„The Voice“ Battle Round: Judith Hill + Karina Iglesias Tackle „It’s a Man’s, Man’s, Man’s World“

Na poslednú noc & apossová bitka, okrúhla epizóda (15. apríla) sezóny 4 z & apos Hlas , & apos, dvaja páni uzavreli šou epickým hlasovým prejavom. Tím Adam Levine odoslané Judith Hill , bývalý záložný spevák skupiny Michael Jackson , až po mikrofón, s ktorým môžete hovoriť vox do vox Zástupný obrázok pre Karina Iglesias . Prekonali & aposIt & aposs a Man & aposs, Man & aposs, Man & aposs World. & Apos Aj keď to môže byť frajerský & apossský svet, aspoň podľa týchto textov ich vlastnili tieto alfa ženské divy, ktoré trénerov postavili na nohy. Bolo to skôr ako svet žien a apossov. Ako si teda vybral A. Lev?

No nebolo to ľahké. Počúval napríklad kritiku svojich kolegov trénerov Blake Shelton , ktorý cítil, že to Iglesias „priniesol“, a tlieskal jej, že neustúpila proti niekomu tak skúsenému, ako je Hill. Za hlúpeho označil Adama za to, že ich dal dokopy a prinútil rozhodnúť sa.

Usher Raymond povedali ženy otriasli svojimi hlasmi celou miestnosťou. Bolo iróniou, že toľko ženskej vokálnej sily spievalo texty o tom, že je to mužský a apossovský svet.

Sme radi, že sa jeden druhému poklonili skôr, ako začali spievať. Bolo to veľmi „umenie Wa.“

Karina nás všetkých prekvapila, pretože sme už vedeli, že Judith je profesionálka. Preboha, spievala s Michaelom Jacksonom!

Levine si nakoniec vybral Judith, ale všetci sme vedeli, že tréneri sa pokúsia ukradnúť Karinu. A to & aposs práve čo Shakira urobil. Latino dynamo uviedlo, že to, že počas slepých auditov neobrátila kreslo pre Karinu, ju prenasledovalo. Takže to napravila.