Čo sa presne stalo vo finále série vašich obľúbených relácií na Disney Channel?

relácie disney-channel

Disney (3)/Shutterstock

Nebolo by úžasné, keby každý žil vo svete, kde sa jeho obľúbené televízne relácie nikdy neskončili? To by bol vážne splnený sen. Ale bohužiaľ, každá séria sa v určitom okamihu musí skončiť, a keď áno, je to vždy srdcervúce.

Zvlášť, pokiaľ ide o seriály ako Disney Channel Čarodejníci z Waverly , Hannah Montana , Jessie , Suita Life Zacka a Codyho , To je také Raven , Austin a Ally a ďalšie. Tieto show boli obrovskou súčasťou detských fanúšikov, takže keď skončili, bol to vážny koniec jednej éry.Ako ale presne zabalili veci? Keďže je to už nejaký čas, čo sa show končili, fanúšikovia možno zabudli na to, čo sa stalo vo finále série. Preto Vegánsky zážitok sa rozhodol zrekapitulovať, čo sa stalo v poslednej epizóde vašich obľúbených relácií. Vezmite si pár vreckoviek a prechádzajte našou galériou, aby ste znova objavili všetko, čo sa stalo v posledných epizódach klasických relácií Disney Channel.

1 z 24

Girl Meets World Cast Kde sú teraz?

Disney Channel

„Dievča sa stretáva so svetom“

Bol to koniec éry, keď Dievča sa stretáva so svetom prišiel koniec! Celé obsadenie sa znova spojilo, aby sa rozlúčilo, než sa Matthews presťahovali do Londýna, ale Topanga sa rozhodla, že nechce vykoreniť svoju rodinu, a tak nakoniec všetci zostali spolu!

2 z 24

veľa šťastia charlie vtedy a teraz 2016
Cory v dome, kde sú teraz

Disney Channel

„Cory v dome“

V Cory v dome Posledná epizóda 12. septembra 2008, DC3 by mala dostať ich pieseň do filmu potom, čo sa Meena rozíde so svojim priateľom, ale keď sa dajú znova dohromady, pieseň nemôže dokončiť. Cory a Newt ju a jej BF oklamali, aby sa znova rozišli, ale vedeli, že to bol celý čas žart. Aby sa k nim vrátili, Meena a jej priateľ si z týchto dvoch chlapcov urobili veľký žart.

3 z 24

Obsadenie „Bizaardvark“: Kde sú teraz?

Disney

„Bizaardvark“

Bizaardvark sa skončilo 13. apríla 2019 a potom, čo Liam predal dom Vuuugle, sa Paige a Frankie rozhodli začať show o svojom živote tam. Keď herci v sérii nie sú ako ich priatelia, celá skupina Vuuugle sa rozhodne presťahovať buď na farmu Duckworth alebo do New Yorku.

4 z 24

kc-undercover-cast-where-are-they-now

Disney Channel

„K.C. V utajení

Po troch sezónach K.C. V utajení sa skončil 2. februára 2018. K.C. Odhalí sa ako špión počas svojho valediktorského prejavu pri maturite a Maska sa odhalí ako agent Johnson. Pokiaľ ide o jej budúcnosť, K.C. rozhodne sa byť špiónom a navštevovať vysokú školu.

5 z 24

Phil of the Future zrušený

Disney Channel

„Phil of the Future“

19. augusta 2006 sa séria skončila potom, čo sa Phil a Keely stali pár. Rodina Diffyových opravila svoj stroj času a vrátila sa do roku 2121, ale nie skôr, ako sa títo tínedžeri spoločne pobozkali,

6 z 24

Preto sa obe relácie „Suite Life“ skutočne skončili

Je to produkcia smiechu/Televízia Walta Disneyho/Kobal/Shutterstock

„Sladký život Zacka a Codyho“

V Sladký život Zacka a Codyho posledná epizóda , 1. septembra 2008 sa londýnsky otec a majiteľ hotela predstavili v Tiptone. Celé obsadenie sa pozeralo späť na všetky svoje najlepšie momenty za posledné tri sezóny, keď sa pýtali, či pán Tipton má v pláne povýšiť alebo prepustiť zamestnancov. Na konci epizódy vyšlo najavo, že pán Tipton prišiel vyhodiť starú gazdinú Muriel - ktorá v skutočnosti odišla do dôchodku pred dvoma rokmi. Tento koniec dokonale viedol k premiérovej epizóde seriálu Sladký život na palube .

