Aké je zatiaľ obsadenie seriálu The Amanda Show?

Amanda Show Cast

Nickelodeon

kedy začali shane a ryland chodiť

Presne pred 21 rokmi, Amanda Show prvá premiéra bola na Nickelodeone. Dňa 6. októbra 1999, keď sa život divákov zmenil Amanda Bynesová , Drake Bell , Josh Peck , Rachel Lee , Nancy Sullivanová a John Cashier boli predstavení svetu a predvádzali na svojich televíznych obrazovkách veselé scénky. Po troch sezónach sa šou 21. septembra 2002 rozlúčila so sieťou, ale celé obsadenie pokračovalo v získavaní niekoľkých veľkých úloh. Mnoho z nich dokonca hralo vo vlastných šou!

Amanda Show

NickelodeonNa počesť výročia sme sa rozhodli trochu preskúmať a zistiť, aké sú hviezdy Všetko spinoff sú až doteraz. A ukazuje sa, že obsadenie veselej šou dokázalo od svojho skončenia veľa! Niektorí z nich pokračovali v účinkovaní v oveľa viac televíznych reláciách a filmoch, zatiaľ čo iní sa rozhodli ustúpiť od centra pozornosti a založiť vlastnú rodinu. Ale tak či onak, všetci určite prešli kus cesty.

Presvedčte sa sami! Prejdite sa v našej galérii a zistite, o čo sa jedná Amanda Show je až doteraz.

1 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

Potom Amanda Bynes

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

2 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Instagram

Amanda Bynesová teraz

Amanda potom nespomalila Amanda Show . Ďalej hrala vo filmoch ako napr Čo dievča chce , Ona je Muž , Čo sa mi na tebe páči , Ľahko TO , Lak na vlasy a viac! Karikatúre tiež prepožičala svoj hlas Rugrats a animovaný film Roboty . Herečka dokonca v roku 2007 založila vlastnú módnu líniu, tzv drahá , ktorý bol bohužiaľ o rok neskôr zatvorený.

V júli 2010 však hviezda Nickelodeonu oznámila neurčitú prestávku v hraní. Potom bohužiaľ prešla drsným obdobím. Dabovala s drogami a alkoholom a dvakrát ju zatkli. Ale v roku 2018, Amanda odhalil že bola s pomocou rodičov štyri roky triezva. Dokonca získala titul spolupracovníka v odbore produktový vývoj na Fashion Institute of Design & Merchandising. Ona sa vrátil na Instagram v septembri 2019 a vo februári 2020 oznámila, že je zasnúbená so svojim priateľom, Paul Michael .

3 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

Potom Drake Bell

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

4 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

Drake Bell teraz

Amanda Show bol pre herca len začiatok. Zahral si vo svojej vlastnej sérii s názvom Drake a Josh , okrem toho, že sa objaví v Superhrdinský film , Vysoko nadaný, cover verzie, Dan Is Dead a viac. Svoj hlas prepožičal aj Marvel’s Konečný Spider-Man a tí traja Pomerne zvláštni rodičia filmy! Zoznam vážne pokračuje.

A získajte toto - Drake taktiež vstúpil do sveta hudby. V roku 2014 vydal svoj tretí štúdiový album - Pripraviť sa, pozor, štart - a bolo to plné bops, TBH. Pokiaľ ide o jeho milostný život, herec utrpel pri svojej bývalej priateľke veľký žiaľ Stevie Ryan zomrel v roku 2017. Zdá sa však, že sa zotavil, pretože je v súčasnosti vo vzťahu s herečkou Janet z a zdajú sa šťastnejší než kedykoľvek predtým.

5 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Nickelodeon

Potom Raquel Lee

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

6 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

Raquel Lee teraz

Raquel potom pokračovala v konaní Amanda Show . Šla ďalej hviezdiť Poof Point , Hughleyovci , Pyšná rodina , Hrdý rodinný film , Veľký list , Skutoční manželia Hollywoodu , Grow House a viac. Brunetková kráska je tiež zaneprázdnená výchovou svojich dvoch detí s manželom Edouardom Bolleauom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

To je dôvod, prečo môj život dáva zmysel ❤️ #TheBolleaus

Príspevok zdieľaný používateľom Raquel Lee Bolleau (@raquelbolleau) 28. októbra 2018 o 15:14 PDT

7 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Nickelodeon

Nancy Sullivanová potom

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

8 z 12

dolanské dvojičky a James Charles
Amanda Show, kde sú teraz

Nickelodeon

Nancy Sullivan teraz

Po Amanda Show , Nancy hrala Audrey Parker-Nichols v Drake a Josh ! Potom však úplne opustila pozornosť. Bývalá hviezda Nickelodeonu sa neobjavila v žiadnych nových filmoch a nedrží krok so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach, takže nie je jasné, o čo jej v týchto dňoch ide.

9 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

Potom John Kassir

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

10 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

John Kassir Teraz

John prešiel za posledných 17 rokov dlhú cestu! Svoj hlas použil v mnohých televíznych reláciách a filmoch vrátane Buzz Lightyear of Star Command , Ó áno! Karikatúry , Úplne špióni! , Raketová sila , Film Divoké tŕne , Simpsonovci , Mačka pes , Strážcovia nebezpečenstva , Ako hovorí Ginger , Casperova škola zdesenia , Môj život ako dospievajúci robot , Grim Adventures of Billy & Mandy , Grinch , Film Emoji , Pete’s Dragons , Despicable Me 3 , Tajný život domácich zvierat , Šmolkovia a viac! Vyjadril tiež rôzne postavy z videohier. Páni, porozprávajte sa o pôsobivom životopise.

11 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

Potom Josh Peck

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

12 z 12

Amanda Show, kde sú teraz

Shutterstock

Teraz Josh Peck

Môže si každý urobiť chvíľu, aby ocenil Joshovu hlavnú slávu? Nielenže herec odvtedy prešiel epickou fyzickou transformáciou Amanda Show, ale vo svojej kariére prešiel tiež kus cesty!

Hral ďalej po boku svojho kamaráta Drakea Drake a Josh , a potom sa objavil v červený úsvit s Josh Hutcherson , The Wackness s Mary-Kate Olsen , ATM, Labyrint, Take 10, Bukowski s Keegan Allen , Predstavte si s Melissa Benoist , televízna show Fox Dedko a viac.

A napriek všetkým týmto filmom si herec nejako našiel čas zamilovať sa, oženiť sa a privítať svoje prvé dieťa! Správne, hviezda Nickelodeonu, ktorú všetci poznáme a milujeme, sa v decembri 2018, keď sa stal otcom privítal syna so svojou manželkou, Paige O'Brien .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veselú Paschu #chagsameach

Príspevok zdieľaný používateľom Josh Peck (@shuapeck) 20. apríla 2019 o 22:37 PDT