Vanessa Hudgens hovorí o „traumatizácii“ úniku nahých fotografií

Vanessa Hudgens otvorila svoj škandál s únikom nahých fotografií z roku 2007.

V novo zverejnenom rozhovore s Cosmopolitan UK , Stredoškolský muzikál kamenec prehovoril o porušení jej súkromia po tom, čo niekto nabúral jej telefón a zverejnil osobné fotografie online. Bola jedna z prvých celebrít, ktorá kedy prezradila nahé obrázky a priznáva, že z toho stále cíti bolesť.

Bola to pre mňa skutočne traumatizujúca vec, povedala pre časopis. Skutočne sa zistilo, že ľudia majú pocit, že majú dostatočné právo zdieľať so svetom niečo také osobné.

Hudgens uviedla, že vďaka tejto skúsenosti „úplne stratila kontrolu nad vlastným súkromím“ a vysvetlila, že časť problému spočíva v tom, že fanúšikovia veria, že to, čo vidia v televízii, je tá pravá.

„Je to skutočne smutné,“ pokračovala. „Zdá sa, že by to tak nemalo byť, ale bohužiaľ, ak má dostatok ľudí záujem, urobia všetko pre to, aby o tebe vedeli čo najviac, čo je lichotivé, myslím, ale potom to ľudia zájdu príliš ďaleko a nakoniec prezradia veci, ktoré by mali byť osobné.

Myslím si, že je to tak preto, lebo keď vidíte svoju obľúbenú herečku na obrazovke, dôjde k prerušeniu a teraz ju vidíte na televízore vo svojich domovoch a môžete ich kedykoľvek sledovať, vysvetlila. Je tu takmer - nechcem povedať nedostatok rešpektu, pretože to znie negatívne - ale iba to vo vás vyvoláva pocit, že ich poznáte, aj keď nie.

31-ročná herečka tiež diskutovala o hnutí #MeToo a svojich vlastných skúsenostiach v priemysle. Odhalila, že sa s ňou v minulosti hovorilo „nevhodným spôsobom“, ale vždy sa ubezpečila, že sa bude brániť a dá tomu človeku vedieť, či je to tak. “ úplne mimo riadku. “

„Ja v každej situácii označujem typ človeka, či už sa jedná o konkurz alebo o prácu, ak sa cítim nepríjemne, odídem alebo dám tejto osobe vedieť, že sa cítim nepríjemne,“ povedal Hudgens. „Potom, ak to nebudú rešpektovať, môžu ísť f - k. Ak to niekto tak neurobí, doslova môže odísť. “