Pozerajte Harryho, ktorý sa v jednom smere zúčastnil Dodgeballu na štýly, v relácii Late Late Show.

Keď nevypredávajú prehliadky arény, nahrávanie nového albumu a rozptýlenie povestí o pretrvávajúcej nevôli voči bývalému členovi Zayn Malik , Jeden smer sledovať ich iné celoživotná vášeň: dodgeball.

„Je to rozhodne pocit, akoby sa posledných päť rokov pôsobenia v tejto kapele pripravovalo na túto hru,“ hovorí Harry Styles.

To je správne. Chlapci z novo razenej štvorice sú o veľkých červených gumených loptičkách - aspoň to bol bežiaci roubík pre veselú skicu, ktorá sa vysielala Neskoré predstavenie s Jamesom Cordenom vo štvrtok v noci (14. mája).„Beatles neboli ničím, kým nevyhrali v dodgeballe! Rolling Stones neboli nič, kým nevyhrali v dodgeballe! ' Vyhlásil Corden.

je Millie Bobby Brown chlapec

Oblečený v bielych dresoch, drobných červených trenírkach, ponožkách do posilňovne po kolená a občasnej športovej čelenke Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne a Niall 'the Gun' Horan, nastúpili na kurt ako tím Corden & aposs Angels, s tvrdým jazdením neskoro - moderátor nočnej talkshow ako ich kapitán. Stretli sa proti mužskému tímu Los Angeles a tímu Ball Busters v zápase najlepších troch, a chlapec, nebolo to pekné.

Nielenže muži utrpeli trápnu prehru 2: 1, Harry aj Niall zasiahli niekoľko mohutných zásahov do svojich dolných oblastí. 'Vyhral a nemal problémy s dosiahnutím vysokých tónov po tomto!' vyhlasoval hlásateľ.

prečo sa víkend a Bella rozišli

Celý zápas si pozrite vo videu vyššie.

Myslíte si, že viete jeden smer? Otestujte si svoje 1D znalosti!