Zvyklo vás milovať: 10 popovových piesní Diva Pop

Rozlúčka je vždy to najťažšie ... niekedy.

je to celé obsadenie filmu

Pre popové hviezdy sa môžu zdať rozvody strašné, keď sa rozšíria v bulvárnych novinách určených na verejnú spotrebu. Ale speváci majú radi Gwen Stefani , Jessica Simpson a Pobočka Michelle všetci prežili rozbité manželstvá tak, že si prostredníctvom kreatívneho prejavu rozdali svoje trápenie a bolesť a vytvorili hitovky, s ktorými sa môže stotožniť každý, kto prežíva ťažký rozchod.

Od hymnických piesní po pochmúrne vzťahové chvály, pozrite si nižšie uvedené najlepšie porozvodové piesne od najväčších a populárnych divov pop & aposs.„Kedysi som ťa milovala,“ Gwen Stefani
Raz ukončila trinásťročné manželstvo s hlavným spevákom Bushom Gavin Rossdale v auguste 2015 sa Stefani pozrela svojmu milencovi priamo do očí na slzami nabodnutú melódiu „Used to Love You“, vášnivú spovednicu, ktorá odráža citové vzdanie sa filmu „Don & apost Speak“.

„Prečo by som mala byť smutná?“ Britney Spears
Po nej krátkodobé manželstvo a vyčerpávajúca opatrovnícka bitka s bývalým manželom Kevinom Federlineom (manželia sa zosobášili v rokoch 2004 - 2007), Spears si vybuchla srdce v hlbokom strihu naplnenom R & B „Prečo by som mal byť smutný?“ z jej záznamu z roku 2007, Zatemnenie .

„Nedávam ...“, Madonna
Priamo z úvodného textu ( „Zobuď sa, bývalá manželka / toto je tvoj život“ ), Madonna sa postarala o svoje nové rozprávanie ako slobodná žena v relácii I Don’t Give A ..., autobiografickej skladbe, ktorá pripomínala speváka a takmer osemročné manželstvo Guyovi Ritchimu, ktorý sa skončil v roku 2008.

„Dýchajte. Vydýchnite. “Hilary Duff
Nastavila tón pre svoj rovnomenný záznam obrodenia: „Breathe In. Vydýchnuť.' sa stal Duffom a zachránil milosť po rozchode s bývalou hokejovou hviezdou Mike Comrie, s ktorou sa oženil až do ich odlúčenie v roku 2014. Rozvod bol ukončený vo februári 2016. (Duff si pravdepodobne mohol dlho úľavu oddýchnuť.)

„Tin Man,“ Miranda Lambert
Hoci Lambert nikdy neuviedol záznam o bývalom manželovi Blake Shelton ako bezcitný milenec Tin Mana môžu poslucháči predpokladať, že bez lásky texty divokej stopy hovoria o atrofii ich manželstva, ktorá sa skončila rozvodom v júli 2015.

„Nechaj ho lietať,“ Jessica Simpson
Raz zazneli hlášky z jej rozvodu z júna 2006 s hviezdou 98 stupňov Nick Lachey dusené, Simpson smerovala jej agóniu do sentimentálneho stvárnenia Patty Griffin a aposs „Let Him Fly“, ktoré sa objavili na piatom štúdiovom albume interpreta, Verejná záležitosť .

„Nie je to ľúbostná pieseň,“ pobočka Michelle
V novembri 2015 pobočka prešiel verejným rozvodom a väzbou s basgitaristom Teddym Landauom po tom, čo spolu strávili jedenásť rokov. V roku 2017 speváčka čelila svojej skalnej minulosti „Nie je to ľúbostná pieseň“ v ktorej pobočka plače, Pamätáte si, keď ste hovorili „navždy spolu“? / Čokoľvek ... / Si len niekto, na koho som premrhal svoju mladosť .

„Z Božej milosti,“ Katy Perry
V temných hodinách, ktoré nastali po jej rozvode s Russellom Brandom v decembri 2011, našla Perry svetlo na konci tunela s hymnou „Bože z milosti“, ktorá ju zachránila pred depresiami a myšlienky na samovraždu .

„Silné,“ Mary J. Blige
Napriek nej sporný rozvod od bývalého manžela a manažéra Kendu Isaacsa v septembri 2016, Blige odpovedala kultiváciou svojich síl „Silné“ rázna pripomienka, že kráľovná hip-hopu môže robiť zle sama.

lea michele ak to hovoríš tetovanie

„Moja pieseň (príliš ďaleko),“ Cher
Napriek nej turbulentný manželstvo s neskorou country hviezdou Greggom Allmanom, s ktorým sa Cher rozviedla v júli 1979, neskôr ich rozchod lamentovala nad srdcovou piesňou „My Song (Too Far Gone)“ udržiavanie že „nikto ma nikdy neurobil tak šťastným ako Gregg.“

10 umelcov s piesňami o celebritách: