Odhaľte šokujúce dôvody, prečo boli vaše obľúbené televízne relácie zrušené

Prečo boli vaše obľúbené televízne relácie zrušené

Disney Channel/Nickelodeon

Nebolo by úžasné, keby každý žil vo svete, kde sa jeho obľúbené televízne relácie nikdy neskončili? To by bol vážne splnený sen. Ale bohužiaľ, každá séria sa v určitom okamihu musí skončiť, a keď áno, je to vždy srdcervúce.

Niekedy sa predstavenia končia, pretože jednoducho prebehli alebo sa príbehy skončili. Ale inokedy sa séria zo šokujúceho dôvodu zruší! Robte šou ako Čarodejníci z Waverly , Zoey 101 , Víťazný , Sam & Cat , Veľa šťastia Charlie , Dokonca aj Stevens , Suita Life na palube , Lizzie McGuire , iCarly , Andi Mack a Sonny so šancou , napríklad. Tieto ikonické šou Disney Channel a Nickelodeon obsahovali niekoľko škandalóznych príbehov, prečo dostali sekeru. Od costars, ktorí tajne bojovali v zákulisí na nečakané tehotenstvo, prechádzajte našou galériou a odhaľte skutočné dôvody, prečo boli niektoré z najpopulárnejších relácií nútené skončiť.1 zo 14

Zoey 101

Nickelodeon

„Zoey 101“

V tom čase sa tomu verilo Zoey 101 skončil, pretože Jamie Lynn Spears otehotnela. Len niekoľko týždňov potom, čo sa na web dostala správa, že herečka čaká svoje prvé dieťa, sa Nickelodeon rozhodol show ukončiť.

Rešpektujeme rozhodnutie Jamieho Lynna prevziať zodpovednosť v tejto citlivej a osobnej situácii. Vieme, že je to pre ňu a jej rodinu veľmi ťažké obdobie a naším hlavným záujmom je v súčasnej dobe blaho Jamieho Lynna, sieť uviedol vo vyhlásení .

V januári 2019 však herečka tvrdila, že to predsa nebol dôvod, prečo bola show zrušená. Blond kráska povedala, že šou sa skončila jednoducho preto, že sa jej skončila zmluva a chcela sa vrátiť do školy.

O 14 rokov neskôr ... stále zápcha. #uviedloPOZNÁMKA, pretože tehotenstvo #zmluva bola ukončená, ona napísal na Instagame, spolu s videom ikonickej ústrednej piesne.

Keď jeden fanúšik povedal: „Ach, wow, neprestal si, pretože si bol tehotný, tak dlho si čakal, kým nám to povieš, Jamie Lynn odpovedal: Nie ... Išiel som domov, aby som dokončil strednú školu a chystal som sa pokračovať vo filme.

Bola by zmluva predĺžená, nebyť tehotenstva? opýtal sa ďalší fanúšik. Nie, napísala bývalá hviezda Nickelodeonu.

2 zo 14

dylan sprouse zack alebo cody
víťazný

Nickelodeon

„Víťazný“

Keď to bolo oznámené Víťazný sa blíži ku koncu v roku 2013, fanúšikovia rýchlo obvinili Ariana Grande je dôvodom zrušenia a tvrdí, že je zapojená do série spinoff Sam & Cat bol na vine Spevák však vysvetlil, že skutočným dôvodom, prečo sa šou skončila, bolo to, že niekoho nechcel absolvovať turné a namiesto toho chcel ísť sólo . Aj keď nepomenovala mená, všetky znaky na to poukazovali Victoria Justice .

Miláčik jediný dôvod Víťazný skončila, pretože jedno dievča to nechcelo urobiť, napísal spevák NASA v teraz odstránenom príspevku. Namiesto obsadeného turné sa rozhodla urobiť sólové turné. Ak by sme urobili turné, Nickelodeon by si objednal ďalšiu sezónu Víťazný kým Sam a mačka nakrúcané súčasne, ale ona sa rozhodla inak.

Victoria bola rýchlo sa brániť , píšucou v teraz vymazanom tweete: Niektorí ľudia by hodili niekoho, koho považujú za priateľa, pod autobus, len aby vyzeral dobre. #StopBeingAPhony #IfTheyOnlyKnew.

3 zo 14

Sam & Cat

Nickelodeon

„Sam & Cat“

Fanúšikovia o tom špekulovali Sam & Cat bol zrušený, pretože Jennette Mccurdyová a Ariana boli uprostred veľkého sporu . Dokonca sa hovorilo, že Jennette opustila show, pretože bola dostať zaplatené nižšie, ako jej náklady Ukázalo sa však, že séria sa skončila z úplne iného dôvodu. V zdĺhavom príspevku na Reddite Jennette vysvetlila, že sieť opustila po tom, čo na web unikli jej šikovné fotografie.

Nedávno som opustil Nickelodeon, pretože som sa potreboval vo svojom živote posunúť dopredu. Neverím, že by na mňa ľudia mali útočiť, pretože ich obraz o mne je zničený potom, čo zverejním neškodnú, zmyselnú fotografiu, Jennette povedal . Neverím, že by herec/herečka mal stratiť právo byť sám sebou v snahe prispôsobiť sa imidžu, ktorý vytvoril postava, ktorú stvárnili. To je všetko.

