Bol Jason Sudeikis vysoký počas svojej reči o Zlatých glóbusoch? Zdá sa, že Twitter to tak myslí (a oni si myslia, že je to horúce)

Fanúšikov skutočne prekvapila prekvapivá voľba oblečenia Jasona Sudeikisa na Zlatých glóbusoch v roku 2021, aj keď vyzeral - podľa niektorých divákov - akoby bol vysoký.

45-ročný V sobotu večer naživo kamenec predniesol prejav prijatia za to, že za svoju šou získal najlepšieho herca v komediálnom seriáli, Ted laso , keď tisíce žíznivých tweetov chváliacich Sudeikisovu bezstarostnú estetiku - ktorú jeden používateľ trefne nazval svojím „rozvedeným“ vzhľadom - začali zaplavovať kanály Twitter a aposs.

SÚVISIACE: ZOBRAZIŤ ZOZNAM VÍŤAZOV ZLATÝCH GLOBÍKOV 2021

Sudeikis sa nechtiac stal najväčšou smädnou pastou Twitteru počas udeľovania cien (28. februára) po tom, čo sa herec objavil pred kamerou a vyzeral trochu unavene v bizarnej mikine s tie-dye farbami.'Mám množstvo mikín s kapucňou, ktoré som mohol nosiť na množstvo vecí, v ktoré verím a ktoré podporujem,' uškrnul sa Sudeikis.

Niektorí používatelia poukázali na to, že herec - ktorý je čerstvo rozvedený so svojou bývalou manželkou Oliviou Wilde - vyzeral ako muž, ktorého manželka práve opustila pre Harryho Stylesa.

Ostatní používatelia žartovali, že vyzeral byť ukameňovaný z mysle, na Twitteri však vládol zjavný konsenzus: rozvedený Jason Sudeikis fajčí.

Jason sudeikis navštevujúci virtuálne zlaté glóbusy s kapucňou je pre mňa taký sexy, tweetol jeden používateľ.

urob to alebo to rozbi 1. sezóna

Zdieľal niekto iný, Jason Sudeikis má na sebe iba mikinu, tak čo ?? nech si sexi robi co chce !!!!

Prejdite nadol pre ďalšie reakcie na Jasona Sudeikisa a sexy, možno ukameňovaný „rozvedený“ vzhľad nižšie: