Počkajte, odstránil Justin Bieber svoje práve odhalené tetovanie na tvár „Grace“?

Justin Bieber & aposs práve odhalené tetovanie na tvár nebolo & apost úplne nové, ale bolo to pre nás nové. Teraz sa zdá, že by to už mohlo byť preč.

obsadenie psa s blogom kedysi a dnes

Novinky o tvári Bieber & aposs na tvári prišli prvýkrát v novembri 2018, keď slávny tetovací umelec Bang Bang hovoril o atramente v rozhovor s Strana šesť . Tetovač, ktorý tiež atramentoval Rihanna v minulosti bolo odhalené, že tvár tat bola súčasťou tetovania párov s vtedy novou manželkou Bieber & aposs Hailey Baldwin .

Zatiaľ čo tam boli paparazzi zábery Biebera s tatom, ktorý sa nachádzal tesne nad jeho pravým obočím, atrament bol nerozlúštiteľný a popová hviezda ho oficiálne neodhalila. Začiatkom tohto týždňa, na Nový rok a na Aposs Day, ďalší slávny tetovací umelec JonBoy, zverejnil najjasnejšiu fotografiu bieberovského a apossovského atramentu na tvár, ktorý odhaľoval, že tat bolo slovo „milosť“ napísané tenkým rukopisom.Nové fotografie z Bieberu a Los Angeles včera (2. januára) nás teraz trochu zmiatli. Aj keď nad rovnakým obočím vidíte svetlé zvyšky niečoho, zdá sa, akoby mohol byť tat odstránený.

Čo sa tu deje? Bol Bieber odstránený z tváre odvtedy, čo ho dostal pred mesiacmi? JonBoy mohol zverejniť jasnú fotografiu len tento týždeň, ale mohla byť urobená pred mesiacmi alebo týždňami. Alebo možno tetovanie len trochu vybledlo a je ťažšie ho vidieť na týchto nových fotkách paparazzov kvôli vzdialenosti, osvetleniu atď.? Alebo možno, z akýchkoľvek dôvodov, Bieber nosí makeup, aby zakryl tat?

koľko stoja jojo luky

Sme zvedaví, čo sa deje, takže v budúcich pozorovaniach Biebera nebudeme pozerať na atrament. Dajte nám vedieť, čo si myslíte, že sa stalo s tetovaním na tvári.