Čo sú Alex a Sierra doteraz? Čo robí bývalý pár po svojich dňoch „X Factor“

Čo sú Alex a Sierra doteraz? Tu

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Priaznivci X faktor si spomenie na dynamické duingové duo Alex & Sierra, pár, ktorý vyhral tretiu sezónu speváckych súťaží v roku 2013. Dvojica bola vážnym cieľom, kým sa na web v roku 2017 nedostali správy, ktoré Sierra Deaton a Alex Kinsey sa oficiálne rozdelili a išli každý svojou cestou.

Za 8 rokov sa veci bohužiaľ veľa zmenili, a hoci sme to verejnosti nepovedali, náš romantický vzťah sa skončil pred rokom a pol ... Ale ako každý vie, boli sme navždy najlepší priatelia a skutočne sme sa snažili udržať A&S. idú, napísali vo vyhlásení na Twitteri v tom čase. Dostali sme sa na miesto, kde je lepšie sa rozvetviť, ako pokračovať v spoločnej hudbe. Tento posledný album a turné boli pre nás srdcom.O čo teda vážne talentovaným spevákom ide od ich rozchodu? Pokračovali v samostatnej kariére? Majú nové vzťahy? Ukazuje sa, že títo dvaja od rozchodu skutočne urobili veľa! Prezrite si našu galériu a zistite, o čo sa Alex a Sierra v týchto dňoch pokúšajú.

1 z 3

Vanity Fair a L.

Na čom je Alex Kinsey teraz?

Po ich rozdelení Alex krátko založil skupinu BoTalks.

Potom, vo februári 2019, Alex zahájil svoju sólovú spevácku kariéru s singlom s názvom Simple, ktorý vyšiel vo vlastnom hudobnom vydavateľstve Kinsey. Vydal aj sólové EP, tzv Párty jedného toho istého roku. Od tej doby jeho Instagram ukazuje, že pracuje na novej hudbe, a v októbri 2020 uviedol na trh Buddy Sessions virtuálna koncertná séria.

2 z 3

Čo sú Alex a Sierra doteraz? Tu

Instagram

Čo je Sierra Deaton doteraz?

Po rozchode vydala Sierra sólovú hudbu pod umeleckým menom Essy . V roku 2018 vydala tri sólové single - Don’t Hurt, Fools Gold a Open Up. Od tej doby je autorkou piesní pre niektorých veľmi populárnych hudobníkov a skupín v tomto odvetví.

3 z 3

Show Oscar de la Renta, Front Row, Spring Summer 2020, New York Fashion Week, USA - 10. septembra 2019

Matt Baron/Shutterstock

Je Sierra Deaton single?

Nie, je to vzatá žena! Áno, Sierra je v súčasnosti vo vzťahu s Luke Hemmings od 5 Seconds Of Summer. Dvojica sa prvýkrát stala oficiálnou spoločnosťou Instagram v júli 2018 a svoju lásku k sebe navzájom úplne prejavovali na sociálnych sieťach najrozkošnejšími okamihmi plnými PDA. Sierra sa počas svojho pobytu na cestách pridala aj k svojmu mužovi a jeho skupine Stretneme sa tam a Radosť zo svetovej vojny zájazdy.

Frontman o nej dokonca hovoril počas rozhovoru, v ktorom na ňu naliehal fanúšikov správajte sa k nej láskavo . Na Lukove narodeniny minulý rok ho Sierra dokonca nazvala svojou spriaznenou dušou Príspevok na Instagrame . V roku 2020 dvojica dokázala, že sú silní, spolu s niekoľkými skutočne rozkošnými zábermi, ale Luke vážne ukázal svoju lásku po vypršaní platnosti príbehov Instagram Stories. oslavuje hrdosť so Sierrou.