Aké sú vaše obľúbené pôvodné hviezdy MAGCON doteraz?

Aké sú vaše obľúbené pôvodné hviezdy Magcon doteraz?

Instagram

Priaznivci sociálnych médií vedia, že v minulosti MAGCÓN bol spôsob, ako sa zoznámiť so všetkými svojimi obľúbenými influencermi. Teraz je to už viac ako sedem rokov, odkedy sa v roku 2013 prvýkrát uskutočnilo ikonické stretnutie a pozdravenie, a čas poriadne ubehol.

je addison rae stále v hype house

MAGCON bola skupina tínedžerov známych z viniča, z ktorých pozostávalo Aaron Carpenter , Jack Johnson , Jack Gilinsky, Cameron dallas , Shawn Mendes , Nash Grier , Hayes Grier , Matthew Espinosa , Taylor Caniff a Carter Reynolds . Ich úspech v sociálnych médiách viedol k niektorým veľkým turné, kde 11 členov cestovalo po krajine kvôli veľkým stretnutiam fanúšikov, stretnutiam, pozdravom a vystúpeniam. Pohľad do zákulisia celej operácie bol natočený pre sériu Netflix Prenasledovanie Camerona , ktorá bola spustená v roku 2016 v službe streamovania.Chcem vybudovať niečo, kde by tieto deti mali kam ísť, čo je bezpečné, spravodlivé, rozumné a čo je vlastne v ich prospech, povedal Cameron Teen Vogue o spoločnosti MAGCON v máji 2016. To je jedna z mojich najväčších misií.

V tom čase pokračoval, pracujem na preklenutí priepasti medzi mainstreamovým a internetovým. Sú to dve rôzne veci, ale nakoniec budú sociálne siete spôsob, ako sa stať celebritou.

MAGCON oficiálne dospel k svojmu trpko -sladkému koncu v roku 2017 a odvtedy sa niektorí fanúšikovia pýtali, o čo bývalým členom ide. No, Vegánsky zážitok vykonali nejaké vyšetrovanie a ukázalo sa, že veľa z nich pokračovalo v robení celkom epických vecí. Od veľkých hudobných profesií až po účinkovanie na Broadwayi a všetko medzi tým, je možné povedať, že Magcon bol pre tieto hviezdy len začiatkom!

Samozrejme, najväčší úspech, ktorý zo skupiny prvých influencerov vyšiel, je Shawnova hudobná kariéra. S nami a našimi fanúšikmi na Vine to bola skutočne úžasná a intímna vec. Od začiatku toho všetkého pre nás všetkých doznieva, povedal kanadský rodák o spoločnosti MAGCON počas rozhovoru s júlom 2014 s TENTO JEDEN . Teraz to spevákovi In My Blood poriadne vybuchlo!

Prejdite galériou a zistite, čo vaši obľúbení členovia OG Magcon práve robia.

1 z 10

Aké sú vaše obľúbené pôvodné hviezdy Magcon doteraz?

Instagram

Nash Grier

Nash mal iba 16 rokov, keď Magcon prvýkrát začínal, a teraz je 23-ročný otec! Áno, 25. septembra 2019 hviezda sociálnych médií oznámila, že on a jeho snúbenica Taylor Giavasis , mal privítal chlapčeka pomenovaný Malakai Giavasis-Grier .

Pár oznámil, že čakajú svoje prvé spoločné dieťa v apríli 2019 prostredníctvom Instagramu. Nash uverejnil a foto sám držal Taylorovu hrčku v poli kvetov. Popisoval príspevok, 1 + 1 = 3.

Ako fanúšikovia vedia, Nash a Taylor sa začali stretávať v roku 2015 a štyri roky po tom, ako sa dali dohromady, influencer si kľakol na koleno a v septembri 2019 požiadal svojho dlhoročného milenca.

Bývalý Viner sa okrem zásnub a novonarodeného dieťaťa venoval aj modelingu a herectvu. Nash má hrať v pripravovanom filme IM/Smrteľný a predtým sa objavil v Krik a Vymazané .

2 z 10

magcon02

Instagram

Aaron Carpenter

Od jeho magconských dní Aaron pokračuje vo svojej hudobnej kariére. Dvadsaťjedenročný mladík podpísal zmluvu s Capitol Records v marci 2019 a odvtedy upustil od streľby ako No Control a vy.

Okrem svojej rozkvitnutej hudobnej kariéry má Aaron stále veľkú prítomnosť v sociálnych médiách a často uverejňuje rozkošné zábery plné PDA so svojou dlhoročnou priateľkou, modelkou. Connar Franklin .

obsadenie dokonca Stevens teraz

3 z 10

Aké sú vaše obľúbené pôvodné hviezdy Magcon doteraz?

Instagram

Cameron dallas

Od Magconu sa z Camerona stal model, herec a spevák. Hviezda sociálnych médií odštartovala svoju hudobnú kariéru v roku 2015 a odvtedy vydala tri single. Nakrútil tiež reality show Netflix s názvom Prenasledovanie Camerona “, ktorá mala premiéru v roku 2016. V roku 2019 sa sprítomnil s nasledovníkmi a odhalil, že kvôli bojom so závislosťou bol na rehabilitácii viac ako dva roky.

Cameron sa tiež epicky predstavil ako Aaron Samuels v broadwayskom muzikáli Zlé dievčatá v januári 2020.

Pokiaľ ide o jeho milostný život, influencer je v súčasnosti vo vzťahu s Madisyn menchaca .

4 z 10

Ceny Grammy 2020 Fotografie na červenom koberci, vyzerá, najlepšie, najhoršie oblečený

David Fisher/Shutterstock

Shawn Mendes

Ako fanúšikovia vedia, Shawn má za sebou veľkú hudobnú kariéru. Od roku 2015 nielenže zahodil tri plnohodnotné albumy, ale titulkoval štyri svetové turné a dokonca sa otvoril pre superstar Taylor Swift . Jasné, dá sa povedať, že to zabíja!

To nie je všetko, spevák bol známy aj svojim verejným vzťahom s kolegom hudobníkom Camila Cabello . Dvojica prvýkrát potvrdila svoj vzťah v júli 2019 a odvtedy sú nerozluční.

5 z 10

Aké sú vaše obľúbené pôvodné hviezdy Magcon doteraz?

Instagram

Taylor Caniff

Taylor pokračoval vo svojej kariére v sociálnych médiách, pretože Magcon skončil. Založil kanál YouTube a stal sa veľmi populárnym na Instagrame.

Predtým bola Taylor vo vzťahu s modelkou Caroline nábytok .

6 z 10

Jack Gilinsky

Getty Images

čo sa stalo Eddiemu pri kopaní

Jack Gilinsky

Jack spojil svoje sily s bývalým členom skupiny Magcon Jackom Johnsonom a vytvoril hudobné duo Jack & Jack. Spolu vydali dve EP a v roku 2019 plnohodnotný album s názvom Dobrý priateľ je milý . Vydal svoj prvý sólový singel, Moja láska , v apríli 2020.

Influencer bol tiež vo vynikajúcom vzťahu s Pivo Madison kým sa nerozdelili v roku 2017, ale v marci 2020 bol tento pár spozorovaný spoločne, čo vyvolalo fámy, ktoré mali obnovil ich vzťah .

7 z 10

magcon06

Instagram

Jack Johnson

Jack spojil svoje sily s bývalým členom skupiny Magcon Jackom Gilinskym a vytvoril hudobné duo Jack & Jack. Spolu vydali dve EP a v roku 2019 plnohodnotný album s názvom Dobrý priateľ je milý. V septembri 2020 vydal svoj prvý sólový singel You Lie

8 z 10

magcon07

Instagram

Carter Reynolds

Carter sa tiež stal hlavnou hviezdou sociálnych médií. Za tie roky nazhromaždil viac ako 2,8 milióna sledovateľov na Instagrame a s oboma bol v peknom verejnom vzťahu Maggie Lindemannová a Demi Plaras .

obsadenie nástrojov smrteľníkov televízny seriál

9 z 10

Matthew Espinosa

Getty Images

Matthew Espinosa

Matthew je v súčasnej dobe ctižiadostivý herec a na Instagrame sa stal celkom komikom. Ovplyvňovateľ získal viac ako 4,9 milióna sledovateľov a uverejnil celkom veselý obsah.

V roku 2016 si zahral vo filme Byť niekym . Na YouTube Matthew často spolupracuje s Kian Lawley a KC Caylen .

10 z 10

Hayes Grier

Instagram

Hayes Grier

Na začiatku bol Hayes akosi stratený v tieni svojho brata Nasha, a to mohlo byť preto, že technicky nebol jedným z pôvodných členov Magconu. V dnešnej dobe si však naozaj príde na svoje. Nielenže robí týždenné vlogy na svojom kanáli YouTube, ale má aj tri série vlastnej šou s názvom Horný Grier , ktorý teraz streamuje na Netflixe.