Aké je zatiaľ obsadenie filmu „Phil of the Future“?

Phil budúcnosti

Disney

Je ťažké tomu uveriť, ale už je to viac ako 15 rokov Phil budúcnosti prišiel koniec! To je pravda, kultová šou Disney Channel odvysielala svoju poslednú epizódu 19. augusta 2006 - wow, veríte, ako rýchlo čas utekal ?!

Séria trvala asi dva roky a zahviezdila Raviv Ricky Ullman , Aly Michalka , Amy Bruckner , Craig Anton , Lise Simmsová , J. P. Manoux , Kay Panabaker , Brandon Mychal Smith , Pieseň Brendy a viac! Úprimne sa zdá, že to bolo len včera, keď sme sledovali, ako rodina Diffyovcov zdobí naše televízne obrazovky, nie? Ak ste zabudli, v šou rodina Diffyho žila v roku 2121. Keď im ale zlyhal stroj času a boli uvrhnutí do roku 2004, boli nútení pokúsiť sa zapadnúť a žiť ako normálna rodina. Bola to skutočne epická show a nie je deň, aby sme si to nenechali ujsť, TBH.Má obsadenie nejaké plány na opätovné stretnutie v blízkej budúcnosti? V roku 2017 Aly rozliala čaj Ona ! Som naozaj dobrý priateľ s jedným z producentov, ktorí režírovali a napísali veľa epizód; Bol som k nemu blízko od svojich štrnástich rokov. Raviv a ja sme v kontakte; sme kamaráti z Instagramu. Kedykoľvek som v New Yorku alebo on v L.A., pokúšame sa vidieť sa a dať si obed, ona vtedy rozčúlila a odpovedala na veľkú otázku o reštarte. Myslím, že stretnutia sú teraz veľká vec. Nebránil by som sa tomu. Je to vtipný nápad. Netuším, čo by nevyhnutne urobili s dejom, ale áno, určite.

Pýtate sa však, aké bolo obsadenie za posledných 14 rokov? Chlapci, dostali sme vás. Na počesť výročia sme urobili niekoľko vyšetrovaní a ukázalo sa, že väčšina z nich nespomalila! Niektoré z hviezd pokračovali v účinkovaní v mnohých ďalších televíznych reláciách a filmoch, zatiaľ čo iné si urobili prestávku, aby sa zamerali na svoje vzdelanie alebo si založili vlastnú rodinu. Ale tak či onak, určite urobili veľa.

Presvedčte sa sami! Prejdite sa v našej galérii a zistite, o čo sa jedná Phil budúcnosti je až doteraz.

čarodejníci z vlnobitia, kde sú teraz

1 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Raviv Ricky Ullman si zahral Phila Diffyho

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

2 z 18

Phil budúcnosti

Getty Images

Čo má Raviv Ricky Ullman teraz?

Raviv potom nespomalil Phil budúcnosti . Pokračoval v hviezdení Naplavené drevo , Ten chlap , Normálne správanie mladistvých , Prom Wars: Love Is a Battlefield , Rita Rocks , Problém s Cali , Súťaž , Cudzinci a viac. Má tiež nový film, tzv Jarné prázdniny ‘83 , na ktorom práve dokončil prácu, takže pre neho majte otvorené oči!

A to nie je všetko. Herec sa ponoril aj do hudobného priemyslu, kde v priebehu rokov hral na bicie a gitaru v niekoľkých skupinách. Ach, a spomenuli sme, že hral aj v niekoľkých off-broadwayských hrách? Hovorte o mužovi s mnohými talentmi!

3 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Amy Bruckner hrala Pima Diffyho

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

4 z 18

Phil budúcnosti

Twitter

Na čom je Amy Bruckner teraz?

Po Phil budúcnosti , Amy pokračovala v úlohe Bess Nancy Drew vedľa Emma Roberts ! Tiež vyjadrila Haley Long American Dragon: Jake Long . Účinkovala aj v televíznom filme Útok v roku 2014 a film Dôvera (a ďalšie klamstvá, o ktorých si hovoríme, že v noci spíme) v roku 2017. Potom si však dala pauzu od centra pozornosti, aby sa zamerala na svoje vzdelávanie. V súčasnosti študuje právo na Právnickej fakulte UCLA a v roku 2018 sa vydala.

5 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Craig Anton hral Lloyda Diffyho

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

6 z 18

Phil budúcnosti

znížiť

O čo sa Craig Anton chystá?

Phil budúcnosti bol pre Craiga len začiatok. Ďalej hral v mnohých televíznych reláciách a filmoch vrátane Tom ide k starostovi , Dragon Wars: D-War , Neopatrný , Matka vynálezu , Jasonov veľký problém , Popol , Predstierať čas , Medzinárodní vyšetrovatelia duchov , Bobove hamburgery , Maron a tona viac. Navyše má dva nové filmy s názvom Doggone to! vyjde koncom tohto roka. Áno, zoznam vážne pokračuje a pokračuje!

