Počkajte, bol Dylan Sprouse Zack alebo Cody v „The Suite Life“?

zackcody

Disney Channel

Za oddaných Suita Life Zacka a Codyho fanúšikovia, táto otázka je iba otázkou, ktorú ste položili počas pilotnej epizódy, a potom ste na ňu už nikdy nepremýšľali. Ale pre ostatných je to oveľa ťažšie. Kto hral Dylan Sprouse v šou? Bol to Zack Martin? Alebo to bol Cody Martin? V celej sérii bol Dylan po boku svojho dvojčaťa, brata Cola Sprouseho, a bolo dosť ťažké ich v reálnom živote odlíšiť, nehovoriac o ich postavách. Takže po dlhom očakávaní sme sa rozhodli raz a navždy zistiť, ktoré dvojča Dylan hral a ako ich v šou môžete rozlíšiť. Pre záznam, Dylan hral Zacka.

Kým Sladký život Postavy, Zack a Cody Martin, boli založené na skutočných osobnostiach dvojčiat Sprouseových, sú vo svojej podstate odlišné. Zack je viac zameraný na seba, uvoľnený a odchádzajúci ako Cody. Nie je ani taký zrelý ako Cody a v škole nie je príliš veľký. Zack je tiež typom dámy v sérii, zatiaľ čo Cody bol úplným opakom, až kým Suita Life na palube keď Coldy a Bailey boli najroztomilejším párom vôbec.zack

Bol na ňom Dylan Sprouse Zack alebo Cody Sladký život ?

Teraz sme potvrdili, že Dylan hral rolu Zacka v Sladký život Je načase zistiť, ako rozlíšiť dvojčatá. Najprv by sme mali začať tým, že zistíme, ako rozlíšiť Dylana a Colea. Je to celkom jednoduché, aby som bol úprimný. Cole bol vždy o niečo vyšší ako Dylan. Nielen to, ale aj v neskorších rokoch Sladký život Zacka a Codyho , Dylan mal okrúhlejšiu tvár ako Cole. Ich telesné typy boli tiež odlišné. Dylan bol vždy trochu zavalitejší, zatiaľ čo Cole je chudší.

dylan

Dylan Sprouse, alias Zack Martin, majú na perách značky krásy.

Dylan, herec, ktorý stvárnil postavu Zacka, má nad perou značku krásy, zatiaľ čo herec Cole a postava Codyho majú jednu na brade. Existuje tiež skutočnosť, že Coleovo meno začína na „C“ a rovnako aj jeho postava Cody. V skutočnosti to môže byť najľahší spôsob, ako ich odlíšiť.

dylan

Bez ohľadu na metódu, ktorou zisťujete, kto je kto, nezabúdajte, že Dylan hral úlohu Zacka. Navždy zostúpi ako chlapec, ktorý dal život bláznivej mysli dievčaťa Zacka Martina, a my sme ho za to milovali. Sladký život bez Zackovho vtipného žartovania a nad špičkovou mimikou by to nebolo ono. BRB, teraz sa chystáme streamovať niekoľko epizód.