Aktualizovaná tematická pieseň „Kim Possible“ Rovnako Lackluster, ako vyzerá Reboot naživo

Ak to ain & apost prasklo, don & apost to neopravujte.

Disney & Aposs pripravované Kim Possible hraný reštartovaný film je od tej doby horúcou témou na sociálnych sieťach bolo oznámené takmer pred rokom. Teraz, s originálnym filmom Disney Channel, ktorý má mať premiéru vo februári, vydal Disney aktualizovanú verziu šou a slávnu tematickú pieseň „Call me, Beep Me“.

Zatiaľ čo speváčka a herečka Christina Milian naspieval originál Kim Possible Ústredná pieseň, Disney získala Sadie Stanley, ktorá hrá v novom filme titulnú postavu, aby spievala verziu 2019.Melódia a chytľavý text zostávajú rovnaké, ale tentokrát sa spoločnosť Disney zamerala na to, aby nový vzhľad dostal viac „moderného tanečného popového aranžmánu“, Steven Vincent, viceprezident pre hudbu a soundtracky na Disney Channel povedal Billboard . „Zachovali sme celistvosť pôvodnej piesne, ale aby to znelo, akoby bola napísaná dnes.“

Napriek aktualizovanej produkcii musíme byť úprimní - Stále uprednostňujeme originál z počiatku 20. rokov. Prepáč, nie je mi to ľúto. #JusticeForChristinaMilian.

Tento nevýrazný nový prístup k tematickej skladbe sme celkom v poriadku, ale nie sme ňou šokovaní. Minulý mesiac mali fanúšikovia ohromne negatívna reakcia keď upadol trailer na reštart zo živej akcie.

Cítite túto novú verziu relácie „Zavolajte mi, pípnite mi“ alebo si prajete, aby práve použili originál? Dajte nám vedieť hlasovaním v ankete nižšie: