Sledujte film Glad You Came od skupiny Warblers Perform The Wanted v relácii Glee

Zajtra večer & aposs epizóda & apos Veselo , & Warblers tackle Chcel . Chlapci to úplne zabijú pomocou programu & aposGlad You Came! & AposVďaka harmóniám, ktoré ľahko konkurujú originálu, & aposGlee & apos odlievajú nechty toto predstavenie. Choreografie a osvetlenie pod vedením Granta Gustina zvýrazňujú klubovú tému pôvodnej piesne, aj keď sú interpreti na pódiu v hľadisku. Aj Kurt a Blaine ( Chris Colfer a Darren Criss ) sú ohromení! Nové Smery majú niečo lepšie naozaj úžasné v rukávoch, aby to porazili v regionals.

herci z Austinu a spojenca

Predstavenie bude uvedené v 14. epizóde Na mojej ceste , & apos, ktorý určite bude akčný. Rachel povie Finnovi, že sa chce okamžite vydať. Sue Sylvester prezradí Willovi, že je tehotná, ale s určitosťou nevieme, kto je otcom (zatiaľ!)

Film „On My Way“ predstavuje bitku regionálov, takže Warblers aj New Directions prinášajú do svojich vystúpení maximum, zatiaľ čo Bretónsko, Santana a Mercedes sú zameraní na Kelly Clarkson a aposs „Stronger (What Doesn & apost Kill You).“Keď už bude toľko dobrých vecí, počítame už do utorka! & aposGlee & aposs & apos & aposOn My Way & apos sa vysiela zajtra o 20:00 EST na stanici Fox.

Sledujte vystúpenie Warblers & aposGlad You Came & apos na & aposGlee & apos