4 zo 14

sonny-with-a-chance-cast

Disney Channel

„Sonny so šancou“

Po Demi lovato mal nervové zrútenie počas Rockový tábor turné a v skutočnosti skončila úderom jedného zo svojich záložných tanečníkov do tváre. Tri mesiace sa prihlásila na rehabilitáciu. Vtedy sa herečka rozhodla ukončiť show a zamerať sa na svoje duševné zdravie.

Nemyslím si, že by som sa vrátil Sonny bolo by zdravé na moje uzdravenie. Byť pred kamerou by ma znervózňovalo, ona povedal v rozhovore .

Sonny so šancou skončila, keď Demi odišla.

5 zo 14

tak-random-cast

Disney Channel

'Tak náhodný'

Sonny so šancou Príbeh pokračoval bez speváčky Tell Me You Love Me v sérii spinoff s názvom Tak náhodný . To znamená, že kým sa táto show tiež nezruší. Sieť tvrdila, že dôvodom zrušenia tejto šou bolo zlé hodnotenie, ale niektorí fanúšikovia to tiež tušili Tiffany Thornton Náhle tehotenstvo s tým malo niečo spoločné - najmä preto, že šou sa skončila len niekoľko mesiacov po tom, čo oznámila.

6 zo 14

good-luck-charlie-cast

Disney Channel

'Veľa šťastia Charlie'

Krátko potom Veľa šťastia Charlie odvysielala epizódu s lesbickým párom, Moje Talerico dostal na sociálnych sieťach veľa strašidelných vyhrážok smrťou. Hovorí sa, že násilné hrozby boli brané tak vážne, že Disney sa rozhodlo šou ukončiť .

7 zo 14

miesto čarodejníkov z Waverly

Disney Channel

„Čarodejníci z Waverly“

Po Čarodejníci z Waverly skončila v roku 2012, Jake T. Austin úplne zatienený Selena Gomez na Twitteri, pričom tvrdila, že sa rozhodla zo šou odísť, aby sa venovala vyzretejším úlohám.

kto randí lele pons v roku 2018

Keď definícia umelca „rásť s fanúšikmi“ vytvára obsah, ktorý im nesmie byť ani videný ... napísal s odvolaním sa na jej úlohu v Jarné prázdniny .

8 zo 14

párov kráľov

Disney XD

„Pár kráľov“

Dvojica kráľov povráva sa, že sa skončil, pretože Mitchel Musso bol stiahnutý zo šou . Spoločnosť Disney odstránila prvú z nich Hannah Montana hviezda po tom, čo bol v roku 2011 zatknutý za DUI.

9 zo 14

Dokonca aj Stevens

Disney Channel

„Dokonca aj Stevens“

Koncom deväťdesiatych a dvadsiatych rokov minulého storočia zrejme na Disney Channel platilo podivné pravidlo, že žiadna televízna šou, bez ohľadu na jej popularitu, nesmie pokračovať viac ako 65 epizód. A preto Dokonca aj Stevens hovorilo sa, že bol zrušený, napriek jeho veľkej popularite.

10 zo 14

Lizzie McGuire, kde sú teraz

Disney Channel

„Lizzie McGuire“

Hilary Duff „Mama prezradila, že herečka odišla Lizzie McGuire kvôli nezhoda ohľadom peňazí .

Disney si myslelo, že by nás mohli prinútiť prijať akúkoľvek ponuku, ktorú by chceli urobiť, a nemohli, povedala Susan Duff. Týždenník zábavy . Odišli sme ... Necítili sme lásku. Neposkytovali Hilary rešpekt, ktorý si zaslúžila.

11 zo 14

Suite Life On Deck pp

Getty Images

„Suita Life on Deck“

Hoci Suita Life na palube show sa skončila po troch sezónach, Dylan a Cole Sprouse naozaj tlačili po inom. Podľa Dylana chlapci priniesli do siete na 4. sezónu úžasný nový nápad, ale bohužiaľ boli odmietnutí. O malú chvíľu neskôr však Disney oslovil dvojčatá s podobným nápadom, a to bola posledná kvapka .

Náš nápad nám predložili v Miami so Selenou Gomez. A Cole a ja sme sa obrátili k sebe ... v podstate sme sa im vysmiali do tváre a vyšli von, Dylan povedal . To bolo posledné stretnutie s Disney. Boli sme ako nie, to bol koniec.

12 zo 14

iCarly

Nickelodeon

„ICarly“

iCarly ukončený pretože hlavná hviezda, Miranda Cosgrove , išiel na vysokú školu!

Potom, čo sme nakrútili šou, herečku, som išiel hneď na vysokú školu odhalil .

13 zo 14

andi-mack-zrušená-sezóna-4-

Getty Images

„Andi Mack“

Niektorí fanúšikovia o tom špekulovali Andi Mack bol zrušený potom, čo herec, ktorý hral Andiho dedka, Stoney Westmoreland , bol zatknutý. Zrušenie bolo pre fanúšikov určite prekvapením, pretože šou bola najsledovanejšou sériou siete a najlepšie hodnoteným programom medzi divákmi vo veku 6 až 14 rokov.

14 zo 14

Phil of the Future zrušený

Disney Channel

Raviv Ullman odhalil na Časopis Seventeen že dôvod Phil budúcnosti bol nútený prísť do konca, s najväčšou pravdepodobnosťou to súviselo so spôsobom jeho nakrúcania.

Nakrúcanie relácie s jednou kamerou môže byť oveľa drahšie, vysvetlil. Viem, že sme boli len oveľa drahšou šou, než akú v tom čase robili. Pokiaľ ide o sieť, veľa z toho je podnikanie a snaha prísť na to.