Aké je zatiaľ obsadenie filmu „Mighty Med“ spoločnosti Disney XD?

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Disney Channel

Obľúbená séria Disney XD Mighty Med mala premiéru v októbri 2013 a trvala dve sezóny, než sa skončí v septembri 2015.

Hrajú Bradley Steven Perry , Jake Short , Paris Berelc , Devan Leoš a Augie Isaac , šou sledovala príbeh dvoch chlapcov, menom Kaz a Oliver, ktorí sa po návšteve miestneho obchodu s komiksmi ocitli v nemocnici so superhrdinami. Okamžite sa naučia stať sa lekármi a pracovať na rôznych superhrdinoch, ktorí navštívia ich kanceláriu. Po ceste sa chlapci často stretávajú aj s nejakými darebákmi.Moja postava, Oliver, je jedným z tých bláznivých komiksových fanúšikov. Je to balík zábavy a je taký svojský, povedal Jake CelebSecrets v marci 2014. Jeho najlepší priateľ Kaz sa akosi zapája do vecí, ale hrá svoju matku, ale nie v zlom - nesnaží sa byť matkou, snaží sa byť najlepším priateľom, ale keď sa Kaz začne dostávať do problémov, Oliver je tam a chce ho veľa zachrániť. A baví ma hrať ho, baví ho to. A taktiež má tento veľký záujem o Skylar Storm a je to vždy zábavné, pretože sa správa rovnako ako ja osobne s dievčatami. Nemôžem hovoriť s dievčatami, takže je zábavné to robiť. Baví ma byť trápny a milujem Olivera, je úžasný.

V tom čase sa Jake podelil aj o to, ako získal hlavnú úlohu v šou.

Spoločnosť Disney za mnou prišla a hovorila si: Máme tohto pilota, o ktorého by sme chceli, aby ste prišli na konkurz, a ja som bol v poriadku, v pohode! pripomenul herec. A prečítal som si scenár a veľmi sa mi páčil Oliver. Je skutočne zábavný, má niekoľko dobrých vtipov, bola to ďalšia komédia, takže ma asi k scenáru pritiahlo to, že to bola komédia a veľmi sa mi to páčilo. Tak povedali, poďte ďalej a oni sa pýtajú: ‚Hej, chceš urobiť pilota?‘ A ja som sa pýtal: ‚Do pekla, kámo!‘

Kým celý Mighty Med obsadenie odvtedy vyrástlo, tony z nich pokračovali vo svojej hollywoodskej kariére. Niektorí sa dostali na titulky hlavných rolí, zatiaľ čo iní boli na očiach verejnosti kvôli svojim súčasným a minulým romantickým vzťahom. Prezrite si našu galériu a zistite, aké je celé obsadenie hry DIsneyXD Mighty Med je až doteraz.

1 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Shutterstock

Kazley si zahral Bradley Steven Perry

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

2 z 10

malcolm v strednom obsadení vtedy a dnes
Mighty Med Cast Kde sú teraz

Instagram

Čo má Bradley Steven Perry doteraz?

Mighty Med bol pre Bradleyho len začiatok. Ďalej hral v spin-off seriáli show, Laboratórne potkany: Elite Force a Potomkovia: Wicked World . Naposledy sa objavil v niekoľkých epizódach televízneho seriálu Vzdelaný . Zábavný fakt: Tiež randil Sabrina Tesár a v máji 2021 promoval na Univerzite v južnej Kalifornii.

3 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Eric Charbonneau/Invision/AP/Shutterstock

Jake Short hral Olivera

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

4 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Instagram

Čo je Jake Short doteraz?

Jake tiež pokračoval vo svojej úlohe Olivera v Laboratórne potkany: Elite Force . Fanúšikovia ho môžu poznať aj z pôvodnej show Hulu, Celú noc , kde hral ako Fig, alebo televízny film Muž z domu , kde hral Bradleyho. Má tri filmy, na ktorých práve pracuje, takže rozhodne nespomalil! Herec tiež randil so svojim Laboratórne potkany predstaviteľ, Alexxis Lemire , v rokoch 2016 a 2017.

5 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Joey King a Jacob Elordi

Paris Berelc si zahral Skylar Storm

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

6 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Phil Mccarten/Invision/AP/Shutterstock

Na čom je Paris Berelc teraz?

Paris ďalej hviezdila Laboratórne potkany: Elite Force , Neviditeľná sestra , WTH: Vitajte v Howleri , #Tímové ciele , Alexa a Katie a Vysoké dievča ! Čo sa týka jej milostného života, randila Jack Griffo tri roky pred nimi údajne rozdelený v auguste 2020. Potom ju videli, ako sa bozkáva so svojim novým priateľom, Rhys Athayde .

7 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Augus Isaac hral Gusa

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

8 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Instagram

Čo teraz Augie Isaac robí?

Po Mighty Med “Augie pokračoval v hre Juliana Škola rocku . Zahral si aj v V House Harker som sa mal sakra dobre a Goldbergovci . Hercovi chvíľu trvalo, kým sa zameral na svoje vzdelanie, a absolvoval strednú školu v júni 2019.

9 z 10

Mighty Med Cast Kde sú teraz

Picture Perfect/Shutterstock

Devan Leos hral Alana Diaza

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

10 z 10

ako staré je obsadenie austina & spojenca
Mighty Med Cast Kde sú teraz

Instagram

Na čom je Devan Leos teraz?

Potom Devan odstúpil od svetiel reflektorov Mighty Med prišiel do konca. Od roku 2018 nezverejňuje na sociálnych sieťach, takže nie je jasné, o čo mu ide!