázdnená tým, že je dieťa! Oh, a ona trávi veľa svojho času propagáciou láskavosti a šikanovania na svojej stránke Instagram.

6 z 9

Aktualizácia: Aké je obsadenie

Instagram

Chris Tallman si zahral Hanka Thundermana

Po Thundermans, hercovi, ktorého všetci poznáme a milujeme, keď Hank pokračoval v hraní Kennetha Hotel Du Loone .

7 z 9

Aktualizácia: Aké je obsadenie

Instagram

Rosa Blasi hrala Barb Thunderman

Rosa sa objavila v epizóde seriálu Moderná rodina , ale okrem toho od tej doby veľa herectva nerobila Thundermania . Je to však preto, že je zaneprázdnená výchovou svojej dcéry!

8 z 9

rebecca black kde je teraz
Aktualizácia: Aké je obsadenie

Instagram

Colosso stvárnila Dana Snyder

Neslávne známy doktor Colosso má odvtedy dosť práce Thundermania . Svoj hlas prepožičal podobným televíznym reláciám Dallas a lúpež , Dobrodružný čas , Spoločnosť Venture Bros. , Paradise PD , Dobre K.O.! Buďme hrdinami , Little Big Úžasné a Lego Star Wars: All-Stars ! V ňom hral aj Lucas Vaša pekná tvár ide do pekla .

Dana tiež začala s niektorými svojimi priateľmi podcast s názvom Dino a Dana’s Safe Space v hlavnej úlohe so Spencerom a Tish a usilovne vychováva svoju dcéru.

9 z 9

Aktualizácia: Aké je obsadenie

Instagram

Audrey Whitby si zahrala Cherry Seinfeld

Po Thundermania , Audrey ďalej hrala Dokonalá matka a Guilty Party . Účinkovala aj v Sid je mŕtvy so svojim bývalým costarom, Jackom!

Blond kráska momentálne randí Liv a Maddie hviezda Joey Bragg a sú to úprimne pár gólov.