7 z 24

Preto sa obe relácie „Suite Life“ skutočne skončili

Je to produkcia smiechu/Televízia Walta Disneyho/Kobal/Shutterstock

„Suita Life on Deck“

V Sladký život na palube Posledná epizóda, ktorá sa vysielala 6. mája 2011, mala Bailey namierené do Yale bez Codyho, pretože sa nedostal dovnútra. Obľúbený pár fanúšikov uviedol, že sa navzájom milujú a sľúbil, že sa uvidia napriek tomu, že sa nezúčastnia. rovnaká škola. Napriek tomu, že to nikdy žiadny člen obsadenia nepotvrdil, fanúšikovia dúfali, že fiktívne páry zostali spolu. Pokiaľ ide o Zacka, Maya ho pred koncom epizódy vyhodí, pretože sa rozhodla odísť a slúžiť v mierovom zbore.

Predtým, ako sa Londýn a pán Moseby rozlúčia v emocionálnej záverečnej scéne, manažér hotela navrhne slečne Tutweilerovej. Potom, čo so slzami v očích priznala, že jej bude chýbať pán Moseby, London oznámi, že odchádza do Paríža. Zack a Cody opustili loď, pripravení na nové dobrodružstvá.

8 z 24

mravčia farma-záverečná epizóda

Disney Channel

„A.N.T. Farma “

A.N.T. Farma Posledná epizóda bola odvysielaná 21. marca 2014 a bola vážne emocionálna. Všetci sprevádzali Zoltana na otvorení novej vlajkovej lode Z-Store v New Yorku, kde bola Fletcherovi predstavená možnosť presťahovať sa do veľkého mesta a stať sa výtvarníkom v múzeu! Keď však odhalil, že chce zostať v Kalifornii, aby bol s Olive, rozišla sa s ním, aby mohol ísť za svojimi snami.

9 z 24

otras to posledná epizóda

Disney Channel

„Pretrep to“

Fanúšikovia boli dosť nešťastní, keď Pretrepte to sa skončilo 10. novembra 2013. V záverečnej epizóde mali Rocky, Tinka a CeCe zahviezdiť v charitatívnej módnej šou. Sny dievčenských dráh boli však skrátené, keď nehoda zanechala CeCe s amnéziou. Rocky vyskúšala všetko, čo bolo v ich silách, aby si jej najlepšia priateľka spomenula na ňu a na špeciálne spomienky, ktoré mali. Našťastie sa jej nakoniec zaplavili spomienky CeCe. Fuj.

10 z 24

Stuck In the Middle Obsadenie Kde sú teraz

Disney

'Zakliesnený v strede'

Vo finále série, ktorá bola odvysielaná 23. júla 2018, oslavuje celá rodina Harleyho quinceañeru. Aiden aj Rachel sa vracajú na večierok.

11 z 24

Sonny so šancou

Disney Channel

„Sonny so šancou“

Sonny so šancou ukončená 2. januára 2011. Ako fanúšikovia vedia, šou sa nemalo skončiť po druhej sezóne, ale bolo to zrušené po Demi lovato sa rozhodla opustiť sieť a zamerať sa na svoje duševné zdravie. V poslednej epizóde Sonny napísal pieseň o Čade po ich rozchode. Ona a jej protivný nový sused Mel sa stavili, či sa obecenstvu nová melódia bude páčiť alebo nie. Ale keď Sonny zistila, že Chad tajne platí publiku, aby jej fandil, uvedomila si, že jej city k Chadovi stále existujú. Nakoniec pieseň naspievala pre nové publikum a veľmi sa im páčilo!