V súčasnej dobe tiež učí na SCAD v Savannah v Georgii, kde vychováva svoje dve dcéry so svojou manželkou Lesley Gray. Je tiež členom komediálnej skupiny s názvom 2hlavý pes.

7 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Lise Simms hrala Barbaru Diffy

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

8 z 18

Phil budúcnosti

NCIS

Na čom je Lise Simms doteraz?

Lise môže byť v našich srdciach vždy Barbara, ale to jej nezabránilo v tom, aby vo veľa ďalších rokoch pokračovala v hviezdení Phil v budúcnosti . Hosťovala v reláciách ako iCarly , 90210 , Stred , Prepnuté pri narodení , Law & Orde r, NCIS , Kosti , Šedá anatómia a viac. Ale najslávnejšie je, že hrala doktora Sedwicka Dni nášho života !

Bola vydatá za herca Terry Rhoads ale bohužiaľ zomrel v roku 2013. Majú spolu dve deti.

9 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Aly Michalka hrala Keely Teslow

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

10 z 18

Phil budúcnosti

Getty Images

O čo sa Aly Michalka teraz chystá?

Po Phil budúcnosti Aly sa veľa času venovala svojej hudobnej kariére. Ona a jej sestra AJ vytvorila dievčenská kapela, tzv Aly a AJ , už v roku 2004, a za tie roky hudobné duo zhodilo tonu bopsov.

Ale herectva sa nevzdala. Pokračovala aj vo hviezdach Bandslam , Ľahký A. , Spolubývajúci , Hellcats , Bláznivý druh lásky , Dospeláci 2 , Dva a pol chlapa , Ryan Hensen rieši zločiny v televízii , The Lears , Sequoia , Weepah Way zatiaľ , Zombie a viac!

Pokiaľ ide o jej milostný život, vydala sa za producenta Stephen Ringer v roku 2015 a nemohli sme byť pre ňu šťastnejší.

11 z 18

Phil budúcnosti

Disney

J. P. Manoux hral Curtisa

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

12 z 18

Phil budúcnosti

Getty Images

Aký je zatiaľ J.P. Manoux?

J. P. potom hral v obrovskom množstve filmov a televíznych relácií Phil budúcnosti . Medzi jeho najznámejšie úlohy patrí Transformátory , Minutemen , JE , Aaron Stone , Strašideľný film 5 , Vytočili , Good Girls Revolt , Veep a viac. Film tiež prepožičal svoj hlas Bolt (ktorá tiež zahviezdila Miley Cyrus !) a Cisárova nová škola .

Herec bol bohužiaľ v roku 2017 zatknutý a uznaný vinným z dvoch prečinov neplechy.

13 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Kay Panabaker si zahrala Debbie Berwick

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

14 z 18

Phil budúcnosti

Instagram

Na čom je Kay Panabaker teraz?

Kay ďalej hviezdila Prečítajte si to a plačte , mesačný tanec Alexander , Opatrovníctvo , Sláva , Jazerný efekt , Malé vtáky , Žiadna obyčajná rodina , CSI , Kyberšikana , Beverly Hills Chihuahua 3: Nech žije večierok a viac. Zahrala si aj v Nancy Drew po boku Amy!

V roku 2012 sa herectva vzdala kvôli štúdiu zoológie na UCLA. Teraz pracuje ako chovateľka zvierat v Disney’s Animal Kingdom. Voľný čas trávi aj kontrolou videohier v online podcaste.

15 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Brandon Mychal Smith hral Li’l Danny Dawkins

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

16 z 18

Phil budúcnosti

Getty Images

Čo je Brandon Mychal Smith doteraz?

Brandon ďalej hral Nico Sonny so šancou a Tak náhodný! Potom hral vo filmoch Nech to svieti , Sociálna nočná mora , Vstaň , Hoovey (ktorý tiež hviezdi Cody Linley a Alyson Stoner ) a Obeta . Okrem toho účinkoval v televíznych reláciách Jeden veľký šťastný , Sladké/začarované , Si najhorší a stav vzťahu . Áno, ten zoznam je veľmi pôsobivý!

V roku 2017 bol bohužiaľ zatknutý za DUI. Začal chodiť s kanadskou herečkou Maggie Castle v roku 2009, ale na základe ich nedostatku fotografií zo sociálnych médií je ťažké povedať, či sú stále spolu.

17 z 18

Phil budúcnosti

Disney

Brenda Song hrala Tiu

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

18 z 18

Phil budúcnosti

Getty Images

O čom je Brenda Song teraz?

Po jej čase Phil budúcnosti , Brenda účinkovala v mnohých televíznych reláciách vrátane Suita Life Zacka a Codyho , Škandál , Nové dievča , Oteckovia , Čistý génius , Stanica 19 a viac! Navyše sa v súčasnosti pripravuje na účinkovanie v novej webovej sérii s názvom Tvár ako bábika .

Herečka je v súčasnej dobe šťastne zamilovaná do svojho priateľa, Sám doma hviezda Macaulay Culkin . Ale predtým mala skalnatý a dlhý vzťah s Trace Cyrus .