Klamala Kim Kardashian o žiadosti o sexuálnu pásku v extáze?

Zdroje blízke Ray J. sú ozvať sa po Kim Kardashian keď dvojica v roku 2003 natáčala sexuálnu pásku, tvrdila, že bola pod vplyvom extázy.

Podľa TMZ Zasvätení ľudia spojení s hviezdou Love & Hip Hop aren & apost kupujú 38-ročný príbeh & aposs, zdieľaný počas nedávnej epizódy Keeping Up With the Kardashians. Zdroje Ray J uviedli, že počas natáčania intímneho domáceho videa Kardashian nemala v systéme žiadne tvrdé drogy ani alkohol.

Podľa svojich zdrojov však so svojím vtedajším šéfom fajčila marihuanu. Možno v snahe ďalej potvrdiť svoje tvrdenie zdieľali podrobnosti o údajnej fajke v tvare penisu, ktorou sa v osudnú noc dostala vysoko.Pokiaľ ide o tvrdenie Kardashian a apossovej, jej pohyb čeľustí v sexape bol mŕtvym darom jej užívania drog, uviedli zdroje blízke Rayovi J. TMZ , 'jej ret sa chvel, pretože dostala f -----.' Jeho ľudia údajne cítia, že sa snaží zbaviť zodpovednosti za svoj diel na páske, a sú pevne presvedčení, že bola na palube s touto myšlienkou skôr, ako sa kamera začala hýbať.

Ľudia v rohu Kardashian a aposs si stoja za tvrdením, ktoré vzniesla počas filmu Keeping Up With the Kardashians. Podľa TMZ & Aposs hlásia, že majú pocit, že „v tejto chvíli svojho života nemá na tom, že by o tom klamala, nič.“ Údajne pripísala poučenie zo svojich párty dní, keď sa rozhodla zostať mimo drog a alkoholu, ktorý má dospelá osoba.

Kardashian sa zatiaľ ešte pred natáčaním sexuálnej pásky nevyjadrila k obvineniam, že klamala o použití extázy. Nie je jasné, či má v úmysle vdýchnuť život ďalšiemu sporu s Rayom J.