12 z 24

tak-random-cast

Disney Channel

'Tak náhodný!'

The Sonny so šancou spinoff sa skončil po jednej sezóne 25. marca 2012. V záverečnej epizóde predviedli Destinee & Paris Pravú lásku a herecké obsadenie sa zúčastnilo veselých scénok, ako napríklad JamTron, Going To Marry Zach Feldman Show III, The Back Up Speváci III a Vážny Bandz.

13 z 24

ERIC ALLAN KRAMER, LEIGHT-ALLYN BAKER

Disney Channel

'Veľa šťastia Charlie'

Bolo to vtedy dosť srdcervúce Veľa šťastia Charlie skončila 16. februára 2014. Keď sa Teddy pripravovala na vysokú školu v Yale, usporiadala jej rodina epickú párty na rozlúčku. Spencer sa ukázal a obaja si uvedomili, že ich vysoké školy nie sú tak ďaleko od seba. Dohodli sa, že zostanú v kontakte ako priatelia, a dokonca sa rozlúčili, než sa epizóda skončí! Amy navyše získala vysnívanú prácu moderátorky správ a PJ a Bob začali podnikať s potravinami.

14 z 24

lizzie-mcguire-finálna epizóda

Disney Channel

„Lizzie McGuire“

Epizódy filmu Lizzie McGuire v skutočnosti sa nevysielalo v chronologickom poradí, takže to, čo mala byť posledná epizóda, skutočne vyšla v polovici sezóny 2, 7. februára 2003. Ukázalo sa, že Lizzie a Gordo končia strednú školu (Miranda tam nebola, pretože bola preč na prázdniny!). Keď prišiel čas na vzájomné podpísanie ročeniek, Gordo sa snažil vyjadriť svoje city k Lizzie. Nakoniec jej však napísal emotívny odkaz a ona mu dala sladký bozk na líce - okamih, ktorý sa navždy zapíše do histórie.

15 z 24

that-so-havran-cast-disney-channel

Getty Images

postavy najlepších priateľov kedykoľvek

„To je také Raven“

To je také Raven skončila 10. novembra 2007 a bol to rozhodne smutný deň. V poslednej epizóde Cory zistil, že jeho priateľka Cindy fajčí, a tak jej skonfiškoval cigarety. Žiaľ, nechal ich vo vrecku košele a našla ich sestra Raven. Raven sa začala obávať, že jej brat fajčí, ale nakoniec Cindy prišla čistá a povedala Ravenovi pravdu.

16 z 24

Andi Mack Finale

Disney

kde sú teraz obsadení plný dom

„Andi Mack“

Kedy Andi Mack odvysielala svoju poslednú epizódu 26. júla 2019, bolo to definitívne koniec éry. Andi vo finále odhalila, že ju prijali na umeleckú školu, a pre ňu a jej priateľov usporiadala veľkú párty. Na oslave, aj keď sa Andi a Jonah oficiálne nedostali späť k sebe, bývalé plamene naznačovali, že jedného dňa môžu byť opäť spolu! Táto epizóda bola tiež monumentálna, pretože mala predstavenie prvého homosexuálneho páru Disney Channel , s Cyrusom a TJ.

17 z 24

Posledná epizóda čarodejníkov

Disney Channel

„Čarodejníci z Waverly“

Posledná epizóda z Čarodejníci z Waverly odvysielané 6. januára 2012. Ukázalo sa, že Alex, Max a Justin súťažili o to, kto bude jediným ruským čarodejníkom. Justin nakoniec vyhral, ​​kým neodhalil, že by to skutočne vyhral Alex, keby sa nevrátila a nepomohla mu. Justin bol korunovaný za nového riaditeľa Wizard Tech a obaja si zachovali svoje právomoci. Pokiaľ ide o Maxa, nakoniec dostal od svojho otca tento obchod!

18 z 24

Aktualizácia: Čo sa presne stalo vo finále série vašich obľúbených relácií Disney Channel?

