Aké je zatiaľ obsadenie filmu „Liv a Maddie“?

Liv a Maddie

Getty Images

Je ťažké tomu uveriť, ale už sú to takmer štyri roky Liv a Maddie sa rozlúčil s Disney Channel. Po štyroch sezónach sa šou 24. marca 2017 rozlúčila so sieťou.

Séria hrala Dove Cameron , Joey Bragg, Tenzing Norgay Trainor , Lauren Lindsey Donzis a ďalšie, a mal premiéru 19. júla 2013 - čo je ako keby to bolo včera. Šou nasledovala Doveho postavy, dve identické dvojčatá - Liv a Maddie -, ktoré prežili dva úplne odlišné životy. Maddie bola študentkou strednej školy vo Wisconsine, ktorá veľa jedla, spala a dýchala basketbal. Kým jej dvojča Liv bola veľká hollywoodska herečka! Keď sa však Liv vrátila domov do Wisconsinu a znovu vstúpila do Maddieho života, veci sa trochu skomplikovali, najmä preto, že dievčatá museli zdieľať izbu!Fanúšikovia sa roky pýtali, kde budú môcť streamovať show a prežiť svoje detstvo. Vďaka Disney+, v apríli 2021, bude šou k dispozícii na sledovanie na webe streamovacej služby.

Predtým, ako sa show skončila, Dove otvoril finále série počas rozhovoru s marcom 2017 Teen Vogue . Liv a Maddie Nezačalo to ako dvojčatá, ale na začiatku som vlastne hral inú postavu a nebolo to ani jedno z dvojčiat, spomínala vtedy. Spočiatku to bola úplne iná show a dlho trvalo, kým sa dostala tam, kde je. V skutočnosti na tom pracujem päť rokov, aj keď je to vo vysielaní iba štyri - to je dlhý čas, keď ste mladí. Nie ste nikdy pripravení na to, že to bude mať tendenciu, a dostať sa tam je neskutočné. Neviem ako to spracovat. Je to skutočne smutné, lepšie herecké obsadenie som si nemohol priať a budeme v kontakte, je to jeden z tých celoživotných priateľov ... skutočne rodina.

Potom, čo sa šou oficiálne skončila, Dove a zvyšok jej hereckých kolegov pokračovali v Hollywoode na niekoľko pekných epických vecí. Prejdite sa v našej galérii a zistite, o čo sa jedná Liv a Maddie je až doteraz.

1 zo 14

Liv a Maddie

Getty Images

Dove Cameron stvárnila Liv a Maddie Rooney

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

2 zo 14

New York Fashion Week Fotky vyzerá

Stephen Lovekin/Shutterstock

Čo je v súčasnosti Dove Cameron?

Liv a Maddie bol pre Dove určite len začiatok. Blond kráska pokračovala v úlohe Mal in the Potomkovia filmy a Ruby in Agenti S.H.I.E.L.D. Navyše si ju môžete pamätať aj z Knedľa . Nehovoriac o tom, že herečka tiež zabila pódium každý večer ako Cher v off-broadwayskom podaní Bezradný: Muzikál . Zoznam vážne pokračuje. Nedávno si zahrala v muzikáli Svetlo na námestí Piazza na londýnskom West Ende a v novej živej hre si zahrá ako Bubbles silne dievcata séria.

Pokiaľ ide o jej milostný život, Dove s ňou chodil Potomkovia Náklady Thomas doherty od roku 2016, ale rozchod oznámili v decembri 2020. Na svojej hudbe tiež tvrdo pracuje a odvtedy zhodila tony sólových singlov.

3 zo 14

Liv a Maddie

Getty Images

Ryan McCartan hral Diggie Smalls

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

4 zo 14

Broadway World/Shutterstock

Čo má Ryan McCartan v súčasnosti v pláne?

Ryan pokračoval v účinkovaní v televíznych reláciách Polnoc, Texas a Šialené . Zahral si aj Brada v hudobnej produkcii Fox Rocky Horror Picture Show: Urobme znova Time Warp . Herec debutoval na Broadwayi v septembri 2018 ako Fiyero v muzikáli Zlý a zahodil svoje prvé EP, Siedma avenue , v októbri 2019.

Ryan momentálne randí s herečkou Samantha Blacková , a žijeme pre ich vzťah. Pokračoval aj v vydávaní hudby sám a milujeme to.

5 zo 14

Liv a Maddie

Getty Images

Joey Bragg hral Joeyho Rooneyho

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

6 zo 14

Netflix

Mediapunch/Shutterstock

Na čom je Joey Bragg teraz?

Potom Joey nespomalil Liv a Maddie buď. Objavil sa v niekoľkých epizódach seriálu Wet Hot American Summer: O desať rokov neskôr a hral vo filmoch Dosah a Otec roka . V roku 2019 mu vychádza aj nový film s názvom Sid je mŕtvy , ktorý tiež hviezdi G Hannelius a Jack Griffo ! Herec šťastne randí Thundermania a Tak náhodný herečka Audrey Whitby .

7 zo 14

Liv a Maddie

Getty Images

Tenzing Norgay Trainor si zahral Parkera Rooneyho

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

8 zo 14

kanál Disney bratia, ako teraz vyzerajú

Andrew H. Walker/Shutterstock

Čo teraz Tenzing Norgay Trainor robí?

Veríte, ako veľmi Tenzing od skončenia šou vyrástol? Po jeho čase Liv a Maddie , herec pokračoval v úlohe Jimba v niekoľkých epizódach seriálu Rytierska skupina. Svoj hlas prepožičal aj animovanému filmu DreamWorks Odporné , hral v šou Americká žena v domácnosti a viac.

9 zo 14

Liv a Maddie

Getty Images

Ruby si zahrala Lauren Lindsey Donzis

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

10 zo 14

charlie kladie pozornosť bella thorne
Lauren Lindsey Donzis

Broadimage/Shutterstock

Na čom je Lauren Lindsey Donzis teraz?

Lauren odvtedy prešla kus cesty Liv a Maddie . Najnovšie získala úlohu v sérii Netflix s názvom Nie dobrý Nick a hral v roku 2021 Punky Brewster prerobiť.

11 zo 14

Liv a Maddie

Getty Images

Jessica Marie Garcia si zahrala Willow Cruz

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

12 zo 14

Jessica Marie Garcia

Chelsea Lauren/Shutterstock

Na čom je Jessica Marie Garcia teraz?

Jessica odvtedy urobila veľa Liv a Maddie . Šla ďalej hviezdiť Hackerská stredná škola , Štartovací balíček , Ako sa dostať preč s vraždou , Na mojom bloku a Denník budúceho prezidenta . Herečka sa vydala za svojho priateľa, Adam Celorier , v októbri 2018.

13 zo 14

Liv a Maddie

Getty Images

Artie Smalls stvárnil Jimmy Bellinger

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

14 zo 14

Rob Latour/Shutterstock

O čo sa Jimmy Bellinger teraz chystá?

Jimmy pokračoval v konaní po Liv a Maddie . Najslávnejšie je, že hral ako Edwin v Stred , ale možno ho poznáte aj z epizódy Rytierska skupina ! Odvtedy sa objavil vo filmoch Tvrdý cookie , Sinkhole 2, Blokátory a viac.