Sledujte, ako Kelly Clarkson 12 rokov po tom, čo získala „American Idol“, predviedla „Moment ako je tento“ [VIDEO]

Chlapci, práve teraz prežívame veľkú nostalgiu! V sobotu (6. 12.), Kelly Clarkson predviedla & aposA Moment Like This, & apos svoju víťaznú pieseň z & aposAmerican Idol & apos ešte v roku 2002.

Hlas speváčky & apos Zabalený do spevu Red & apos bol rovnako neuveriteľný a silný ako vždy, keď spievala na súťaži Miss Vietnam 2014 vo vietnamskom Phu Quoc. Kelly & aposs mala očividne masívnu kariéru od svojho víťazstva & aposIdol & apos pred 12 rokmi, ale pri sledovaní jej vystúpenia bolo cítiť, akoby vôbec neuplynul čas.

(Ak sa chcete cítiť mimoriadne nostalgicky, pamätajte, keď Kelly a aposs reagovali na jej & apos idol & apos konkurz: „Bol som tak šťastný, pretože Brit ma nerozplakal!“)

Sme si istí, že to bol pre fanúšikov Kelly aj & aposAmerican Idol & apos úplný kruhový okamih. Za 12 rokov sa toho toľko zmenilo - a talent speváka a apossa iba rástol.

Vo vyššie uvedenom videu si môžete pozrieť predstavenie Kelly & aposs relácie & aposA Moment Like This & apos. Bonus: Skontrolujte jej pôvodné víťazné výkony na trati a jej konkurz & amp; American Idol & amp; apos vo videách nižšie!

Pozrite sa na Kelly Clarkson, Taylor Swift a ďalšie celebrity v ich fotografiách z ročenky