Disney Channel

'Pes s blogom'

Dňa 25. septembra 2015 Pes s blogom skončilo to potom, čo Bennett a Ellen zistili, že Stan a šteniatka sa môžu rozprávať. Aby Stan neprestal experimentovať, odhalil, že počas udeľovania cien môže hovoriť a stáva sa slávnym.

19 z 24

Záverečná epizóda Austin & Ally

Disney Channel

„Austin a Ally“

V Austin a Ally Posledná epizóda, ktorá bola odvysielaná 10. januára 2016, trvala štyri roky. Austin a Ally boli nielen rozbití, ale už ani nehovorili. Ale keď boli nútení sa znova stretnúť Helen Show a zaspievali si spolu duet, uvedomili si, že majú byť. Epizóda potom skočila na 10 rokov neskôr a fanúšikovia zistili, že Austin a Ally boli ženatí a mali dve deti! Vedieť, že Austin a Ally nakoniec založili spoločnú rodinu, nebolo nič roztomilé.

20 z 24

Finále série Jessie

Getty Images

„Jessie“

The Jessie finále bolo odvysielané 16. októbra 2015 a bolo to super emócie, TBH. Jessie zamierila do Hollywoodu po tom, čo ju mama Rossových detí, Christina, obsadila do svojej novej televíznej show. Ale keď ju tam deti tajne nasledovali, nasledovali šialené príbehy. Emma, ​​Luke, Ravi a Zuri uviazli na hollywoodskom znamení, ale našťastie ich opatrovateľka prišla zachrániť. Na konci sa Jessie rozlúčila s rodinou a vyrazila začať svoju novú úlohu.

21 z 24

Finále série Liv a Maddie

Getty Images

„Liv a Maddie“

Liv a Maddie sa skončilo po štyroch epických sezónach, 24. marca 2017. V záverečnej epizóde sa ukázalo, že dôvodom, prečo rodina Rooneyovcov vždy hovorila priamo do kamery, bolo to, že v skutočnosti nakrúcali reality show s názvom Kúsky ! Liv nakoniec odišla do New Yorku, zatiaľ čo Maddie zamierila do New Orleans, aby vykonala humanitárnu prácu so svojou bae Diggie po svojom boku. Čo sa týka ich ďalších súrodencov? Joey nakoniec pristál na koncerte pre komika a Parker zamieril k biodómu, ktorý bol v Bolívii. Rooneyova rodina išla každý svojou cestou, a hoci boli všetci trochu nervózni, keď boli od seba vzdialení, o tom je predsa nasledovanie vašich snov, nie?

22 z 24

hannah-montana-finálna epizóda

„Hannah Montana“

Keď bol celý svet zničený Hannah Montana skončila 16. januára 2011. Pre tých, ktorí zabudli, sa Miley musela definitívne rozhodnúť, či pôjde so svojou BFF Lilly na vysokú školu alebo pôjde do Paríža nakrútiť filmový trhák. Miley sa rozhodla pokračovať vo svojej kariére. Nakoniec sa však Miley vzdala školy s Lilly a stále je to jeden z najsladších momentov v histórii Disney Channel, TBH.

23 z 24

Disney Channel

„Dokonca aj Stevens“

Dokonca aj Stevens sa skončilo 2. júna 2003. V poslednej epizóde získala Eileen miesto v Kongrese, takže sa rodina Stevensovcov pripravila na presťahovanie do Washingtonu, D.C. Ren našla svojim najlepším priateľom nového Ren Stevensa. Steve dal výpoveď v práci a Louis a Tawny k sebe navzájom vyznávali svoje city, aby zistili, že sa predsa nehýbu!

24 z 24

Záverečná epizóda Jonasa LA

Disney Channel

„Jonas L.A.“

Vo finále série Jonas L.A. , ktorý bol odvysielaný 3. októbra 2010, Stella zistila, že Joe musí ísť na Nový Zéland a nakrútiť film. Cítila sa zradená, že jej to nepovedal, a tak zamierila na letisko, aby opustila LA. Ale tesne predtým, ako sadla do lietadla, Joe vbehol na letisko a pobozkal ju. Bol to skutočne magický moment.